Vaga Bik ili Vaga Jarac

Zena s greskom:
Nina2:
Sve gore od goreg, ali od dve lose kombinacije bolja je ona prva.

Zasto? Imala iskustvo ili po horoskopu? :cry:

I po horoskopu i ovako. Ja sam doduse bila obrnuta kombinacija, on vaga ja bik, bilo je divno dok je trajalo, doduse ima tu dosta i do podznaka, njemu skorpija meni lav. A u skorasnje vreme se bas jedna od mojih poznanica koja je vaga spetljala sa jarcem...trajalo je 'citavih' 10 dana. Jarac je previse hladan za jednu vagu.
 
Nina2:
Zena s greskom:
Nina2:
Sve gore od goreg, ali od dve lose kombinacije bolja je ona prva.

Zasto? Imala iskustvo ili po horoskopu? :cry:

I po horoskopu i ovako. Ja sam doduse bila obrnuta kombinacija, on vaga ja bik, bilo je divno dok je trajalo, doduse ima tu dosta i do podznaka, njemu skorpija meni lav. A u skorasnje vreme se bas jedna od mojih poznanica koja je vaga spetljala sa jarcem...trajalo je 'citavih' 10 dana. Jarac je previse hladan za jednu vagu.

Nina, ja sam bik-lav, a moj bivši vaga-skorpija :shock: THE THRUTH IS OUT THERE... :lol: :lol: :lol:
 
sibirska:
Nina, ja sam bik-lav, a moj bivši vaga-skorpija :shock: THE THRUTH IS OUT THERE... :lol: :lol: :lol:

:shock: Fu**ing unbelievable 8)
Ipak, ja moram da dodam da sam ja sa svojom (bivsom) vagom imala 99% slicnosti i to je ostalo i dan danas. Zasto nije uspelo...well, okolnosti.
U svakom slucaju, preporucujem svakom da ljubav ne traze po horoskopskom znaku, to je najmanje bitno.
 
Nina2:
Zena s greskom:
Nina2:
Sve gore od goreg, ali od dve lose kombinacije bolja je ona prva.

Zasto? Imala iskustvo ili po horoskopu? :cry:

I po horoskopu i ovako. Ja sam doduse bila obrnuta kombinacija, on vaga ja bik, bilo je divno dok je trajalo, doduse ima tu dosta i do podznaka, njemu skorpija meni lav. A u skorasnje vreme se bas jedna od mojih poznanica koja je vaga spetljala sa jarcem...trajalo je 'citavih' 10 dana. Jarac je previse hladan za jednu vagu.

Meni je podznak devica a za njih ne znam. Sigurno je i to bitno.
 
ja znam milion brakova izmedju muskaraca jarceva i zena vaga i mislim da se ok slazu.jedan konkretan primjer je DENSEL WASHINGTON.zena mu je vaga on je jarac i imaju 4 djece.vaga i bik lakse stupe u kontakt nego vaga i jarac ali se i prije razidju.i tacno je da vaga i bik imaju vise zajednickih osobina nego vaga i jarac ali ja mislim da je ukupno bolja kombinacija jarac-vaga:D
 

Back
Top