Philips Satin Ice depilator

prava stvar je-ja imam. Medjutim, moras cesto da koristis, ne zato sto ti brzo rastu dlacice, vec zato, jer ako budes koristila mesecno jednom, imaces brdo uraslih dlacica. Koristi, svaki drugi dan-nije toliko bolno, i nece ti urasti
 
sixx:
prava stvar je-ja imam. Medjutim, moras cesto da koristis, ne zato sto ti brzo rastu dlacice, vec zato, jer ako budes koristila mesecno jednom, imaces brdo uraslih dlacica. Koristi, svaki drugi dan-nije toliko bolno, i nece ti urasti
I ja ga imam i nisam toliko odusevljena kao ti..
Naime,koristila sam ga,prvo mesecno pa svaka dva-tri dana i ipak sam imala urasle dlacice...sad kombinujem:par dana zilet,pa par dana depilator....efikasnije je(barem meni)i nema toliko uraslih dlacica(ziletom ih malo ojacam,cisto da mogu da probiju kozu).
 
Fenomenalan je ! Meni po vise od mesec dana ne rastu dlake!Ni ne urastaju, nemam potrebe da ih depiliram svaki drugi dan, nego jednom mesecno, tek kad se pojave. Jest da malo vise boli od depilacije voskom, ali je i efikasnije-barem u mom slucaju.
Prepone nisam probala time da depiliram, milim da bi bilo suvise bolno.
 
Ja koristim philips obican sa dve brzine (nije ice)
i to na svim mestima osim ispod pazuha, a narocito za prepone, nikad mi kozmeticarka ne uradi tako lepo kao ja sama sebi.
Sad sam se malo okurazila pa izvodim i neke egzibicije, tipa, ne bas brazilka, ali malo dublja depilacija, nema nista da viri.
A sto se nogu tice, jeste da urastaju ali nije strasno .ne brijem se.nikad!
 

Back
Top