Poruke na Palmi, Kosavi....

BG Pastuv

Zainteresovan član
Poruka
146
Pogledah Busturinu temu, da li sam zgrozen ili ne to je moja stvar. Ali je zastrasujuca cinjenica da negde od 21 ili 22 h pa do ranog jutra na ekranima izlaze takve poruke da vam se dize kosa na glavi. Nemam previse vremena da gledam tv, ali desi se oluja - ne izlazi ti se u grad, vrtis kanale, prebacis i smejes se...Dobro, cinjenica je i to da mnogi nemaju net kod kuce ili ga uopste ne koriste pa im je i ovo jedan od nacina da upoznaju zeljenu osobu...
Da izuzmemo Busturin ekstrem koji prevazilazi lovacke price,
pitam vas da li ste vi nekoga upoznali na ovaj nacin i sta mislite o tome...?
 
Srecom ili nesrecom ali vec duze vremena ne hvatam te kanale, (njih nisam namerno izgubio nane mi, samo sam Pink :twisted: ).No chuo sam jednu prichicu o jednom tipu koji je privodio zene na taj nachin, samo preko tv Metropolisa.Dovodio ih je kuci, spavao sa njima, nekako ih slikao, snimao, a dobar broj njih su bile udate.Posle ih je ucenjivao tim slikama, da bi na kraju pao zbog toga...Sada se odmara u Padinjaku.Josh jedna potresna prichica o moralnoj hipokriziji duhovno osakacenog i satanizovanog srpskog naroda na pochetku 21og veka hehe Ali koga je za to briga... :(
 
vuk_:
Srecom ili nesrecom ali vec duze vremena ne hvatam te kanale, (njih nisam namerno izgubio nane mi, samo sam Pink

Pa zasto gubiti kanale? Zar nije jednostavnije neukljucivati televizor?
Ne secam se kada sam poslednji put pipnula dugme 0n/off na mom tv uredjaju.
A kada sam poslednji put gledala TV Pink u nekoj emisiji je neka riba citirala moj clanak i ja sam bila zadovoljna... Nisam skakala, ali bilo mi je drago sto ljudi citaju i misle o tome sta ja pisem.
 
Osakacenost Srpskog naroda.
Lepo receno nema sta.Samo ko si ti da procenis da je taj narod osakacen.Mozda u celoj toj prici ljudi poput tebe su osakaceni i nenormalni.Ne tvrdim ali ipak neki primitivan nacin zivota koji je se vodio u 18 veku meni se cini nenormalnim.Ali ipak podrzavam i takvo moralce poput tebe da zive svoj zivot mole se bogu svaki dan i skinu djanu sa zenom kojom se ozene i na krajuu zive lepo i srecno do kraja zivota jer toliko odgovaraju jedno drugom da se nikada nezasite sexa ljubavi i pozude okruzeni coporom dece i kucnim ljubimcima.Ja se slazem sa logikom da nismo svi isti.Samo ko je u pravu ipak nije na nama samima da procenjujemo.Ima ljudi koji su srecni da takve stvari mogu da rade(upoznaju preko neta,sms,kosave itd.).Ima i onih koji o tome pricaju slobodno u drustvu.Ima nazalost i onih koji se stide da priznaju da poneki put izdrkaju tek onako radi reda jer su im jaja puna.A svi to radimo.Ipak mnogi nepriznaju.Ali nismo svi mi isti.Mozda je zato najbolje i reci.Zivele razlike.Tako barem znamo kako da izbegnemo one sa kojima bi se zayebali u zivotu.
 

Back
Top