ЛАМПЕ И ШЕМЕ

nid

Aktivan član
Poruka
1.286
Велики иѕбор електронских лампи и компоненти за лампашка појачала и предпојачала. Електронске шеме шаљем бесплатно.
 
POTREBNA MI JE SEMA ZA KT-90

Pozdrav svim ljubiteljima lampasa.Pre mnogo godina poceo sam da sviram gitaru na VOX-u.Onda sam ucio elektroniku.Tranzistori su tada bili u povoju.Tako sam imao priliku da ucim i jedno i drugo. Lampasi su prevazidjeni tehnicki ali ipak je odlucila lepota zvuka
i tako ce zauvek ostati u zivotu.
Trenutno mi treba ECC82 pozivam one koji nabavljaju lampe za katalog.
 
Велики иѕбор електронских лампи и компоненти за лампашка појачала и предпојачала. Електронске шеме шаљем бесплатно.

Uredu nid ,ako zaiata imas ponudu lampi i delova za lampase ,budi ljubazan posalji mi katalog na technoinstall@gmail.com.Inace treba mi hitno ECC82(12AU7).
Ako te interesuju lampasi ,mozemo o tome da pricamo,ja imam prilicno godina iskustva
sa tom tehnikom i kroz moje ruke prosla su mnoga pojacala.
Zovem se Dragan.
 
Велики иѕбор електронских лампи и компоненти за лампашка појачала и предпојачала. Електронске шеме шаљем бесплатно.

Uredu nid ,ako zaiata imas ponudu lampi i delova za lampase ,budi ljubazan posalji mi katalog na technoinstall@gmail.com.Inace treba mi hitno ECC82(12AU7).
Ako te interesuju lampasi ,mozemo o tome da pricamo,ja imam prilicno godina iskustva
sa tom tehnikom i kroz moje ruke prosla su mnoga pojacala.
Zovem se Dragan.
 
Necu da se maltretiram sa mobilnim, nego reci mi kad vec ovo citas ....sta imas sa/za 6C33S ruskim lampama? E ako imas nesto, onda cu te nazvati, pa idemo dalje...

Poruka poslata, licno, direktno, regularno jos 26. 09. 2008.
Ili ne citas poruke ili nas sve zaj...as. Treba da srozam kredit dok mi izdiktiras cenovnik preko mobilnog ili mi posaljes SMS-om. Koliko treba da muljas telefonom ako nisi u stanju okaciti neku ponudu ili ljudima poslati mejlove ?
P.S. rechi za vezbanje kod kuce : Poslovnost, ekspeditivnost, azurnost, korektnost, efikasnost, postovanje, postenje, uvazavanje, odgovornost...
Hvala, takodje...
 
Poslednja izmena:

Back
Top