Čitate li Stripoteku?

alien

Primećen član
Poruka
629
Šta mislite o Stripoteci, da li je čitate, da li je kupujete redovno? Ja obično propustim da je kupim na kiosku, a i ne volim da je tražim među masom raznih časopisa, pa uglavnom na svakih par meseci u nekoj od knjižara pokupim brojeve koji mi fale. Da li ste zadovoljni izborom stripova u Stripoteci? Šta mislite o novim stripovima koji su izašli u poslednje vreme? Ja ih nisam još uvek pročitao, ali uskoro hoću, pa ću postaviti utiske na forum 8) Do tada, napišite šta mislite 8)
Poz
 
Truman:
Ja imam neke stare brojeve jos od pre 20-ak godina:Srebrni letac,Rip Kirbi,Hulk,Princ Valiant...Koji su stripovi u stripoteci sada aktuelni i koliko kosta?

Košta 60 dinara. Tih stripova koje si pomenuo više nema u ponudi (što je i razumljivo, ipak je prošlo 20 godina). U poslednje vreme izlaze Torgal, Aster Blistok, Lutka od slonovače, itd. Na www.stripoteka.co.yu imaš detaljniji spisak stripova koji se objavljuju.
 
Pedya:
Meni je Stripoteka potpuno super, doduse mozda bi moj izbor stripova ponekad bio drugaciji, ali to je vec potpuno subjektivno. U svakom slucaju Stripoteci za izbor stripova petica. Narocito me obraduje Joe Bar.

Meni je Joe Bar prilično dosadan. Mali Spiru mi se mnogo više sviđao.
Pohvalio bih Stripoteku za cenu koja je stvarno prihvatljiva.
 

Back
Top