vibrator?

Anonymous:
postoji li mogucnost da se povredim vibratorom ako sam nevina?
ne...samo postoji mogutjnost da vishe ne budesh nevina...tj...nema shanse da ostanesh nevina...e sad...ne znam za shta tje ti vibrator...a ako bi da ostanesh nevina,gurni ga u dupe...i stavi kondom na njega da ne zatrudnish...
 
Pa ovako...
1. Ne mozes da se povredis, bice kao da si izgubila nevinost "prirodno", a trebalo bi da vec znas kako to izgleda.
2. Imas "Sexy shop" u Jug Bogdanovoj, ispod zelenjaka (nisam ga posecivala majke mi :twisted: ).
3. Da li je nevinost vazna? Zavisi od osobe do osobe, svako to uradi kad je spreman i na nacin na koji to zeli da uradi.

Savet: Da sam na tvom mestu ne bih to uradila! :twisted:
 
Margot bebe mnogo si agresivna,sta ti je da nije od hrane?
A sto se pitanja tice izgubiti nevinost sa vibratorom,KOJA GLUPOST I TO NEOPEVANA,samim tim podrzavam Margot u njenim izjavama... 8)
 
Bolje ne. Posle živ muškarac nem ašanse da te zadovolji!
Sexy shopovi: TC "BIP", "Love story" kod Štajge, "Erotic dream" na Zelenom vencu...Oćeš da ti dam njihove telefone na prajvat?
Inače, mislim da tu stvarčicu tek posle klimaksa, možda, možda nikad. Imaš one što se uvrću oko svoje ose i istovremeno stimulišu i klitoris, pa zato kažem - bolje nemoj, čista navlaka.
Cena prati kavlitet robe...Ako kupiš "običan", izdrndaće se za mesec dana. Ti jeftini su u stvari igračke....
(istraživanje sprovedeno u aprilu)
 
Anonymous:
postoji li mogucnost da se povredim vibratorom ako sam nevina?

Moj odgovor je DA :) ali nemoras da se povredis mozda ce te ti i tvoj elektricni decko imati divno romanticno vece .
Evo predloga :
NApravi romanticnu veceru za dvoje , tebi spremi neku lepu hranu i vino a njemu kupi nov komplet baterija(alkalnih obavezno da ne iscure) i nek popije neko lepo ulje da lakse klizi,
Kada atmosfera postane zagrejana , povedi ga u sobu... :wink:
Jer , bolje sa njim to da uradis ,imaces onog ko ti je bio prvi za ceo zivot , a sto je najbolje uvek ce ti biti na oku .Drugo , njemu mozes sve da kazes , on ce te shvatiti i odobravati tvoje stavove i samo ponekad ces cuti : bzzzzzzz , taj divni nezni zvuk :lol:
I trece on je najdiskretniji od svih nikome se nece hvaliti da ti je bio prvi , 8) mozda jedino kada ga odneses na servis ,vasu neznu pricu isprica svom majstoru . :shock:

Pozdrav svima :wink: :wink: :wink: :wink:
 
postoji li mogucnost da se povredim vibratorom ako sam nevina?

Posto pitanje glasi da li mozes da se povredis,mozes,u smislu da sebi oduzmes nevinost ili da izazoves delimicnu defloraciju.Pitanje je sta ti zelis da postignes ovim pitanjem.amaislim da iza njega ima neceg dubljeg.Predpostavljam da si jako mlada.Gubljeje nevinosti ostavi za ono kad terba i da bude,sa onim ko ti nesto znaci,pa i ako ne ostanete zauvek,bar ces ga pamtiti.To su igre,gde neme mesta vesatcki stvarima kao sto su vibratori.Ja sam majka 14-godisje devojcice inace,i ne bih volela da ona izgubi nevinost sa vibratorom.pozzzz.mala.mia.mozese javiti privatno ako zelis
 

Back
Top