Sta mislite o ovoj mudrosti...

Truman:
jednog velikog antickog filozofa:COvek je u stvarnom zivotu ono sto jeste,a na Krstaricinom forumu ono sto bi hteo da bude.
:P

HM! Da li su svi oni koji posecuju krstaricu priglupi, pa im mozes prodavati maglu? Ne bih rekla..
Ima jos jedna mudrost, evo samo za tebe:
SVE LJUDE MOZES LAGATI NEKO VREME, NEKE LJUDE MOZES LAGATI SVE VREME, ALI NE MOZES LAGATI SVE LJUDE SVE VREME!!!
 
SINDI:
Truman:
jednog velikog antickog filozofa:COvek je u stvarnom zivotu ono sto jeste,a na Krstaricinom forumu ono sto bi hteo da bude.
:P

HM! Da li su svi oni koji posecuju krstaricu priglupi, pa im mozes prodavati maglu? Ne bih rekla..
Ima jos jedna mudrost, evo samo za tebe:
SVE LJUDE MOZES LAGATI NEKO VREME, NEKE LJUDE MOZES LAGATI SVE VREME, ALI NE MOZES LAGATI SVE LJUDE SVE VREME!!!

To je rekao neko drugi mnogo pre tebe...
Ali ochigledno da nisu svi chuli za tu istinu...
:wink:
 
miss:
Truman:
jednog velikog antickog filozofa:COvek je u stvarnom zivotu ono sto jeste,a na Krstaricinom forumu ono sto bi hteo da bude.
:P
ja bas mislim da je obrnuto...u zivotu se vise foliras dok te ovde niko ne poznaje pa pricas sta hoces...

WRONG! (eng. greshka, prim.B.P.)
U zivotu ne foliram, jer znam s kim imam posla. Ovde su samo brojke i slova...
 
Badza Poshtenjachina:
[quote="SINDI Ima jos jedna mudrost, evo samo za tebe:
SVE LJUDE MOZES LAGATI NEKO VREME, NEKE LJUDE MOZES LAGATI SVE VREME, ALI NE MOZES LAGATI SVE LJUDE SVE VREME!!!

To je rekao neko drugi mnogo pre tebe...
Ali ochigledno da nisu svi chuli za tu istinu...
:wink:[/quote]

Svasta.Da li sam rekla da je misao originalno moja? I mislim da su svi culi za nju.. :roll:
 
SINDI:
Truman:
jednog velikog antickog filozofa:COvek je u stvarnom zivotu ono sto jeste,a na Krstaricinom forumu ono sto bi hteo da bude.
:P

HM! Da li su svi oni koji posecuju krstaricu priglupi, pa im mozes prodavati maglu? Ne bih rekla..
Ima jos jedna mudrost, evo samo za tebe:
SVE LJUDE MOZES LAGATI NEKO VREME, NEKE LJUDE MOZES LAGATI SVE VREME, ALI NE MOZES LAGATI SVE LJUDE SVE VREME!!!

Daleko od toga da mislim da su glupi nego npr:ovde se raspises o nekoj humanoj temi,recimo kako ti branis prava Roma i ljudi pomisle da si human,a u stvarnom zivotu si rasista.
Takve lazi se jako tesko mogu provaliti preko foruma.
 
Ma ljudi (pojedini) se foliraju i u stvarnom zivotu i na krstarici!!!!!
Ti oko sebe ne sreces lazne humaniste? Ne sreces super "yebbache" pune zivotnih "dogodovshtina", "fine", slatke, "besprekorne" curice, "super zhene" koje shibaju kroz zhivot parolom: "ne mozhe mi niko nishta jacha sam od sudbine"... itd itd itd???

I ne, ne mislim da je takve likove tezhe prepoznati na forumu nego u stvarnom zivotu.
 
lady me:
Ma ljudi (pojedini) se foliraju i u stvarnom zivotu i na krstarici!!!!!
Ti oko sebe ne sreces lazne humaniste? Ne sreces super "yebbache" pune zivotnih "dogodovshtina", "fine", slatke, "besprekorne" curice, "super zhene" koje shibaju kroz zhivot parolom: "ne mozhe mi niko nishta jacha sam od sudbine"... itd itd itd???

I ne, ne mislim da je takve likove tezhe prepoznati na forumu nego u stvarnom zivotu.

And again... point! 8) :wink:
 

Back
Top