AMSTERDAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

gost_bg

Gost
Trebao bi da putujem u amsterdam uskoro, da li moze neko da mi kaze sta treba obavezno videti, mislim sta ne propustiti, muzeji, clubovi...
:?: :?: :?:
Hvala
 
zavisi koliko dana ostajes ali dosta toga nebi trebao da propustis,npr Van Gogh museum,Rijk museum,red light district(sto vjerujen neces,koliko god vremena imao),house Ane Frank,sex museum blizu ulice Dam,i ako imas vremena da odes do nekih sela u blizini tipa edam,valdam,gauda,heineken itd..Uymi neki prospekt vidi sta te najvise zanima,pa to i obidi.Amsterdam je vauuu.
Lijep provod
Pozdrav
 
Da, bas sam htela da kazem da sam pre mesec dana i ja dobila savet od DBK ...:) Hvala, DBK!

Bilo je super! Skroz sam se zaljubila u Amsterdam. Meni je uvek zanimljivije, od turistickih atrakcija, da vidim kako ljudi zive u nekoj zemlji. Putujes preko agencije ili...?

Da, bilo je ranije diskusije o kradji na aerodromu. Skroz je tacno. Obili su mi kofer kada sam letela iz Beograda za Amsterdam.
 
IvanaS:
Da, bas sam htela da kazem da sam pre mesec dana i ja dobila savet od DBK ...:) Hvala, DBK!

Bilo je super! Skroz sam se zaljubila u Amsterdam. Meni je uvek zanimljivije, od turistickih atrakcija, da vidim kako ljudi zive u nekoj zemlji. Putujes preko agencije ili...?

Da, bilo je ranije diskusije o kradji na aerodromu. Skroz je tacno. Obili su mi kofer kada sam letela iz Beograda za Amsterdam.
Hvala na informacijama.A da li je pametno da uzimama amsterdam pass card( za to sam cuo na netu)Kao imam besplatni javni prevoz, ulaz u muzeje...Da li se isplati?
Hvala
 
Koliko kosta Pass i koliko ostajes?

Prevoz nije skup...karta od 6.5€ je za 10-tak voznji u gradu. Samo , nije kao kod nas. Kada se jednom otkuca, karta vazi naredna 2h, tako da se moze prelaziti sa njom i u drugi bus, tramvaj...
 
IvanaS:
Koliko kosta Pass i koliko ostajes?

Prevoz nije skup...karta od 6.5€ je za 10-tak voznji u gradu. Samo , nije kao kod nas. Kada se jednom otkuca, karta vazi naredna 2h, tako da se moze prelaziti sa njom i u drugi bus, tramvaj...
Pass kosta za 3 dana 50e ali imas besplatan prevoz tramvaj metro... ulaz u muzeje kanal turu popust u nekim restoranima ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top