NAJBOLJI MEDJU NAJBOLJIMA!!!

Daj bre ljudi smorili ste sa tim vise...
Preko pola tema je tipa ko je bolji a ko najbolji i tako, mislim, nemaju poentu prepirke na tu temu, zato lepo postoje takmicenja, trofeji, titule i to je to. A sto se tice vasih sklonosti prema odredjenim igracima to je vec drugo, onda bi trebalo ta tema glasi ko vam se najvise svidja, koga najvise gotivite i tako a ne ko je najbolji. Kad smo kod najboljeg, Bodiroga je najtrofejniji igrac svih vremena u Evropi, ali maximalno je glupo reci da je jedan najbolji kad ima toliko igraca, gore navedenih i nenavedenih(nebi da ih nabrajam da kojim slucajem ne propustim nekog) i stvarno su svi legende...
Toliko od mene, nemojte da se ljutite i da mislite da vam miniram temi ili slicno, samo sam izneo svoj stav, toliko od mene.
Pozdrav 8)
 
Zagor BG:
Ako se ovde misli na naše igrače mrtva trka je između Radivoja Koraća i Dražena Dalipagića mada je teško upoređivati igrače iz različitih vremena i sa različitih pozicija. Pozdrav! :D
kao sto rece Zagor tesko je uporedjivati igrace iz razlicitih vremena
60-ih R. Korac
70-ih D. Dalipagic
80-ih D. Petrovic (ako se traze samo BAS nasi, onda tu imamo rupu)
90-ih V. Divac
00-ih hmmmmmmmmmm???? sacekacemo jos malo...
 
banegad2004:
Zagor BG:
banegad2004:
mrva trka izmedju mladjana silobada i milosa mirkovica.
Bravo! ti se stvarno razumeš u košarku! :lol: nego ko su navedeni tipovi? :lol:
zagore moj omiljeni strip junace!
pa ti ne znas ko je silobad clan zlatne partizanove generacije iz `92. idem da se ubijem
Znam ko je Šilobad (malo sam se našalio) ali nije baš toliko dobar da bi se uporedio sa asovima. Po meni, igrač malo iznad proseka. No, ukusi su različiti. Pozdrav!
 
banegad2004:
Zagor BG:
banegad2004:
mrva trka izmedju mladjana silobada i milosa mirkovica.
Bravo! ti se stvarno razumeš u košarku! :lol: nego ko su navedeni tipovi? :lol:
zagore moj omiljeni strip junace!
pa ti ne znas ko je silobad clan zlatne partizanove generacije iz `92. idem da se ubijem
Znam ko je Šilobad (malo sam se našalio) ali nije baš toliko dobar da bi se uporedio sa asovima. Po meni, igrač malo iznad proseka. No, ukusi su različiti. Pozdrav!
 

Back
Top