GMail

gmail vec radi :) ja ga koristim vec jedno mesec dana i preko 90% komunikacije obavljam preko njega.
A da bi se prijavio, potrebna ti je pozivnica, koju ce da ti posalje neko sa Gmaila :). Kada 'ozbiljno' pocnun da rade, verovatno ce moci svako...
 
Možda malo off topic. Kako se dobijaju te pozivnice? Ja već imam gmail, ali ne znam kako ja nekome da pošaljem pozivnicu??? :?
 
Leka:
Mozda je to zato sto niste koristili, slali/primali mejlove...

nije zato vec kako sam google kaze:
----------------------------------------------------
Gmail invitations are available on a limited basis and are randomly distributed.

If you don't see the 'Invite a friend to join Gmail!' link in your inbox it means:

* You have used all of your invitations or you haven't been granted invitations
* We aren't distributing more invitations
* We won't be able to give you more invitations, even if you ask nicely or offer to tattoo Gmail on some part of your body (You'd be amazed at what people will offer for a Gmail invitation.)
----------------------------------------------------
 
Obersturmfuehrer:
Leka:
Mozda je to zato sto niste koristili, slali/primali mejlove...

nije zato vec kako sam google kaze:
----------------------------------------------------
Gmail invitations are available on a limited basis and are randomly distributed.

If you don't see the 'Invite a friend to join Gmail!' link in your inbox it means:

* You have used all of your invitations or you haven't been granted invitations
* We aren't distributing more invitations
* We won't be able to give you more invitations, even if you ask nicely or offer to tattoo Gmail on some part of your body (You'd be amazed at what people will offer for a Gmail invitation.)
----------------------------------------------------

Pa sto se cudis?!! Kad znas zasto nemas... ;) :) :D
 
Eve,upravo sam poslao jednu pozivnicu Nišliji. Ostala mi je još jedna,pa ko se prvi javi...

Inače,ni ja nisam imao pozivnice da prosleđujem,mislim prvih desetak dana,tek onda su mi se pojavile.

Pozdrav svima !
 
E a vidite sada ovo... moj novi 'potpis'

____________________
www.karlo.co.sr
karlocar.jpg
 
Cool! :wink: Zahvaljujem sch-u na poslatoj pozivnici, napravio sam acount
Zasad izgleda odlično, jedino što neradi u Operi, ali to očekujemo da isprave čim Gmail izađe iz beta faze. :)
 
Evo ko je baš Opera fanatik, preko beta verzije 6.0 može ići na gmail. Beta verzija ima nekih 5-6 MB... uopšte nije puno. Evo i linka
PS Ja je nisam isprobao da li radi, ali sam čuo na nekim stranim forumima. Pa ako je downloadujete javite šta se dešava...
____________________
www.karlo.co.sr
karlocar.jpg
 
DabaMAN:
Dali je neko isprobao kako radi preko POP-a? Meni nema smisla nameštati kada neće preko Opere, a outlock ne koristim.
RADI! Žešće. Super je lično koristim i evo ti podešavanja [jedva sam uspeo nekako da provalim, pola linkova im ne rade]:

Ime naloga: username@gmail.com //username je meni karlocar recimo
Puno ime: bilo šta
E-pošta: username@gmail.com

--- Dolazni POP server
Server: pop.gmail.com
Broj kanala: 995
Sigurnosna veza: štiklirana
Provera: Automatski
Korisničko ime: username@gmail.com //@gmail.com je obavezno!!!
Lozinka: ********** //loznika :)

--- Odlazni SMTP server
Server: smtp.gmail.com
Broj kanala: 587
Sigurnosna veza: štiklirana
Provera: Automatski
Korisničko ime: username@gmail.com //@gmail.com je obavezno!!!
Lozinka: ********** //loznika :)

---
Sve ostalo se podešava manualno, po izboru...
Podešavanja su za Operu.
Eto...
DabaMAN, kako ona slika??? Ja sam onu nekako sam uradio, ali kako onako :)
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 

Back
Top