22:22

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.639
Jel jos neko cesto vidja ovaj broj kad pogleda na sat, ili u bilo kojoj drugoj varijanti?

Poslednjih 10 i vise godina, non-stop vidjam ovaj broj kada pogledam na sat, a gledam na sat mozda dva puta dnevno.

Slucajnost definitivno nije, niti je podsvest koja je programirala samu sebe bez ikakvog razloga...
Najpre je neka vrsta podsetnika za nesto sto se nekom desava u zivotu, mozda vrsta upozorenja da se na nesto obrati paznja ili podsetnik da vreme za nesto istice..
Kada pogledate na sat kad je 22:22, kazaljke su poravnate, u pravoj liniji...mozda ima neke veze sa kosmickim poravnanjem koje ce se desiti u decembru 2012..pa se broj prikazuje kao podsetnik na taj dogadjaj.

Ljudi vidjaju i ostale brojeve tipa 11:11 i slicno, ali meni se desava iskljucivo 22:22..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cekaj, kazes da non-stop vidjas to vreme na satu, a gledas na sat dva puta dnevno.Sad, ili ti bacis dva blitz pogleda na sat kad su 22:22, jer ne postoji sansa da ti 22:22 vidis u recimo 13:28.

A i meni se to desavalo, vidim kolko je sati, i nastavim sa aktivnostima.
 
Zašto baš taj broj?
Numerolozi bi ti rekli sigurno da je on povezan sa tvojim ličnim karmičkim ispoljenjem..jer ako svo naše dejstvovanje pretvorimo u cifre, trebalo bi dobiti i neki lični broj, koji nas može pratiti kroz život, ukazivati na nešto... mnogi tako imaju "svoj broj" koji ima posebno, za njih lično značenje.

Inače, broj 22 se smatra jako bitnim za Kabalu i za misterije Tarota (22 Velike Arkane ili velike tajne),
 
Ne znam zasto, ja ne verujem u nista, ali i meni se to dogadja vrlo cesto, da vidim BAS TAJ broj 22:22 na satu!

Razmisljao sam vec ranije o tome, ali sam nekako mislio da se to samo meni tako prikazuje.

Meedjutim, mnogo cesto da bi bila puka slucajnost.
 
Poslednja izmena:
Cekaj, kazes da non-stop vidjas to vreme na satu, a gledas na sat dva puta dnevno.Sad, ili ti bacis dva blitz pogleda na sat kad su 22:22, jer ne postoji sansa da ti 22:22 vidis u recimo 13:28.

A i meni se to desavalo, vidim kolko je sati, i nastavim sa aktivnostima.

Nisi shvatio, sve ukupno dnevno pogledam na sat 2-3 puta...i jednom od ta 2-3 puta bude bas 22:22. To se desavalo tako cesto da je to neverovatno, i vise puta sam pomislio kako se neko sa mnom zajebava. Nekad znam da sam prvi put pogledao na sat taj dan, i vidim 22:22. To je definitivno poruka.
Toliko cesto da uopste ne razmisljam da je slucajno. Toliko glup i slep nisam. Istrazivao sam svasta, i ima hiljadu objasnjenja. Naravno, radi se o duhu i nekim dubljim stvarima, koje svako mora sam za sebe da istrazi i da shvati sta znaci za njega. Uglavnom 22 je master-number, sadrzi u sebi kod beskonacnosti i ima druga slicna znacenja... Ja sam prilicno in-tuned sa svojom intuicijom, i znam da je licno za mene to odredjeni podsetnik, zvono za upozorenje...nesto veliko ce se definitivno destiti u sledecih par godina, videcemo sta i sa kojim ishodom, ali to zavisi od svakog od nas ponaosob.

Ovde sam nasao par zanimljivih stvari...ne morate toliko da citate komentare, koliko sam tekst.

http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu22.php

da u zadnjih godinu i po, statisticki mozda 1 mesecno 22:22 ili 21:21, nekad mi se desi i par puta u nedelji

Jednom mesecno nije nista, ja govorim o bar desetak puta mesecno. Znaci toliko da nema apsolutno nikakve sumnje da je slucajnost, vec se samo radi o tome da li ce neko desifrovati poruku i shvatiti znacenje.
 
Poslednja izmena:
stvarno ti je cudna ta ucestalost... i gledaj stvari ovako... slovo B je drugo po redu.. izgovara se "Be" .. BeBe Bebe...
tako da.. vreme je za bebe.. :)

 
Nisi shvatio, sve ukupno dnevno pogledam na sat 2-3 puta...i jednom od ta 2-3 puta bude bas 22:22. To se desavalo tako cesto da je to neverovatno, i vise puta sam pomislio kako se neko sa mnom zajebava. Nekad znam da sam prvi put pogledao na sat taj dan, i vidim 22:22. To je definitivno poruka.
Toliko cesto da uopste ne razmisljam da je slucajno. Toliko glup i slep nisam. Istrazivao sam svasta, i ima hiljadu objasnjenja. Naravno, radi se o duhu i nekim dubljim stvarima, koje svako mora sam za sebe da istrazi i da shvati sta znaci za njega. Uglavnom 22 je master-number, sadrzi u sebi kod beskonacnosti i ima druga slicna znacenja... Ja sam prilicno in-tuned sa svojom intuicijom, i znam da je licno za mene to odredjeni podsetnik, zvono za upozorenje...nesto veliko ce se definitivno destiti u sledecih par godina, videcemo sta i sa kojim ishodom, ali to zavisi od svakog od nas ponaosob.

Ovde sam nasao par zanimljivih stvari...ne morate toliko da citate komentare, koliko sam tekst.

http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu22.php



Jednom mesecno nije nista, ja govorim o bar desetak puta mesecno. Znaci toliko da nema apsolutno nikakve sumnje da je slucajnost, vec se samo radi o tome da li ce neko desifrovati poruku i shvatiti znacenje.

Brate, da ti kazem ovako...taj broj sam i ja cesto vidjao, i opet mi se desava da ga vidim.U slicnim situacijama se nalaze verovatno i milioni ljudi sirom sveta...Sad, kad pogledas to brojcano, malo je to mnogo ljudi da bi svi bili neki izabrani ili sta vec. :D
 
Brate, da ti kazem ovako...taj broj sam i ja cesto vidjao, i opet mi se desava da ga vidim.U slicnim situacijama se nalaze verovatno i milioni ljudi sirom sveta...Sad, kad pogledas to brojcano, malo je to mnogo ljudi da bi svi bili neki izabrani ili sta vec. :D

Nije mnogo. Ne mislim da se radi o tome da je neko izabran za nesto. Vise je kao neki podsetnik ili upozorenje, kako za te ljude, verovatno i za celo covecanstvo.
 
Jel jos neko cesto vidja ovaj broj kad pogleda na sat, ili u bilo kojoj drugoj varijanti?

Poslednjih 10 i vise godina, non-stop vidjam ovaj broj kada pogledam na sat, a gledam na sat mozda dva puta dnevno.

Slucajnost definitivno nije, niti je podsvest koja je programirala samu sebe bez ikakvog razloga...
Najpre je neka vrsta podsetnika za nesto sto se nekom desava u zivotu, mozda vrsta upozorenja da se na nesto obrati paznja ili podsetnik da vreme za nesto istice..
Kada pogledate na sat kad je 22:22, kazaljke su poravnate, u pravoj liniji...mozda ima neke veze sa kosmickim poravnanjem koje ce se desiti u decembru 2012..pa se broj prikazuje kao podsetnik na taj dogadjaj.

Ljudi vidjaju i ostale brojeve tipa 11:11 i slicno, ali meni se desava iskljucivo 22:22..

21:21 Nikko al sad baz zezanja. Ja u poslednih mozda godinu dana, stalno vidjam iste brojeve na digitalnim satovima. Gde god da pogledam na sat: na televizoru, na telefonu, imam sad na bekovom sporetu, na kompu, digitalac na zidu u mojoj sobi, digitalni sad na trgu.... Mene je to mucilo citave zime i prolece i leto. 15:15; 09:09; 12:12; 19:19; 14:14; 16:16, 08:08 a 21:21 me je izludjivao jedno vreme svaki svakcati dan - odnosno vece. Svako, bas svako! Konstantno. Ja sam vec jedno vreme bukvalno pocela da ludim zbog toga. Gde kod bi i kad god bi pogledala na sat, ugledala bi iste brojeve. Ne pricaj mi tome...
Htela sam ja da postavim ovde temu o tome, da pitam nekog desava li mu se to , al znam da ovde narod svakog ismeje.
Ja sam za to reklajedino sestri i kad god bi se to desilo ja sam je zvala da vidi ili joj skrenula paznju na brojeve kad bi ih ugledala a da smo bile zajedno u kuci. Drugom nisam pricala o tome. Ona isto nije mogla da veruje, mislila je da je to slucajnost al se vremenom uverila kad je videla koliko je to cesto i kako se to desava.
Udjem iz sobe u kuhinju predvece a tamo svtli sat na sporetu 21:21 vicem je da dodje da vidi, udjem iz sobe u trepezariju da donesem klopu i nesto me vuce da pogledam u upaljen TV tamo, a tamo 18:18, ja je i tad zovem, sedimo i pijemo popodnevnu kaficu i ne znam zasto, al samo pogledam u svoj mobilni telefon, tamo 17:17, ja joj cutke samo prebacim telefon preko stola da ne komentarisem na glas pred komsilukom, idem trgom, podgnem pogled i na satu 15:15, ja joj i to pokazem i tako par meseci, ona vise nije mogla da izdrzi.
Najcudnije je to sto me nesto vuce da pogledam u sat kad su isti brojevi a da me pritom uopste ne zanima koliko je sati. Posebo sam joj se zalila da me proganja 21:21. Nema veceri da ga ne ugledam na bilo koji sat a nisu svi satovi isti , svakom naravno bezi vreme u odnosu na druge al taj sat na koji ja bacim pogled - ima iste brojeve. Al od 21:21 sam pocela da se plasim bukvalno. Sa tim brojevima je sve i pocelo. Iz veceri u vece, iz veceri u vece i tako danima dok nisam primetila da stalno vidim isti broj.

I ne znam ...sta da mislim. Nas dve se bavimo i astrologijom ona i sa numerologijom pokusavale smo da odgonetnemo sta to nesto hoce da mi kaze al bez uspeha. ( A samo sam ja od nas dve sklona da mi se desavaju, razne stvari o kojima ja njoj uvek pricam. I ovde sam ponekad pisala, al sam kao i ostali na paranormalnim temema dozivljavala podsmeh, a osetljiva sam po prirodi pa sam prestala na pricam o tome).
Ja sam bukvalno molila u sebi da to prestane da me ostavi na miru nisam smela da pogledam u sat a da me ta koincedencija istih brojeva nije proganjala. Plasiala sam se da pogledam u bilo koji digitalac pa sam trazila da instaliram analogni sat barem na kompu posto ih inace vise i nema nigde vise oko nas samo da bih imala neku orijentaciju jar bih bukvalno iznenada zmurila kad bih ugledala bilo gde digitalni sat - jer vise nisam mogla...
Vikala sam na nesto sebi da mi kaze sta hoce sa tim i na kraju sam instiktivno pocela da molim da to prestane. I presalo je polako i spontano, ne znam kako i kad tacno. Znam samo da je par meseci od kada je to prestalo, pocelo opet 10:10; 11:11; 23:23; 00:00 i da sam se stasno ulasila i opet besno u sebi rekla da presane i za sad je, ne znam kako i zasto u redu. Al ne znam dokle.

Htala sam samo da ti pruzim podrsku da znas da nisi sam u tome. ;)
 
Poslednja izmena:
A sta je to zna li neko? Sta se to desava? Neko od vas je spomenuo Nikko valjda da je citao o teme da se ljudi javljaju da im vidjaju iste sate i minute, gde ste videli temu o tome ima li neko link sem onaj jednog sto je neko dao iznad. Gde mogu da procitam nesto vise o tome i kako se taj " slucaj" naziva po forumima?
Hvala! :telefon:

Ne, to oko izabranih sam generalizovao, nisam mislio licno na tebe.Opet, upozorenje za milione ljudi...Zbog cega? :D

Ne verujem ja u to. Nema tu nikakvih izabranih, to je nesto masovno da bi se primetilo da se nesto desava ( ali sta? ), da postoji nesto vise od nas , ili da nesto hoce nesto da kaze ljudima ( ali opet, sta?).

Sta moze da znaci poruka koja je na ne poznatom jeziku, na primer? Nista, jel da! Zato mi sve ovo nema nikvog smosla.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem ja u to. Nema tu nikakvih izabranih, to je nesto masovno da bi se primetilo da se nesto desava ( ali sta? ), da postoji nesto vise od nas , ili da nesto hoce nesto da kaze ljudima ( ali opet, sta?).

Sta moze da znaci poruka koja je na ne poznatom jeziku, na primer? Nista, jel da! Zato mi sve ovo nema nikvog smosla.

Ovo boldovano nam samo pokazuje koliko si ti pametna i pismena. :cmok:
 
A sta je to zna li neko? Sta se to desava? Neko od vas je spomenuo Nikko valjda da je citao o teme da se ljudi javljaju da im vidjaju iste sate i minute, gde ste videli temu o tome ima li neko link sem onaj jednog sto je neko dao iznad. Gde mogu da procitam nesto vise o tome i kako se taj " slucaj" naziva po forumima?
Hvala! :telefon:


Ne verujem ja u to. Nema tu nikakvih izabranih, to je nesto masovno da bi se primetilo da se nesto desava ( ali sta? ), da postoji nesto vise od nas , ili da nesto hoce nesto da kaze ljudima ( ali opet, sta?).

Sta moze da znaci poruka koja je na ne poznatom jeziku, na primer? Nista, jel da! Zato mi sve ovo nema nikvog smosla.


A mori be, to oko izabranih sam samo generalizovao problem...Isto sam mogao kao primer da navedem svasta drugo...
 

Back
Top