22:22
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 184

Tema: 22:22

Aktivan član Nikko (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano 22:22

Jel jos neko cesto vidja ovaj broj kad pogleda na sat, ili u bilo kojoj drugoj varijanti?

Poslednjih 10 i vise godina, non-stop vidjam ovaj broj kada pogledam na sat, a gledam na sat mozda dva puta dnevno.

Slucajnost definitivno nije, niti je podsvest koja je programirala samu sebe bez ikakvog razloga...
    Najpre je neka vrsta podsetnika za nesto sto se nekom desava u zivotu, mozda vrsta upozorenja da se na nesto obrati paznja ili podsetnik da vreme za nesto istice..
    Kada pogledate na sat kad je 22:22, kazaljke su poravnate, u pravoj liniji...mozda ima neke veze sa kosmickim poravnanjem koje ce se desiti u decembru 2012..pa se broj prikazuje kao podsetnik na taj dogadjaj.

Ljudi vidjaju i ostale brojeve tipa 11:11 i slicno, ali meni se desava iskljucivo 22:22..
    Poslednji put ažurirao/la gost 114587 : 29.10.2010. u 06:57
    A warrior's ultimate accomplishment is to enjoy the joy of infinity.

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    86
    Reputaciona moć
    4028
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Ističe se Vintroset (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: 22:22

Jel jos neko cesto vidja ovaj broj kad pogleda na sat, ili u bilo kojoj drugoj varijanti?
    da u zadnjih godinu i po, statisticki mozda 1 mesecno 22:22 ili 21:21, nekad mi se desi i par puta u nedelji

Elita astronaut skaut (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Inače, i ja mislim da je to neko kosmičko poravnanje.
    Poslednji put ažurirao/la gost 114587 : 31.10.2010. u 00:30
    born to be child

Buduća legenda G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

Cekaj, kazes da non-stop vidjas to vreme na satu, a gledas na sat dva puta dnevno.Sad, ili ti bacis dva blitz pogleda na sat kad su 22:22, jer ne postoji sansa da ti 22:22 vidis u recimo 13:28.

A i meni se to desavalo, vidim kolko je sati, i nastavim sa aktivnostima.
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Zaslužan član Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    229

Zašto baš taj broj?
    Numerolozi bi ti rekli sigurno da je on povezan sa tvojim ličnim karmičkim ispoljenjem..jer ako svo naše dejstvovanje pretvorimo u cifre, trebalo bi dobiti i neki lični broj, koji nas može pratiti kroz život, ukazivati na nešto... mnogi tako imaju "svoj broj" koji ima posebno, za njih lično značenje.

Inače, broj 22 se smatra jako bitnim za Kabalu i za misterije Tarota (22 Velike Arkane ili velike tajne),
    Ljudi planiraju... A Boginja se smeje...

Starosedelac BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    54
    Reputaciona moć
    1916

Ne znam zasto, ja ne verujem u nista, ali i meni se to dogadja vrlo cesto, da vidim BAS TAJ broj 22:22 na satu!

Razmisljao sam vec ranije o tome, ali sam nekako mislio da se to samo meni tako prikazuje.

Meedjutim, mnogo cesto da bi bila puka slucajnost.
    Poslednji put ažurirao/la BLAJBI : 31.10.2010. u 01:28
    "Drumovi ce pozelet Turaka, al Turaka nigde biti nece...."

Aktivan član DaRkGuitaRist88 (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Vidjao sam ali nisam razmisljao tako a imam nocnu moru koja se obicno desava oko 3 pola 4 nocu u to vreme najcesce a sto bas u to vreme ne znam...

Primećen član MikiMećava (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Ja sam ranije viđao često 23:43
    ko iz one Ajsove pesme "kapela"

Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio G.H.O.S.T. Pogledaj poruku
    Cekaj, kazes da non-stop vidjas to vreme na satu, a gledas na sat dva puta dnevno.Sad, ili ti bacis dva blitz pogleda na sat kad su 22:22, jer ne postoji sansa da ti 22:22 vidis u recimo 13:28.

A i meni se to desavalo, vidim kolko je sati, i nastavim sa aktivnostima.
    Nisi shvatio, sve ukupno dnevno pogledam na sat 2-3 puta...i jednom od ta 2-3 puta bude bas 22:22. To se desavalo tako cesto da je to neverovatno, i vise puta sam pomislio kako se neko sa mnom zajebava. Nekad znam da sam prvi put pogledao na sat taj dan, i vidim 22:22. To je definitivno poruka.
    Toliko cesto da uopste ne razmisljam da je slucajno. Toliko glup i slep nisam. Istrazivao sam svasta, i ima hiljadu objasnjenja. Naravno, radi se o duhu i nekim dubljim stvarima, koje svako mora sam za sebe da istrazi i da shvati sta znaci za njega. Uglavnom 22 je master-number, sadrzi u sebi kod beskonacnosti i ima druga slicna znacenja... Ja sam prilicno in-tuned sa svojom intuicijom, i znam da je licno za mene to odredjeni podsetnik, zvono za upozorenje...nesto veliko ce se definitivno destiti u sledecih par godina, videcemo sta i sa kojim ishodom, ali to zavisi od svakog od nas ponaosob.

Ovde sam nasao par zanimljivih stvari...ne morate toliko da citate komentare, koliko sam tekst.

http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu22.php

Citat Original postavio Vintroset Pogledaj poruku
    da u zadnjih godinu i po, statisticki mozda 1 mesecno 22:22 ili 21:21, nekad mi se desi i par puta u nedelji
    Jednom mesecno nije nista, ja govorim o bar desetak puta mesecno. Znaci toliko da nema apsolutno nikakve sumnje da je slucajnost, vec se samo radi o tome da li ce neko desifrovati poruku i shvatiti znacenje.
    Poslednji put ažurirao/la Nikko : 31.10.2010. u 23:00

Primećen član >Dreamer< (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    32

stvarno ti je cudna ta ucestalost... i gledaj stvari ovako... slovo B je drugo po redu.. izgovara se "Be" .. BeBe Bebe...
    tako da.. vreme je za bebe..

http://4.*****************/_xdN0QQwsP1...d_ten_ver1.jpg
    In my sleep I'm searching for a way to find the open door leading me to where it all begins.

Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Pomeri se s mesta... (:

Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio Nikko Pogledaj poruku
    Nisi shvatio, sve ukupno dnevno pogledam na sat 2-3 puta...i jednom od ta 2-3 puta bude bas 22:22. To se desavalo tako cesto da je to neverovatno, i vise puta sam pomislio kako se neko sa mnom zajebava. Nekad znam da sam prvi put pogledao na sat taj dan, i vidim 22:22. To je definitivno poruka.
    Toliko cesto da uopste ne razmisljam da je slucajno. Toliko glup i slep nisam. Istrazivao sam svasta, i ima hiljadu objasnjenja. Naravno, radi se o duhu i nekim dubljim stvarima, koje svako mora sam za sebe da istrazi i da shvati sta znaci za njega. Uglavnom 22 je master-number, sadrzi u sebi kod beskonacnosti i ima druga slicna znacenja... Ja sam prilicno in-tuned sa svojom intuicijom, i znam da je licno za mene to odredjeni podsetnik, zvono za upozorenje...nesto veliko ce se definitivno destiti u sledecih par godina, videcemo sta i sa kojim ishodom, ali to zavisi od svakog od nas ponaosob.

Ovde sam nasao par zanimljivih stvari...ne morate toliko da citate komentare, koliko sam tekst.

http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu22.php

Jednom mesecno nije nista, ja govorim o bar desetak puta mesecno. Znaci toliko da nema apsolutno nikakve sumnje da je slucajnost, vec se samo radi o tome da li ce neko desifrovati poruku i shvatiti znacenje.
    Brate, da ti kazem ovako...taj broj sam i ja cesto vidjao, i opet mi se desava da ga vidim.U slicnim situacijama se nalaze verovatno i milioni ljudi sirom sveta...Sad, kad pogledas to brojcano, malo je to mnogo ljudi da bi svi bili neki izabrani ili sta vec.
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Brate, da ti kazem ovako...taj broj sam i ja cesto vidjao, i opet mi se desava da ga vidim.U slicnim situacijama se nalaze verovatno i milioni ljudi sirom sveta...Sad, kad pogledas to brojcano, malo je to mnogo ljudi da bi svi bili neki izabrani ili sta vec.
    Nije mnogo. Ne mislim da se radi o tome da je neko izabran za nesto. Vise je kao neki podsetnik ili upozorenje, kako za te ljude, verovatno i za celo covecanstvo.

Aktivan član Antonina (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Poslednjih 10 i vise godina, non-stop vidjam ovaj broj kada pogledam na sat, a gledam na sat mozda dva puta dnevno.

Slucajnost definitivno nije, niti je podsvest koja je programirala samu sebe bez ikakvog razloga...
    Najpre je neka vrsta podsetnika za nesto sto se nekom desava u zivotu, mozda vrsta upozorenja da se na nesto obrati paznja ili podsetnik da vreme za nesto istice..
    Kada pogledate na sat kad je 22:22, kazaljke su poravnate, u pravoj liniji...mozda ima neke veze sa kosmickim poravnanjem koje ce se desiti u decembru 2012..pa se broj prikazuje kao podsetnik na taj dogadjaj.

Ljudi vidjaju i ostale brojeve tipa 11:11 i slicno, ali meni se desava iskljucivo 22:22..
    21:21 Nikko al sad baz zezanja. Ja u poslednih mozda godinu dana, stalno vidjam iste brojeve na digitalnim satovima. Gde god da pogledam na sat: na televizoru, na telefonu, imam sad na bekovom sporetu, na kompu, digitalac na zidu u mojoj sobi, digitalni sad na trgu.... Mene je to mucilo citave zime i prolece i leto. 15:15; 09:09; 12:12; 19:19; 14:14; 16:16, 08:08 a 21:21 me je izludjivao jedno vreme svaki svakcati dan - odnosno vece. Svako, bas svako! Konstantno. Ja sam vec jedno vreme bukvalno pocela da ludim zbog toga. Gde kod bi i kad god bi pogledala na sat, ugledala bi iste brojeve. Ne pricaj mi tome...
    Htela sam ja da postavim ovde temu o tome, da pitam nekog desava li mu se to , al znam da ovde narod svakog ismeje.
    Ja sam za to reklajedino sestri i kad god bi se to desilo ja sam je zvala da vidi ili joj skrenula paznju na brojeve kad bi ih ugledala a da smo bile zajedno u kuci. Drugom nisam pricala o tome. Ona isto nije mogla da veruje, mislila je da je to slucajnost al se vremenom uverila kad je videla koliko je to cesto i kako se to desava.
    Udjem iz sobe u kuhinju predvece a tamo svtli sat na sporetu 21:21 vicem je da dodje da vidi, udjem iz sobe u trepezariju da donesem klopu i nesto me vuce da pogledam u upaljen TV tamo, a tamo 18:18, ja je i tad zovem, sedimo i pijemo popodnevnu kaficu i ne znam zasto, al samo pogledam u svoj mobilni telefon, tamo 17:17, ja joj cutke samo prebacim telefon preko stola da ne komentarisem na glas pred komsilukom, idem trgom, podgnem pogled i na satu 15:15, ja joj i to pokazem i tako par meseci, ona vise nije mogla da izdrzi.
    Najcudnije je to sto me nesto vuce da pogledam u sat kad su isti brojevi a da me pritom uopste ne zanima koliko je sati. Posebo sam joj se zalila da me proganja 21:21. Nema veceri da ga ne ugledam na bilo koji sat a nisu svi satovi isti , svakom naravno bezi vreme u odnosu na druge al taj sat na koji ja bacim pogled - ima iste brojeve. Al od 21:21 sam pocela da se plasim bukvalno. Sa tim brojevima je sve i pocelo. Iz veceri u vece, iz veceri u vece i tako danima dok nisam primetila da stalno vidim isti broj.

I ne znam ...sta da mislim. Nas dve se bavimo i astrologijom ona i sa numerologijom pokusavale smo da odgonetnemo sta to nesto hoce da mi kaze al bez uspeha. ( A samo sam ja od nas dve sklona da mi se desavaju, razne stvari o kojima ja njoj uvek pricam. I ovde sam ponekad pisala, al sam kao i ostali na paranormalnim temema dozivljavala podsmeh, a osetljiva sam po prirodi pa sam prestala na pricam o tome).
    Ja sam bukvalno molila u sebi da to prestane da me ostavi na miru nisam smela da pogledam u sat a da me ta koincedencija istih brojeva nije proganjala. Plasiala sam se da pogledam u bilo koji digitalac pa sam trazila da instaliram analogni sat barem na kompu posto ih inace vise i nema nigde vise oko nas samo da bih imala neku orijentaciju jar bih bukvalno iznenada zmurila kad bih ugledala bilo gde digitalni sat - jer vise nisam mogla...
    Vikala sam na nesto sebi da mi kaze sta hoce sa tim i na kraju sam instiktivno pocela da molim da to prestane. I presalo je polako i spontano, ne znam kako i kad tacno. Znam samo da je par meseci od kada je to prestalo, pocelo opet 10:10; 11:11; 23:23; 00:00 i da sam se stasno ulasila i opet besno u sebi rekla da presane i za sad je, ne znam kako i zasto u redu. Al ne znam dokle.

Htala sam samo da ti pruzim podrsku da znas da nisi sam u tome.
    Poslednji put ažurirao/la Antonina : 04.11.2010. u 18:10
    "I'm just like anyone. I cut and I bleed. And I abash easily."- Michael Jackson

Aktivan član jokoonoko (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Aj i ja da se javnem. Kod mene je sledece stanje:

11:11, 1:11. 2:12, 3:12, 3:13, 3:21, 3:13, 20:08. 21:12
    Nametnut je ponovo izbor - između dva zla. Treba da biramo manje zlo. Tako smo prevareni već nekoliko puta. Ko je kriv što nam oni to rade? Mi, građani Srbije, mi smo jedini krivci. - Branko Dragas

Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

Nije mnogo. Ne mislim da se radi o tome da je neko izabran za nesto. Vise je kao neki podsetnik ili upozorenje, kako za te ljude, verovatno i za celo covecanstvo.
    Ne, to oko izabranih sam generalizovao, nisam mislio licno na tebe.Opet, upozorenje za milione ljudi...Zbog cega?

Aktivan član Antonina (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

A sta je to zna li neko? Sta se to desava? Neko od vas je spomenuo Nikko valjda da je citao o teme da se ljudi javljaju da im vidjaju iste sate i minute, gde ste videli temu o tome ima li neko link sem onaj jednog sto je neko dao iznad. Gde mogu da procitam nesto vise o tome i kako se taj " slucaj" naziva po forumima?
    Hvala!

Ne, to oko izabranih sam generalizovao, nisam mislio licno na tebe.Opet, upozorenje za milione ljudi...Zbog cega?
    Ne verujem ja u to. Nema tu nikakvih izabranih, to je nesto masovno da bi se primetilo da se nesto desava ( ali sta? ), da postoji nesto vise od nas , ili da nesto hoce nesto da kaze ljudima ( ali opet, sta?).

Sta moze da znaci poruka koja je na ne poznatom jeziku, na primer? Nista, jel da! Zato mi sve ovo nema nikvog smosla.
    Poslednji put ažurirao/la Antonina : 06.11.2010. u 10:22
    "I'm just like anyone. I cut and I bleed. And I abash easily."- Michael Jackson

Starosedelac BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    54
    Reputaciona moć
    1916

Citat Original postavio Antonina Pogledaj poruku

Ne verujem ja u to. Nema tu nikakvih izabranih, to je nesto masovno da bi se primetilo da se nesto desava ( ali sta? ), da postoji nesto vise od nas , ili da nesto hoce nesto da kaze ljudima ( ali opet, sta?).

Sta moze da znaci poruka koja je na ne poznatom jeziku, na primer? Nista, jel da! Zato mi sve ovo nema nikvog smosla.
    Ovo boldovano nam samo pokazuje koliko si ti pametna i pismena.
    "Drumovi ce pozelet Turaka, al Turaka nigde biti nece...."

Starosedelac pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    67
    Reputaciona moć
    1114

dešava mi se isto to

Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio Antonina Pogledaj poruku
    A sta je to zna li neko? Sta se to desava? Neko od vas je spomenuo Nikko valjda da je citao o teme da se ljudi javljaju da im vidjaju iste sate i minute, gde ste videli temu o tome ima li neko link sem onaj jednog sto je neko dao iznad. Gde mogu da procitam nesto vise o tome i kako se taj " slucaj" naziva po forumima?
    Hvala!

A mori be, to oko izabranih sam samo generalizovao problem...Isto sam mogao kao primer da navedem svasta drugo...

Zaslužan član PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kod mene je 22:33

Aktivan član Mister Sparkle (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

kod mene je 21:43 hehehe

Zaslužan član
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ebte kod mene 22:43

Primećen član trif11 (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

i ju 0:58 strefiće me grom!!!!! Spašavaj se ko može !!!

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •