Predrasuda

Bad_Wolf:
Asta la vista!:
Soprano:
zavodljiva1976:
:roll: Mislim da gresis....

Slazem se ti si nasa dika i ponos!!!

PS lave pogledaj njen profil!!!

a pritom imaj na umu da sam takvu fotku i ja mogao da stavim u svoj profil :lol: :lol: :lol:
Ma daj bre Soprano pa riba je do sada napisala 1750 poruka :!: :idea: Sta ti to govori :?: :lol: :lol:

To govori da je napisala mnogo poruka. Sada nam lepo objasni sta "to" tebi govori?!

Lepo sad prokomentarisi, a ne k'o seoska baba koja odgovara iza ledja, sto bi rekli: budi musko, makar ovde, niko te ne vidi! :twisted:

:roll: :lol: :lol:
 
Leon bg:
Julian_Duranona:
Leon bg:
:lol: :lol: :lol: e, odavno se nisam ovako :lol: :lol: :lol: :lol: KISS! :wink:
Ma, jel' ti to mene... Sta je sad ovo? Da ti nisi mozda...? Bustura, jesi l' to ti?!
'Ajd, nema veze! Za pohvalu je nacin, na koji prihvatas ono sto si zasluzio/la.

:shock: uuuuuh, sada sam izvalio tvoj profil.
Izvini "kolega" nit' sam derpe, a ni bi....
Mislio sam da si zensko :roll:

ni ribe ovde nisu mnogo bolje od njega :lol: :lol: :lol:
 
Lexa:
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?
Ovaj drugi deo mi nije baš najjasniji... Valjda hoćeš reći da ovde svraća dno dna.
Mislim da nas ima svakakvih.
Mislim, takođe, da uglavnom ima onih sa maaaalo većim IQ, da ne bude da vas hvalim (ili sebe :shock: )
Znam da bar 50% ljudi iz "života" ne bi umelo da sastavi dve rečenice, a da imaju smisla...
A ti zaključi kako izgledamo.
jel to ono pametne a ruzne?..a ovde sve gabori?..haha bas me interesuje koliko su ruzne ove sto se najvise peckaju...ili lepe..
Ja ne mogu a da se ne slozim sa ovom iznad mene da su ovde uglavnom,bar sto se tice intelekta, razvijenije osobe...kreteni ne mogu da smisle vise od par recenica mada ima i ovde onih sto samo znaju da kliknu na ove debilne sto se krevelje s leva...posebno onaj ,ne mogu da mu kazem ime uvredice se,al prepoznace se on..stvarno mi je zao sto je vecina pametnih zena manje lepa od onih glupih,yebi ga ravnoteza...sto kod nas muskaraca nije slucaj,kod nas sto si pametniji to si lepsi,cudo jedno!!!
 
AllPacino:
Lexa:
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?
Ovaj drugi deo mi nije baš najjasniji... Valjda hoćeš reći da ovde svraća dno dna.
Mislim da nas ima svakakvih.
Mislim, takođe, da uglavnom ima onih sa maaaalo većim IQ, da ne bude da vas hvalim (ili sebe :shock: )
Znam da bar 50% ljudi iz "života" ne bi umelo da sastavi dve rečenice, a da imaju smisla...
A ti zaključi kako izgledamo.
jel to ono pametne a ruzne?..a ovde sve gabori?..haha bas me interesuje koliko su ruzne ove sto se najvise peckaju...ili lepe..
Ja ne mogu a da se ne slozim sa ovom iznad mene da su ovde uglavnom,bar sto se tice intelekta, razvijenije osobe...kreteni ne mogu da smisle vise od par recenica mada ima i ovde onih sto samo znaju da kliknu na ove debilne sto se krevelje s leva...posebno onaj ,ne mogu da mu kazem ime uvredice se,al prepoznace se on..stvarno mi je zao sto je vecina pametnih zena manje lepa od onih glupih,yebi ga ravnoteza...sto kod nas muskaraca nije slucaj,kod nas sto si pametniji to si lepsi,cudo jedno!!!
Nisu one pametne manje lepe, nego manje doterane... jer ne mogu da postignu sve da urade... bar je takvo moje iskustvo. One ne-pametne toliko paznje poklanjaju svom izgledu, toliko vremena... ja prosto nemam toliko. I zao mi je... i ja volim da budem doterana... Ako uzmes u obzir da je veoma malo jako lepih devojaka kojima ne trebaju vece intervencije da bi privukle musku paznju tada ispada da su one pametne ruznije... na zalost. Postoji i onaj faktor upadljivosti... ako ja izadjem sa svojom poznanicom plavusom koja voli da nosi ili bolje reci da ne nosi odecu... ona tako bode oci, da pored nje, naravno, ljudi ne mogu mene da primete, bar ne na prvi pogled :wink:
 
uzgred... da se razume:
ne zalim se...
kada bih htela mogla bih i ja da se ofarbam u plavO i oblacim tako da muskarcima pada jezicina do poda... ili da STAVIM NEKU SLIKU U SVOJ PROFIL.
 
etotako:
uzgred... da se razume:
ne zalim se...
kada bih htela mogla bih i ja da se ofarbam u plavO i oblacim tako da muskarcima pada jezicina do poda... ili da STAVIM NEKU SLIKU U SVOJ PROFIL.

A neces zato sto...? Ti je lakse da pricas kako nemas vremena nego to vreme ipak da izdvojis? I uostalom, nije potrebno da se ofarbas u plavo i oblacis (uzas) provokativno, vec da budes ono sto jesi i samo da istaknes svoju prirodnu lepotu uz nesto korekcije ako je potrebna.
 
etotako:
uzgred... da se razume:
ne zalim se...
kada bih htela mogla bih i ja da se ofarbam u plavO i oblacim tako da muskarcima pada jezicina do poda... ili da STAVIM NEKU SLIKU U SVOJ PROFIL.

Chek chek, na koga li ovde mislish?Mnogo mi ovo zavodljivo zvuchi hehehhe :) 8)
 
Nina2:
etotako:
uzgred... da se razume:
ne zalim se...
kada bih htela mogla bih i ja da se ofarbam u plavO i oblacim tako da muskarcima pada jezicina do poda... ili da STAVIM NEKU SLIKU U SVOJ PROFIL.

A neces zato sto...? Ti je lakse da pricas kako nemas vremena nego to vreme ipak da izdvojis? I uostalom, nije potrebno da se ofarbas u plavo i oblacis (uzas) provokativno, vec da budes ono sto jesi i samo da istaknes svoju prirodnu lepotu uz nesto korekcije ako je potrebna.

Zato sto nemam vremena da privlacim muskarce na ovaj nacin. U mom zivotu ih ima vec previse. I nisam rekla da ja nisam privlacna, ali desi mi se da mi nokti nisu lakirani, da mi kosa nije sveze oprana, da se osecam bedno jer par dana nisam uopste izlazila iz kuce jer sam radila... Inace sam od onih frikova sto nose crveni karmin i kada idu u prodavnicu.
 
vuk_:
etotako:
uzgred... da se razume:
ne zalim se...
kada bih htela mogla bih i ja da se ofarbam u plavO i oblacim tako da muskarcima pada jezicina do poda... ili da STAVIM NEKU SLIKU U SVOJ PROFIL.

Chek chek, na koga li ovde mislish?Mnogo mi ovo zavodljivo zvuchi hehehhe :) 8)

Zaista nisam mislila ni na koga posebno... nego pricam generalno. Inace sam hrabra i nije mi frka da stavim nekom prst u oko... cak nekad to radim i previse jer me zabavlja reakcija.
 
Godinama vec... imam utisak, da zene prilikom odabira svog stajlinga, uzimaju u obzir sve - osim misljenja muskaraca! Prate trenutnu modu, slusaju savete drugarica, hoce da se svide same sebi... A sve to, pod parolom, da zele da ih primeti suprotni pol. Ma koliko sam govorio, sta se meni u stvari, svidja, one teraju po svome. Odatle i potice stereotip, da muskarci vole zene, onakvim kakve ih je etotako opisala. Slusajte malo i muskarce, ako vec zelite da im se svidite... Naravno, da zena treba da bude zadovoljna svojim izgledom. Ali cesto, njeno zadovoljstvo nema realno uporiste u stvarnom misljenju okoline.
 
vuk_:
etotako:
uzgred... da se razume:
ne zalim se...
kada bih htela mogla bih i ja da se ofarbam u plavO i oblacim tako da muskarcima pada jezicina do poda... ili da STAVIM NEKU SLIKU U SVOJ PROFIL.

Chek chek, na koga li ovde mislish?Mnogo mi ovo zavodljivo zvuchi hehehhe :) 8)
Imas neke PREDRASUDE? Mislis da sam glupa,pa svoju glupost prikrivam slikom u profilu? I to ne svojom,nego necijom tudjom,jer sam ja toliko ruzna da ni svoju sliku ne smem da stavim u profil.
Svasta... :roll:
I ne razumem sto vam moja slika TOLIKO BODE OCI?
p.s.Samo da se zna....nemam nameru da je menjam...ona pokazuje da ja i pored mozga imam i druge kvalitete. 8)
 
Julian_Duranona:
Godinama vec... imam utisak, da zene prilikom odabira svog stajlinga, uzimaju u obzir sve - osim misljenja muskaraca! Prate trenutnu modu, slusaju savete drugarica, hoce da se svide same sebi... A sve to, pod parolom, da zele da ih primeti suprotni pol. Ma koliko sam govorio, sta se meni u stvari, svidja, one teraju po svome. Odatle i potice stereotip, da muskarci vole zene, onakvim kakve ih je etotako opisala. Slusajte malo i muskarce, ako vec zelite da im se svidite... Naravno, da zena treba da bude zadovoljna svojim izgledom. Ali cesto, njeno zadovoljstvo nema realno uporiste u stvarnom misljenju okoline.
Mislim da si u pravu, evo primera: Tim neurologa u Americi je vodio jedinstvem eksperiment. Naime, pratili su krvotok u penisu 25 studenata medicine dok su studenti mirisali razlicite mirise. Studenti su bili izlozeni mnogobrojnim aromama od djurdjevka, ruze do moshusa, ali ih je najvise uzbudjivao miris krofni. Naucnici su ustanovili da mirisi mogu da izazovu nostalgicna secanja koja opustaju muskarca, a tada je on svesniji svojih seksualnih signala.
Dakle, zakljucak - kad krenete u kupovinu parfema obavezno povedite NJEGA, a nakon toga mu dopustite da vam umesi... krofne. ;-)
 
zavodljiva1976:
Queen_:
taj kvalitet koji istices na slici imamo sve. Daj nesto originalno
:roll: Zenska ljubomora... :lol:
p.s.zasto mi ne pokazes tvoju originalnost?

Nee, stvarno. Na tvom profilu se vidi guza i međunožje u belim gaćicama. TO imamo sve i nije neki kvalitet već fizičko obeležje svih nas (osim gaćica, one idu u raznim bojama i materijalima).
A svoju originalnost ti ne mogu fizički pokazati niti zalepiti na internet. Mene treba doživeti :wink: :D
 

Back
Top