Predrasuda

Bad_Wolf:
Asta la vista!:
Soprano:
zavodljiva1976:
:roll: Mislim da gresis....

Slazem se ti si nasa dika i ponos!!!

PS lave pogledaj njen profil!!!

a pritom imaj na umu da sam takvu fotku i ja mogao da stavim u svoj profil :lol: :lol: :lol:
Ma daj bre Soprano pa riba je do sada napisala 1750 poruka :!: :idea: Sta ti to govori :?: :lol: :lol:

To govori da je napisala mnogo poruka. Sada nam lepo objasni sta "to" tebi govori?!

Lepo sad prokomentarisi, a ne k'o seoska baba koja odgovara iza ledja, sto bi rekli: budi musko, makar ovde, niko te ne vidi! :twisted:
:wink:
 
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?
A jesi l' ti dosao ovde da diskutujes o necemu ili da yebes? Verujem da si ti ona faca iz profila, koja se brije i ovde si sasvim slucajno, a ostali su freakovi, koji su toliko ruzni i neinteresantni da moraju da traze srodnu dusu preko neta.
Moj odgovor je, da ovde zive sve same strava ribetine, ali, da ti posle ovoga, nijedna od njih nece dati...
 
Julian_Duranona:
A jesi l' ti dosao ovde da diskutujes o necemu ili da yebes? Verujem da si ti ona faca iz profila, koja se brije i ovde si sasvim slucajno, a ostali su freakovi, koji su toliko ruzni i neinteresantni da moraju da traze srodnu dusu preko neta.
Moj odgovor je, da ovde zive sve same strava ribetine, ali, da ti posle ovoga, nijedna od njih nece dati...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nece, bogami nece... :wink:
Ma jesi li mu video sliku u profilu, kakav macak a? :lol:
 
chokolada:
Julian_Duranona:
A jesi l' ti dosao ovde da diskutujes o necemu ili da yebes? Verujem da si ti ona faca iz profila, koja se brije i ovde si sasvim slucajno, a ostali su freakovi, koji su toliko ruzni i neinteresantni da moraju da traze srodnu dusu preko neta.
Moj odgovor je, da ovde zive sve same strava ribetine, ali, da ti posle ovoga, nijedna od njih nece dati...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nece, bogami nece... :wink:
Ma jesi li mu video sliku u profilu, kakav macak a? :lol:

Ko zna , zna!! :lol: :lol: :lol:
 
Decko se, chini mi se, u samom naslovu ogradio napishavsi- PREDRASUDA i jedino u tome bio u pravu. Opshte je poznato da spadamo u jednu od najlepshih nacija i ne vidim kako bilo kome moze pasti na pamet da je pristup Forumu privilegija iskljuchivo ruznih, neinteligentnih i iskompleksiranih ljudi, kao da ih na drugim mestima nema. Nonsens!
 
hanu-mica:
Opshte je poznato da spadamo u jednu od najlepshih nacija !

kome je to opshte poznato????
palish se na parapatriotske izjave idiota sa TV-a...pa josh cela ta izjava u neokomunistichkom duhu...bwahahahaha....
nema batjo vishe "MI"...sada vaze sva lica jednine....
i shto je najbolje tako je veselije i sharenije :wink:

ostalo je sve-ok....prva liga!!...ok..prva "B"... :roll:
 
Ne znam za izgled... ali gde ti vidis tu "dobru dusu"
Isto kao sto od sebe mogu da prave lepotice jer ih niko ne vidi, mogu i da se prave fine i slatke...
Uostalom... ljudi uvek vide ono sto zele da vide...
curtain.gif
 
evo bash sada sam se zapitao koliko svi na razlichite...direktne i indirektne nachine patimo zbog lepote..zenske
..strashno koliko je to jedno nepregledno polje...koje pochiva na zenskoj sujeti....fujj
 
Julian_Duranona:
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?
A jesi l' ti dosao ovde da diskutujes o necemu ili da yebes? Verujem da si ti ona faca iz profila, koja se brije i ovde si sasvim slucajno, a ostali su freakovi, koji su toliko ruzni i neinteresantni da moraju da traze srodnu dusu preko neta.
Moj odgovor je, da ovde zive sve same strava ribetine, ali, da ti posle ovoga, nijedna od njih nece dati...
:lol: :lol: :lol: e, odavno se nisam ovako :lol: :lol: :lol: :lol: KISS! :wink:
 
jagodica:
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?

pitanje je odakle ti taj osecaj, ili je to pretpostavka. znaci tebi nije cilj naci devojku.
ja te postujem kao muskarca, verovatno samosvesnog i zgodnog. mora da nosish sako i karirane koshulje ali sa stilom. kako kao muskarca, pa posthujem muskarce. a zene. pa nemam pojma

sako koshulje sa stilom :wink:
 
goodday:
evo bash sada sam se zapitao koliko svi na razlichite...direktne i indirektne nachine patimo zbog lepote..zenske
..strashno koliko je to jedno nepregledno polje...koje pochiva na zenskoj sujeti....fujj

Da... ubile su se da dokazu da su one lepe i najlepse... ali u stvari... NAJLEPSA SAM JA
chillpill.gif
 

Back
Top