GDE da kupim...

Mm je redovan posetilac Tempa na kvantašu, i on je to prvi letos i video, jer on mi kupuje podmetače i kod Jelene u Eriksonu. I pred more smo bili zajedno i on mi ih pokazao, a u nedelju sam bila ja sa detetom, pa smo baš gledali te podmetače. U ovom na kvantašu stoje pored plastičnih tanjira, onih za jednokratnu upotrebu, i onih plastičnih kutija za kolače providnih, što imaju i poklopac spojen sa kutijom. A preko puta stoji papir za pečenje, i kese za pečenje, folije i tako to. E sada, da li u drugim objektima Tempa ima ili nema, zaista ne znam. U ovom ima 100%.
 
Gde bi mogla da kupim ovo postolje
attachment.php
 
Pozdrav svim majstoricama i majstorima.
Već duže vreme pratim kulinarstvo na krstarici i nikako da se nakanim i da se prijavim.
Primetio sam da se "mučite" oko nabavke kutija i podmetača za torte i kolače.
Biću slobodan da vam kažem, ako to moderatori dozvole, da se ja bavim proizvodnjom istih i da u ponudi imamo veliki asortiman.
Svako ko je zainteresovan moze da se javi na pm.
 
Poštovanje,

Kao prvo, hteo bih da se izvinem što ste čekali na odgovor.
Forum sam posećivao ali ga nisam koristio za komunikaciju.
Primetio sam da vas ima više zainteresovanih za kutije i podmetače.
Zamolio bih sve zainteresovane kad me kontaktiraju da upisu svoj e-mail na koji bih mogao da posaljem odgovor.

Verovali ili ne ali nikako da se snadjem gde treba da kliknem da vam direktno odgovorim pitanja :sad2:
 
Poštovanje,

Kao prvo, hteo bih da se izvinem što ste čekali na odgovor.
Forum sam posećivao ali ga nisam koristio za komunikaciju.
Primetio sam da vas ima više zainteresovanih za kutije i podmetače.
Zamolio bih sve zainteresovane kad me kontaktiraju da upisu svoj e-mail na koji bih mogao da posaljem odgovor.



Verovali ili ne ali nikako da se snadjem gde treba da kliknem da vam direktno odgovorim pitanja :sad2:

Mislim da treba da pošaljete i treću poruku da moderatori odobre.
moj mejl je trias@sezampro.rs
 
Poslao sam odgovore svima koji su mi poslali e-mail.
Hvala na razumevanju i iskreno se nadam da ćete biti zadovoljni mojom ponudom.
Za bilo kakvu informaciju slobodno me kontaktirajte na telefon koji se nalazi u e-mailu.
 
Drugarice, skoro ste pominjale ali zaista ne mogu da nadjem koliko placate (ili zna li neko koliko se krece) lesnik u ljusci??? I koliko posto oduzimaju ljuske u kg? (i to ste pominjale ali duduk ne zna gde) hvala vam unapred... Ja do sad nisam imala ponudu ni priliku za njih pa nisam ni razmisljala, a danas mi ponudio jedan covek ali mi rekao da se raspitam za cenu.....
 

Back
Top