GDE da kupim...

Ja ti to sama pravim, imam ovdje na poslu neki onako tanji karton i onda izmjerim koliki prostor toliko mafina zauzima i napravim kutiju, tako isto i za figurice i dodatnu raznoraznu dekoraciju kad musterije samo to kupe , one vrijedne mamice koje same peku torte, dekorisu slagom a kupuju samo figuricu ili jos neke zezalice.
Mogu da ti slikam kako ja to radim, dimenzije i sve. Sigurna sam da se takvi tanji kartoni mogu kupiti u boljim knjizarama, za 6 mafina mislim da ti je dosta A4 format kao obicni papir
 
Ja ti to sama pravim, imam ovdje na poslu neki onako tanji karton i onda izmjerim koliki prostor toliko mafina zauzima i napravim kutiju, tako isto i za figurice i dodatnu raznoraznu dekoraciju kad musterije samo to kupe , one vrijedne mamice koje same peku torte, dekorisu slagom a kupuju samo figuricu ili jos neke zezalice.
Mogu da ti slikam kako ja to radim, dimenzije i sve. Sigurna sam da se takvi tanji kartoni mogu kupiti u boljim knjizarama, za 6 mafina mislim da ti je dosta A4 format kao obicni papir

Ja hocu da mi slikas i to sto pre, jer i meni treba pa da iskoristim dok sam kod tate da napravim!!
 
Peki&anka tek sada vidim da smo komsinice. Ja zivim u soliteru preko puta skole Rade Koncar i Pionira. Eto mali je svet.

Ja sam konkretno u Vatroslava Lisinskog to je mala ulica izmedju Šajkaške i Cvijićeve a paralelna je s jedne strane sa 29novembrom a sa druge strane sa Djure Djakovica...tako da sam zaklonjena koliko-toliko od prometnosti i izduvnih gasova
 
Evo ga, posto naravno ni sinoc kuci ne stigoh da slikam kako pravim kutije, sad na poslu ja to zacas uradih.
Slike su u albumu SLIKE KUTIJE, ako nesto nije jasno objasnicemo. Dimenzije odredjujem uvijek prema trenutnim potrebama, odnosno onome sto treba pakovati.
 
Bila na buvljaku -45 blok i ovako stoje cene:

velika cokolada za kuvanje ona austrijska u crvenom pakovanju 400g - 180 dinara
C proizvodnja bela cokolada 200 g - 60 dinara
250g kesten sa rumom - 80 dinara
Milka cokolade svih vrsta 100g - 65 dinara
ja kupila Pekiju kinder jaja - 55 dinara ( u maxiju su na akciji 87din)
 
Bila na buvljaku -45 blok i ovako stoje cene:

velika cokolada za kuvanje ona austrijska u crvenom pakovanju 400g - 180 dinara
C proizvodnja bela cokolada 200 g - 60 dinara
250g kesten sa rumom - 80 dinara
Milka cokolade svih vrsta 100g - 65 dinara
ja kupila Pekiju kinder jaja - 55 dinara ( u maxiju su na akciji 87din)

samo da napomenem ja nisam bas upoznata sa tim blokovima na Novom bg, pa da bude jasnije to je onaj veliki buvljak malo pre Kineza kad idete iz grada
 
Sto se tice ove austrijske cokolade za kuvanje 400gr pise da ima 40% kakao delova, stavljala sam je u ganach i super mi je ispao i bio je jako ukusan...ne mogu da sesetim da li ima razlike sa menaz cokoladom, to mora odgovoriti neko ko stalno pravi jer sam ja sve ukupno pravila nekoliko puta...

sto se tice ovih Milka cokolada i na buvljaku na NBG ljudi donose iz Madjarske, ja sam bas stavljala u briosche neko vece obicnu mlecnu milku i odlicne su , a cena je duplo manja nego u maxiju...
 
drage moje gde kupujete korpice za kolace,u nekim specijalnim prodavnicama ,po marketima ili negde narucujete ja ih ovde teze nalazim a i budu mu dosta skupe a i brate ima malo u njima inace ih kupujem na komad i u njima bi kao navodno trebalo biti 15 kom ali u ni jednom nema svih 15 :( a placam ih 30 din
 

Back
Top