GDE da kupim...

E ovako ono za plazmu ne znam posto nije saslusao da mu objasnim samo je izleteo iz kuce sa spiskom. Pa je uzeo onu koja nije na akciji. A sto se lesnika tice dobar je, ali je cena po kg. pa na to jos 18% pdv. Na kraju izadje oko 2100 din. za 2.5 kg.
 
Meni se dobro pokazala bambi cokolada, a belu sam probala cokolendovu i masne je jako....


a za orahe svaka cast kod nas u crepaji su 1100 dinara a lesnici 800....ne znam sta je ljudima?


Jeste li probali Margavitu?

Margarin za kolace Dijamant mi se mnogo oseca u kolacima!
 
Drage curke, da SLUCAJNO koja od vas ne zna da li ima ikakva prodavnica sa wiltonovim proizvodima na teritoriji Crne Gore ili eventualno BiH?? Ovo sto trazim u Beogradu trenutno nema i nece biti tek posle Nove Godine, a meni bi trebalo puno ranije:(:(
 
Upravo me kontaktirao covek, prodaje lesnike sirove domace, kaze da je sa njegove plantaze i da nije preprodavac 650din/kg su i meni ce doneti sledece nedelje, nema minimuma koji mora da se poruci...
Milan 064/198-4646
 
Ja evo juce od jednog majstora ovdje sa posla koji ima svoje kupila za 600din, super su, oni pravi okruglasti kao iz velike Milka cokolade :zcepanje:
A orahe cu nabaviti isto za 600din, od tog momka sam i prosle godine kupovala, inace se prodaju za 700, mislim ovako kod ljudi koji imaju svoje domace, en preprodavci.
E sad htjedoh vas pitati koliko vi kupujete da imate do sljedece sezone ako imate ne znam sad da kazem u prosjeku oko 4-5 tortica za vikend?? Prosle godine sam kupovala sve iz nekih vise tura, pa na kraju sezone naravno da mi je nedostajalo i kupovala one preskupe na pijaci
Jel tih 20kg ljesnika dosta, toliko i oraha?
 
Joj, ja mislila godisnje, a ti toliko potrosis mjesecno :rotf: :rotf:
svaka cast:klap: :klap:
Kod mene najvise traze sad Zoja tortu, a prije eje to bila milka, to zato sto svi traze samo cokoladu, pa mi se zato ne trose u posljednje vrijeme toliko ljesdnici, ni orasi.
Sad sam skroz na skroz u rebusu, znaci ja u prosjeku pravim 4-5 torica prizemnih oko 4kg za vikend, pa stvarno ne znam, ma ko bi to pogodio :roll:
 
Uzela sam kartonske kutije i tacne od Dejana. Samo da podelim utiske i dam preporuke onima koji nisu saradjivali. Odlicni su proizvodi, i vrlo pristupacni, a on je vrlo zahvalan za saradnju.
 

Back
Top