GDE da kupim...

Mm je u subotu na starom Merkatoru video lešnike i ljusci po 250 din/kg, a kaže da bi na više (10 i više kg) moglo da se dobije i jeftinije. Ali, zar vam nije rizik kupovati u ljusci? Ja sam dobila od tetke, i više od polovine ode na otpad, a bili su prilično zdravi.
 
U Tempu je na akciji do nedelje C šlag pena, 185 din/kg i Somat tablete za sudo mašinu, 150 kom. za neverovatnih 999,90 dinara.

U Rodi je do 20. novembra C krem šlag beli na akciji, 210 din/kg, i C pudinzi su im na akciji. Vanila oko 13 din. čokolada oko 15 dinara, ako sam dobro zapamtila.

Uvek zavidim Beograđanima, a i ostalim koji imaju hipermarkete u svom gradu, jer je za mene ovo često nemoguća misija. :(
 
U Tempu je na akciji do nedelje C šlag pena, 185 din/kg i Somat tablete za sudo mašinu, 150 kom. za neverovatnih 999,90 dinara.

U Rodi je do 20. novembra C krem šlag beli na akciji, 210 din/kg, i C pudinzi su im na akciji. Vanila oko 13 din. čokolada oko 15 dinara, ako sam dobro zapamtila.

Uvek zavidim Beograđanima, a i ostalim koji imaju hipermarkete u svom gradu, jer je za mene ovo često nemoguća misija. :(

ZD mora bili da je greška. Koja čokolada je 15 dinara? :eek: Da li je to cena za 1 štanglu?
 
U Tempu je na akciji do nedelje C šlag pena, 185 din/kg i Somat tablete za sudo mašinu, 150 kom. za neverovatnih 999,90 dinara.

U Rodi je do 20. novembra C krem šlag beli na akciji, 210 din/kg, i C pudinzi su im na akciji. Vanila oko 13 din. čokolada oko 15 dinara, ako sam dobro zapamtila.

Uvek zavidim Beograđanima, a i ostalim koji imaju hipermarkete u svom gradu, jer je za mene ovo često nemoguća misija. :(

Moracu do Tempa. Ne znam kako ovo nisam videla.
Hvala Domacice!!!
 
Pozdrav svim majstoricama i majstorima.
Već duže vreme pratim kulinarstvo na krstarici i nikako da se nakanim i da se prijavim.
Primetio sam da se "mučite" oko nabavke kutija i podmetača za torte i kolače.
Biću slobodan da vam kažem, ako to moderatori dozvole, da se ja bavim proizvodnjom istih i da u ponudi imamo veliki asortiman.
Svako ko je zainteresovan moze da se javi na pm.

Kupila :D
I kutije i tacne su odlične!
 
Ja sam juce bila u Rodi kod nas u Su i C slag bijeli je 223din/pola kg , bio je oko 250din, a Tempo imamo na Prozivci bas u mom naselju, ali na vratima ima naljepnica na kojom NARAVNO malim sitnim slovima pise: u ovom objektu ne vaze akcijska snizenja UZAS!!! Kad vidim na reklami da je vikendom u Tempu za 10% smanjen racun poludim :besna:, imaju oni neke akcije ali je to u mnogo manjem obimu nego sto cujem od vas ovdje ili tek sto reklamiraju
U Tempu je na akciji do nedelje C šlag pena, 185 din/kg i Somat tablete za sudo mašinu, 150 kom. za neverovatnih 999,90 dinara.

U Rodi je do 20. novembra C krem šlag beli na akciji, 210 din/kg, i C pudinzi su im na akciji. Vanila oko 13 din. čokolada oko 15 dinara, ako sam dobro zapamtila.

Uvek zavidim Beograđanima, a i ostalim koji imaju hipermarkete u svom gradu, jer je za mene ovo često nemoguća misija. :(
 
Daco, ovo što ti pišeš je istina, jer ne važe akcijske cene u svim objektima uvek. Uglavnom su akcije u hipermarketima, a pored određenih proizvoda piše da li je akcija u još nekom prodajnom objektu. Recimo, u Rodi na autoputu, koja je cash and carry su akcije, a u Rumi ili Inđiji, što je meni bliže od Bg, tih akcija nema, jer to su supermarketi. Tj. ima ih, ali su samo delimične, nikada nisu iste u potpunosti. Popusti su u svim Rodama važili vikendom 10%,ne znam kakva je sada situacja. A Tempo kod kvantaša u Bg ima sigurno popust vikendom (počinje subotom ujutro, završava se nedeljom uveče), za ostale objekte ne znam, jer nemam ni jedan u blizini.
 
U Metrou na akciji plazma 600 gr. 237 din., eurokrem 2.5 kg 720 din., i pakovanje pecenog lesnika 2.5 kg. 700 din. Katalog sam samo videla nisam isla, pa se pitam kakvi su ovo lesnici peceni po toj ceni? Ako neko ima iskustvo sa istim neka javi.
 

Back
Top