GDE da kupim...

Ma ok je kad tad, Ali, pazi ovo. Prošle godine sam napravila 30 torti. Naravno nisu sve bile istog oblika, ni kilaže, te nisu mogle ni ići na iste tacne. Verujem da onda razumeš da odrednica kad - tad u mom slučaju gubi smisao. :D

Ipak je onda meni najbolje da se držim Eriksona i Jelene, jer sam ja ipak za sve vas sitna riba. :)
 
Da, oni imaju maloprodaju u Delfinu na Kanarevom Brdu, a proizvodnja im je negdje na izlazu iz Bg od Rakovice... Ja kad sam prvi put jos zimus od njih narucila razgovor sa Dejanom je bio sasvim OK, ljubazan, ispricali se sta i kako mi treba, mislim sto se tice oblika jer nikad tu tacnu nisam ni vidjela uzivo, a kamo li znala dimenzije. Doduse tad je sasvim dobro funkcionisao njihov sajt, sta je sad da i dlaje nece zadnjih dana, pojma nemam. Poslali su mi tad po pola paketa od okruglih i pola od cetvrtastih, znaci po 25kom, kaze za prvi put ko naruci moze i tako, po pola, pa sad eto, ti znas da li ti to odgovara ili ne, mislim zbog broja torti koje pravis
Ma ok je kad tad, Ali, pazi ovo. Prošle godine sam napravila 30 torti. Naravno nisu sve bile istog oblika, ni kilaže, te nisu mogle ni ići na iste tacne. Verujem da onda razumeš da odrednica kad - tad u mom slučaju gubi smisao. :D

Ipak je onda meni najbolje da se držim Eriksona i Jelene, jer sam ja ipak za sve vas sitna riba. :)
 
Gde da kupim podmetace za torte u Makedoniji??? A ako ne znate,jel bi mogla da porucim iz Srbije,iz kog proizvodjaca i kolko to koshta???DAli mi se isplati???
Umorila sam se od potragu za kartonima i njegove pripremE.Mislim da je to sporedna stvar i nema potrebe trositi energiju na to!!!!
 

Back
Top