GDE da kupim...

to ti je jednostavan oblik i mozes i sama da iseces tako sto odstampas na papiru glavu h.k. u velicini koja ti odgovara i prislonis na razvaljan fondan...mozes da izbockas iglicom sitno pa da seces po rupicama ili nekom tupom olovkom predjes preko kontura da ti se oslika odlik na fondanu ispod i iseces po tome.

Una, evo ja sam bas to radila sinoc jer je zaista jednostavno i nije toliko bitan oblik, ako je malo spljosteno pa ispadne lice bucmastije, nema veze, a moze ispasti maca malo i mrsavija, onda jos bolje :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
Pa da, nista strasno, jos samo da ja uhvatim vremena pa da odem do njih, i odmah javljam sta ima i kako to sve moze da se iskoristi u nasem poslu, mada, vidim da su velikih dimenzija, ali ispobacemo.
Sad sam upravo zvala kreativni hobi, imali su oni i SILIKONSKE kalupe, ali sad im ostale samo novogodisnje zvijezde i jako velike skoljke, a imali su 2 vrste tih morskih zivotinjica, pa neke mede, leptirici, svasta, zasto vise nece nabavljati ne znam, ali sam jako razocarana i POLUDICU :dash:
Plasticni ima kostaju isto kao i kod nas u Su, tako da mi nista drugo ne preostaje
 
Daco_Su ako ti nesto znaci, ja sam do sada radila dve morske torte ima ih u mom albumu, i mislim da se mogu odraditi i bez kalupa. Od zelenog fondana napravis travu morsku, zuti razvijes pa kruzicima napravis rupice (moze slamkama, razlicitih velicina), zatim to stavis preko case da se susi, pa kada se osusi na tortu. Od crvene naravno zvezve, za to verovatno imas kalup. Od raznih boja roze, crvene, ljubicaste napravis one kao tubice, od roze meduze. A za skoljke ako imas bar neku sa mora ili neku igrackicu umesi fondan skoljku naprasi gustinom pa utisni u fondan. Kalup stavi u frizidera pa kada se stvrdne ubaci fondan i oboj po zelji. Pogledaj u mom albumu da bi ti bilo jasnije imak prica vredi 1000 reci. Nadam se da sam bar malo pomogla srecno.
 
Daco_Su ako ti nesto znaci, ja sam do sada radila dve morske torte ima ih u mom albumu, i mislim da se mogu odraditi i bez kalupa. Od zelenog fondana napravis travu morsku, zuti razvijes pa kruzicima napravis rupice (moze slamkama, razlicitih velicina), zatim to stavis preko case da se susi, pa kada se osusi na tortu. Od crvene naravno zvezve, za to verovatno imas kalup. Od raznih boja roze, crvene, ljubicaste napravis one kao tubice, od roze meduze. A za skoljke ako imas bar neku sa mora ili neku igrackicu umesi fondan skoljku naprasi gustinom pa utisni u fondan. Kalup stavi u frizidera pa kada se stvrdne ubaci fondan i oboj po zelji. Pogledaj u mom albumu da bi ti bilo jasnije imak prica vredi 1000 reci. Nadam se da sam bar malo pomogla srecno.

Pa da znaš da bih baš tako mogla da uradim, hvala ti puno, našla sam tortice u albumu i baš to sve skopa lijepo izgleda, to sa tim koralima i morskom travom nije problem, meduyice i slično, ali me nerviraju ribice, pa ta peraja, sve to sitno, dok ja to napravim, pa polijepim, uh... a svaka da bude različita jer ta mušterija je baš onako probirljiva do bola, ali mi je vjrena i ima skorz povjerenja u mene!!! To sa školjkicama bih mogla probati napraviti kalup, pa vidjećemo. Inače, našla sam u Kitty shopu te silikonske kalupe i koštaju 650din, pa još poštarina...
U svakom slučaju tebi puno hvala, dala si mi dobre ideje a ja kasnije javljam rezultate
 
Hoce,zvala sam na ovaj tel 3467-225,komercijalista koji se meni javio je bio neverovatno ljubazan,razglabali bogami dobrih 20 min :) .Kad sam mu rekla sta mi se desava sa podligama iz d-boxa uzeo je(bar tako kaze) nakvasen sundjer za sudove i trljao podlogu da vidi da li se skida boja :) Kaze da se nista ne skida i da slobodno vratim ako nisam zadovoljna.50 podloga min za porudzbinu,imaju maloprodaju na Kanarevom brdu,inace cena okrugle 33cm je cini mi se 34 ili 35din,oblika kvadrata 33x33 trenutno nema.Juce sam zvala
 
Poslednja izmena:
Pa ja sada opet ne razumem. Moraš od svake vrste da naručiš 50 kom, ili tih okruglih 25, a ne da napraviš kombinaciju za ukupno 50 kom? Oni u stvari šalju samo cele pakete, pa koliko ima u paketu? Isto kao i D box?
Ja bih ionako podelila sa nekim taj paket, jer je to meni premnogo samoj.
 

Back
Top