Dobra ploča za nadogradnju

Procitao sam u nekom casopisu od ovdasnjih racunarskih (PCpres, Digital ili sl.) da je neka firma izbacila plocu koja ima na sebi podnozje za 32-bitni i posebno podnozje za 64-bitni procesor. Ne znam koja firma (mada ih nema previse koje se bave proizvodnjom maticnih ploca), ne znam koji casopis (doduse ni njih nema mnogo), ali znam sigurno da sam procitao tu informaciju i da je bila i fotka te ploce pored. Znam da ti nije od neke pomoci ova jednacina sa vise nepoznatih, ali ako se potrudis mozda i nadjes tu informaciju (pogledaj sajtove ovih casopisa mozda naletis na nesto).
 
srebro:
Da li bi neko preporučio ploču dobrog kvaliteta i umerene cene koja može da ponese i moj sadašnji procesor (Duron,1.3 GHz) ali i mnogo bolje AMD procesore u budućnosti (možda i one 64-bitne)?
lepo ti rece kuliraza :nemoz se staviti 32-bitni procesor na maticnu koja porzava 64-bitni CPU (zato sto nije isti broj bodljica... he he lepo si ovo rekao (4 kuliraza)).Ai evo ti Neke ok ploce od par proizvodjaca:
ASUS:
A7N8X-E Deluxe, A7V600 (ako ti fali money onda A7V600-X)
MSI:
KT6V-LSR
K7N2 Delta
Gigabyte:
GA 7NNXPV
GA 7VT600-RZ
EPoX:
8RDA3+
8KRAI
DFI:
DFI nForce LAN PARTY
ABIT:
NF7-S2
NF7
AN7-mGuru
KV7
M.P. ovo su maticne koje bi ti sluzile u buducnosti i nijedna od ovih ploca nema vecu cenu od 80 evra... :lol:
 

Back
Top