Pojavio mi se Jerry, pomagajte!!

Jedan(ja sam tako mislila) misonja me mucio tri dana.Jedva sam ga namamila na ljepilo,kad se pojavio drugi,uvijek idu u paru.Taj me mucio sledeca tri dana.Sad mi ljepilo stalno u pripravnosti.Surovo je ali jedino efikasno,osim mace.Kad ga otrujes,zavuce se negdje i umre i onda imas ludilo od smrada dok ga ne pronadjes.(mozda je trebalo metlom da ga jurim?)
 
hazard:
Ima misa, pomozite. A ne bih da ga ubijem samo isteram. Mada ako ne moze drugacije... Molim savet kako da ga se otarasim
Hvatanje miseva lepkom ti ne preporucujem ako ne zelis da ga ubijes, posto je njegovo uginjavanje neminovno cak i ako ga odlepis i pustis (a to je vrlo tesko). Postoje ekoloske misolovke, mislim da se kupuju u plasticarskim radnjama. On lepo useta u nju privucen hranom, vratanca se zatvore, misolovku izneses i pustis misa gde hoces.
 
Pazi ovo, mačka neće da lovi miševe ako je gladna. Zato je nahrani ako misliš da hvata miša, jer ona ga lovi samo iz zadovoljstva.
Imaš kod kineza da kupiš zujalicu protiv miševa, nešto slično kao što se stavlja u kamione da ne pojedu instalacije. Zuji samo njima čujnim tonom i strašno ih iritira i beže.
 

Back
Top