MTV-Nagrade su podeljene sta vi mislite ko je trebao to win!

britgirl:
umm...ne bih rekla da je BST FEMALE za naj.zanski glas,vec o popularnosti...Inace,Britni je nebi dobila

E ajde sad ne lupaj molim te.Slazem se da to nije podeljeno za najbolji zenski glas,ali cak i da je dobila takvu nagradu,pa sta....neki vole kako peva neki ne...to sto ti tako mislis tvoja stvar...

p.s. zao mi je sto nije bilo vise pevaca da nastupaju npr natasha bedingfield,brian mac fadden,svideli su mi se maroon 5 i franc f,a iznervirana sam sto je usher toliko nagrada dobio...sve u svemu onako...
 
Lucky girl:
britgirl:
umm...ne bih rekla da je BST FEMALE za naj.zanski glas,vec o popularnosti...Inace,Britni je ne bi dobila

E ajde sad ne lupaj molim te.Slazem se da to nije podeljeno za najbolji zenski glas,ali cak i da je dobila takvu nagradu,pa sta....neki vole kako peva neki ne...to sto ti tako mislis tvoja stvar...

p.s. zao mi je sto nije bilo vise pevaca da nastupaju npr natasha bedingfield,brian mac fadden,svideli su mi se maroon 5 i franc f,a iznervirana sam sto je usher toliko nagrada dobio...sve u svemu onako...
Ne neki,vec 99% ljudi na svetu ne misle da ima glas :roll:
Zasluzila je nagradu,imala je sjajnu godinu i cak izgledala lepo s onom frizurom,ali nema to veze s glasom.
 
Lucky girl:
britgirl:
umm...ne bih rekla da je BST FEMALE za naj.zanski glas,vec o popularnosti...Inace,Britni je nebi dobila

E ajde sad ne lupaj molim te.Slazem se da to nije podeljeno za najbolji zenski glas,ali cak i da je dobila takvu nagradu,pa sta....neki vole kako peva neki ne...to sto ti tako mislis tvoja stvar...

p.s. zao mi je sto nije bilo vise pevaca da nastupaju npr natasha bedingfield,brian mac fadden,svideli su mi se maroon 5 i franc f,a iznervirana sam sto je usher toliko nagrada dobio...sve u svemu onako...
Izvini, ali Britney stvarno nema glasa-u stvari, nema veze s pjevanjem... Prije neki dan okrenem MTV kad tamo ta * ima ''koncert''... Iskreno, vise mi je licilo na cirkus gdje je ona bila jeftina zabavljacica. Pjevala je (kao i obicno) na play back, a onda je pokusala da otpjeva sama neku glupavu baladu i zesce se izblamirala... Dakle, nepricam ja ovo zato sto ne slusam pop i zato sto ne podnosim Britney... Nego je jednostavno tako... Eto, takodje ne podnosim Anastacio i CHristinu Aguileru, ali priznajem da imaju zaista odlicne glasove... sto sa Britney nikako nije slucaj...
 
quote]Ne neki,vec 99% ljudi na svetu ne misle da ima glas :roll:
Zasluzila je nagradu,imala je sjajnu godinu i cak izgledala lepo s onom frizurom,ali nema to veze s glasom.[/quote]

Ako si iole ikad preslusala njen drugi ili cetvrti album,cuces pesme Where are you now i Shadow sa cetvrtog.Ako si ih cula,da li i tada mozes da vrdis da ne zna da peva??Daj molim te,gledala sam izvestaje sa novog albuma i 90% je bilo u fazonu da joj se glas poboljsao i da je mnogo kvalitetniji,tako da se tu ne slazem sa tobom.Ok nema dobar glas kao Maraja ili Vitni Hjuston,ali ima dobar glas....Uostalom sama je Maraja izjavila da Britni dobro peva.Tako da......
 
Мени је криво што је Outkast пукупио све награде..стварно су сморили :x

А Анастасиа је требала да добије бар једну награду,девојка је сјајна!

Што се Бритни тиче...немам коментара..
Не да се кревељила кад је причала оно...хтела сам да повраћам... :roll:

Навијала сам и за Maroon 5 јер су момци стварно супер..

Толико...
 

Back
Top