LJUBAV?SEKS?VODJENJE LJUBAVI?DRNDANE?IMA LI RAZLIKE

jagodica:
bOOmKa:
Pa kazacu ti da pravog coveka pitas :wink: ja nevolim cyber-seks jer je bezosecajan :wink: tako da sam za uzivo drndanje ako si idalje za

ma ne smem amda mozhda i upali
ali en umem ja to osecam da si * dodushe nisam ni ja bolja je l takoo
Naravno lepse je kad se sretnu dve srodne duse kao ja i ti :wink: mada ja bi :wink:
 
bOOmKa:
Evo ja sam dao temu
znaci
Ljubav,seks,vodjenje ljubavi ili drndanje?
Ima li razlike?
Ko sta vise voli?
I sta je najlepse?
Aj sad vi da cujemo misljenja :wink:
:shock: Naravno da ima razlike....brkas pojmove!
Ljubav je kad nekog volis i zbog njegovih mana,ne samo vrlina.
Sex je fizioloska potreba,koju ima ceo svet.
Vodjenje ljubavi je spajanje dva bica koja se vole,a imaju potrebe za sexom.
A drndanje? :shock: E to ne znam sta je.... :twisted:
 
vidim ja bice danas jos jedan produktivan radni dan :) :lol:

pa ja bih u definisanju krenuo od najjednostavnijeg "cina", kako ste se izrazili - DRNDANJE. To mu dodje kao proces koji nije ni rezultat fizioloske potrebe vec ko zna cega. lisen svakih osecanja, ideja, kreativnosti i zelja... mozda pod uticajem alkohola ili kako vec. :?

Sa druge strane sex i vodjenje ljubavi su, po meni dva vrlo bliska pojma. razlikuju se verovatno samo u intenzitetu intelektualnih stimulacija koje predhode samom cinu. to ne znaci da je nemoguce voditi ljubav sa osobom sa kojom niste u vezi jer vas mozda neko jednostavno "stimulise". dok sa druge strane, cak i sa voljenom osobom, nekada to ne zelite da bude vodjenje ljubavi neko naprimer bas sex... u kuhinji pre vecere... :wink:

Ko sta voli... drndanje sigurno ne... nekako je previse obicno a i ne smatram da sam crveni krst pa da sad treba da drndam sve sto se nudi. a sve ostalo ima svoje "trenutke" :lol:
 

Back
Top