PRODUZENJE VOZACKE DOZVOLE PO NOVOM ZAKONU PITANJA????

Nesa980

Početnik
Poruka
13
Ovako stvari stoje: vozacka dozvola mi je istekla jos 16.decembra 2009 godine koju iz odredjenih razloga nisam uspeo da produzim ranije.Da li iko zna da li u opste jos uvek mogu da je produzim (nije isteklo godinu dana) posto se zakon o ovim stvarima menjao?Ako mogu moze li neko da mi detaljno objasni,sta mi sada tacno po zakonu od dokumenata treba i eventualno kolika je suma novca potrebna za sve to.Hvala unapred!
 
Ovako stvari stoje: vozacka dozvola mi je istekla jos 16.decembra 2009 godine koju iz odredjenih razloga nisam uspeo da produzim ranije.Da li iko zna da li u opste jos uvek mogu da je produzim (nije isteklo godinu dana) posto se zakon o ovim stvarima menjao?Ako mogu moze li neko da mi detaljno objasni,sta mi sada tacno po zakonu od dokumenata treba i eventualno kolika je suma novca potrebna za sve to.Hvala unapred!
Mozes da je 'produzis' kad pozelis. Nikakve sankcije te ne 'kace'. ;)
 
Ne bih htela da te plasim, ali posle nekih par meseci, mislim 3 meseca, ako ne produzis vozacku, moras ponovo da polazes vozacki. Proveri. Mom vozacu je istekla srpska vozacka, pa su mu tako nesto rekli, ali on je uspeo da nekako smuva nesto preko Crne Gore, pa su mu priznali.

pevacice, za trotinet ti ne treba dozvola
reci svom vozacu da ne brine
 

Back
Top