raskid poslije 5 godina hodanja

mrvica 2:
sarajevo_girl80:
moze li mi neko reci kako da se zapocen novi zivot poslije toga? :cry:
Udahni duboko i kazi sebi gotovo je. Trebace ti vreme, ali to je normalno. Placi i vristi kad god mozes, nemoj trpeti u sebi. I ja sad kao baba o ustipcima, pocni da se bavis nekim sportom, bice ti lakse. I opet ponavljam VREME LECI SVE...........drzi se. :wink:
Pa lepo sam rekao devojci da trci dve godine
 
AllPacino:
mrvica 2:
sarajevo_girl80:
moze li mi neko reci kako da se zapocen novi zivot poslije toga? :cry:
Udahni duboko i kazi sebi gotovo je. Trebace ti vreme, ali to je normalno. Placi i vristi kad god mozes, nemoj trpeti u sebi. I ja sad kao baba o ustipcima, pocni da se bavis nekim sportom, bice ti lakse. I opet ponavljam VREME LECI SVE...........drzi se. :wink:
Pa lepo sam rekao devojci da trci dve godine
U pravu si, moze da pomogne :lol: :lol: :lol:
 
mrvica 2:
AllPacino:
mrvica 2:
sarajevo_girl80:
moze li mi neko reci kako da se zapocen novi zivot poslije toga? :cry:
Udahni duboko i kazi sebi gotovo je. Trebace ti vreme, ali to je normalno. Placi i vristi kad god mozes, nemoj trpeti u sebi. I ja sad kao baba o ustipcima, pocni da se bavis nekim sportom, bice ti lakse. I opet ponavljam VREME LECI SVE...........drzi se. :wink:
Pa lepo sam rekao devojci da trci dve godine
U pravu si, moze da pomogne :lol: :lol: :lol:

+ imace bolje noge u guzu 8)
 
pa bolje posle 5 godina nego posle 25 godina kada su mozda i deca u igri

najbitnije je izvuci pouke i upoznati sebe posle tako necega. naravno da je investirana velika kolicina ljubavi i vremena u tu vezu ali ako se gleda na pozitivna iskustva kao rezultat te investicije - masa prijatnih secanja, osmeha i lepih trenutaka... onda se ta investicija sigurno isplatila jer je omogucila da prijatno provedete to vreme zajedno.

I SVE JE U REDU...
 
pa... ako je izvesni Hektor sa Filozofije u pravu, ti si upravo ispucala svoj bonus za jednu ljubav u životu i nema ti druge osim da ... trčiš par krugova...
ne... zaista, zavisi da li si nakon pet godina hodanja stigla negde. Ako nisi... nema tebi spasa, ako jesi... snaći ćeš se već uskoro.

Oduvek sam volela početak i neizvesnost novog, ali razumem da nisam mera za ceo svet... nadam se da kao i svaka prosečna guska nisi zanemarila svoje prijatelje i da sada imaš nekom da se obratiš za pomoć... ali kako si ovde postavila temu, verovatno jesi... što znači da si loš prijatelj... i sada moraš malo da patiš samaaaaaaaa
ćaoooooooooo
 
Tommy_V:
mrvica 2:
AllPacino:
mrvica 2:
sarajevo_girl80:
moze li mi neko reci kako da se zapocen novi zivot poslije toga? :cry:
Udahni duboko i kazi sebi gotovo je. Trebace ti vreme, ali to je normalno. Placi i vristi kad god mozes, nemoj trpeti u sebi. I ja sad kao baba o ustipcima, pocni da se bavis nekim sportom, bice ti lakse. I opet ponavljam VREME LECI SVE...........drzi se. :wink:
Pa lepo sam rekao devojci da trci dve godine
U pravu si, moze da pomogne :lol: :lol: :lol:

+ imace bolje noge u guzu 8)

Mislis da ce da stanu?
 
etotako:
pa... ako je izvesni Hektor sa Filozofije u pravu, ti si upravo ispucala svoj bonus za jednu ljubav u životu i nema ti druge osim da ... trčiš par krugova...
ne... zaista, zavisi da li si nakon pet godina hodanja stigla negde. Ako nisi... nema tebi spasa, ako jesi... snaći ćeš se već uskoro.

Oduvek sam volela početak i neizvesnost novog, ali razumem da nisam mera za ceo svet... nadam se da kao i svaka prosečna guska nisi zanemarila svoje prijatelje i da sada imaš nekom da se obratiš za pomoć... ali kako si ovde postavila temu, verovatno jesi... što znači da si loš prijatelj... i sada moraš malo da patiš samaaaaaaaa
ćaoooooooooo
Koji si ti destruktivac!!!
 
zavodljiva1976:
AllPacino:
Hoce li neko biti ljubazan pa mi malo objasniti sta rade ljudi u vezi tolike godine?Pet godina,yebo te zivot,to nije veza to je brak!!
:roll: Ne lupaj! Koliko je trajala tvoja najduza veza? Par dana? I ne psuj zivot,nece te nagraditi jednom lepom vezom od 5 godina! :lol: :P :wink:
kuku meni,pa nisam ja valjda jedini sto nije imao vezu od pet godina :?:
 
Tommy_V:
mrvica 2:
AllPacino:
mrvica 2:
sarajevo_girl80:
moze li mi neko reci kako da se zapocen novi zivot poslije toga? :cry:
Udahni duboko i kazi sebi gotovo je. Trebace ti vreme, ali to je normalno. Placi i vristi kad god mozes, nemoj trpeti u sebi. I ja sad kao baba o ustipcima, pocni da se bavis nekim sportom, bice ti lakse. I opet ponavljam VREME LECI SVE...........drzi se. :wink:
Pa lepo sam rekao devojci da trci dve godine
U pravu si, moze da pomogne :lol: :lol: :lol:

+ imace bolje noge u guzu 8)
e MOJ JARAN TAKO TRCAO TRCAO I STA NA KRAJU GA ZGAZILO AUTO
 
AllPacino:
zavodljiva1976:
AllPacino:
Hoce li neko biti ljubazan pa mi malo objasniti sta rade ljudi u vezi tolike godine?Pet godina,yebo te zivot,to nije veza to je brak!!
:roll: Ne lupaj! Koliko je trajala tvoja najduza veza? Par dana? I ne psuj zivot,nece te nagraditi jednom lepom vezom od 5 godina! :lol: :P :wink:
kuku meni,pa nisam ja valjda jedini sto nije imao vezu od pet godina :?:
Mozda nesto nije u redu sa tobom?! Jel si se zapitao mozda sta to? :lol: :wink: :twisted:
 
Ja sam hodala sa deckom 6 god. Bilo mi je jako tesko raskid, ali zaista vreme leci sve. Problem je samo to, da vise nemas drustvo, pa neznas gde naci normalnog muskarca. Ali uvek pomislim na to, kako je tesko nekome ko je bio u braku, ima decu itd., pa ipak nedje na kraju partnera, i preboli bivseg
 
sixx:
Ja sam hodala sa deckom 6 god. Bilo mi je jako tesko raskid, ali zaista vreme leci sve. Problem je samo to, da vise nemas drustvo, pa neznas gde naci normalnog muskarca. Ali uvek pomislim na to, kako je tesko nekome ko je bio u braku, ima decu itd., pa ipak nadje na kraju partnera, i preboli bivseg
Da, slazem se. Nije smak sveta i nisi jedina. Zato glavu gore, ajde jedan :lol: .
 

Back
Top