Kako do koze bez dlacica na kriticnim delovima

  • Začetnik teme Black Rose
  • Datum pokretanja
B

Black Rose

Gost
Devojke, kako vi resavate dlakavost "izmedju nogu", tj. tamo gde vec nisu prepone, vec ako ste dlakave po stidnim usnama ili oko cmara i iznad njega? Ja sam tamnoputa i imam jake dlacice, pa se bojim da bi brijanje ucinilo samo gore, jer dvaput sam to radila i koza ne ostane glatka, vec bocka. A ovako mi je malo glupo kad se skinem pred deckom, jer znam da oni ne vole dlacice.
 
Black Rose:
Devojke, kako vi resavate dlakavost "izmedju nogu", tj. tamo gde vec nisu prepone, vec ako ste dlakave po stidnim usnama ili oko cmara i iznad njega? Ja sam tamnoputa i imam jake dlacice, pa se bojim da bi brijanje ucinilo samo gore, jer dvaput sam to radila i koza ne ostane glatka, vec bocka. A ovako mi je malo glupo kad se skinem pred deckom, jer znam da oni ne vole dlacice.

Evo, bash o tome sam malo pre komentarisala na forumu "ljubav i sex"..ja koristim brijach, istina, ali sam bela ko sir, tako da nisam nesht omnogo maljava (po prirodi..). Mislim da ti je jedini lek depilacija voskom. Samo pazi na urastanje dlaka!
 
Mala roze Maca:
sve je to fino i lepo i lako-mislim brijanje ali ipak je najbolja depilacija.boli ali izdrzis...
e a bre devojke vidite li vi sta mi sve radimo za te tipove...
Slazem se...a oni se bune cak sto moraju samo bradu da obriju...
A inace to je meni ne resiv problem,depilacija,dlacice urastaju,ako se brijes bocka posle pola sata...odlucila sam se za ovaj drugi metod,dok ne izmisle nesto pametnije...
:roll:
 
prvo sam koristila brijac, ali lomatati se svaki drugi dan po kadi je bolnije od svake depilacije!
te stavi nogu ovamo, pa se raskreci, pa gledaj da se okliznes i tresnes glavom, pa se iseci............................. uhhhhhhhhhh mila majko poludela sam vise od toga!
a jos kad mi on prokomentarise u krevetu "srce pocele su da ti rastu" (dobronamerno :neutral: ) presedne mi i sex i sve! tako da sam to resila ovako: pocela da se depiliram voskom, a njemu sam postavila izbor, tacnije 3 mogucnosti- ili da se i on depilira, ili da se brije ili nema sexa. pa ako moja intimna zona mora da bude glatka bice i njegova! vec 5 godina smo u vezi i naravno primenjujemo to! :D
 
prvo sam koristila brijac, ali lomatati se svaki drugi dan po kadi je bolnije od svake depilacije!
te stavi nogu ovamo, pa se raskreci, pa gledaj da se okliznes i tresnes glavom, pa se iseci............................. uhhhhhhhhhh mila majko poludela sam vise od toga!
a jos kad mi on prokomentarise u krevetu "srce pocele su da ti rastu" (dobronamerno :neutral: ) presedne mi i sex i sve! tako da sam to resila ovako: pocela da se depiliram voskom, a njemu sam postavila izbor, tacnije 3 mogucnosti- ili da se i on depilira, ili da se brije ili nema sexa. pa ako moja intimna zona mora da bude glatka bice i njegova! vec 5 godina smo u vezi i naravno primenjujemo to! :D

Izuzetno ga žalim :-|
 
prvo sam koristila brijac, ali lomatati se svaki drugi dan po kadi je bolnije od svake depilacije!
te stavi nogu ovamo, pa se raskreci, pa gledaj da se okliznes i tresnes glavom, pa se iseci............................. uhhhhhhhhhh mila majko poludela sam vise od toga!
a jos kad mi on prokomentarise u krevetu "srce pocele su da ti rastu" (dobronamerno :neutral: ) presedne mi i sex i sve! tako da sam to resila ovako: pocela da se depiliram voskom, a njemu sam postavila izbor, tacnije 3 mogucnosti- ili da se i on depilira, ili da se brije ili nema sexa. pa ako moja intimna zona mora da bude glatka bice i njegova! vec 5 godina smo u vezi i naravno primenjujemo to! :D

carica:lol:
 
prvo sam koristila brijac, ali lomatati se svaki drugi dan po kadi je bolnije od svake depilacije!
te stavi nogu ovamo, pa se raskreci, pa gledaj da se okliznes i tresnes glavom, pa se iseci............................. uhhhhhhhhhh mila majko poludela sam vise od toga!
a jos kad mi on prokomentarise u krevetu "srce pocele su da ti rastu" (dobronamerno :neutral: ) presedne mi i sex i sve! tako da sam to resila ovako: pocela da se depiliram voskom, a njemu sam postavila izbor, tacnije 3 mogucnosti- ili da se i on depilira, ili da se brije ili nema sexa. pa ako moja intimna zona mora da bude glatka bice i njegova! vec 5 godina smo u vezi i naravno primenjujemo to! :D

:rotf::rotf::rotf: ovo za kadu se u potpunosti slažem....
 
prvo sam koristila brijac, ali lomatati se svaki drugi dan po kadi je bolnije od svake depilacije!
te stavi nogu ovamo, pa se raskreci, pa gledaj da se okliznes i tresnes glavom, pa se iseci............................. uhhhhhhhhhh mila majko poludela sam vise od toga!
a jos kad mi on prokomentarise u krevetu "srce pocele su da ti rastu" (dobronamerno :neutral: ) presedne mi i sex i sve! tako da sam to resila ovako: pocela da se depiliram voskom, a njemu sam postavila izbor, tacnije 3 mogucnosti- ili da se i on depilira, ili da se brije ili nema sexa. pa ako moja intimna zona mora da bude glatka bice i njegova! vec 5 godina smo u vezi i naravno primenjujemo to! :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: zar nije jednostavnije resenje kozmeticki salon nego da se ..prekoljes..:mrgreen:
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: zar nije jednostavnije resenje kozmeticki salon nego da se ..prekoljes..:mrgreen:

pa prvo nisam smela da idem na intimnu depilaciju, jer prepone i... svi znamo koliko boli :D
ali kazem ti, posle onih lomatanja u kadi sam rekla sebi da me ne interesuje koliko ce boleti i otisla na brazilsku depilaciju. prvih par puta je NESNOSNO bolelo, ali se naviknes brzo.
maltene je isto kao i na nogama i rukama na primer, prvih dva - tri puta ume da boli, ali posle je "ko dobar dan" nista strasno.
posto sam jos uvek na "tretmanu" kod mame i tate, skupljam kes celog meseca, onda jednom mesecno odem kod kozmeticarke, uradim manikir, pedikir, depilaciju, tretman lica i onda na masazu.... maaamaaamiiaaa!
:rolleyes:
 
Ivana S
ima dobar metod. Evo moze i ovaj
LogicTN1010_main.gif
Rowentin. Njime se moze skratiti skoro do 0-e.
E sad, ako koja hoce izbrijavanje nakon toga, neka odradi ziletom, mada stvarno nema potrebe. Ako bude izbrijavala, porashce joj bas velike dlake, tako da ce sa nekih 30 - 40 biti bash HAIRY i moci ce brkove da suche od njih.
(bez zezanja)
Eh da, ovaj Rowentin je sjajan - jedan od najboljih.
 
Devojke, kako vi resavate dlakavost "izmedju nogu", tj. tamo gde vec nisu prepone, vec ako ste dlakave po stidnim usnama ili oko cmara i iznad njega? Ja sam tamnoputa i imam jake dlacice, pa se bojim da bi brijanje ucinilo samo gore, jer dvaput sam to radila i koza ne ostane glatka, vec bocka. A ovako mi je malo glupo kad se skinem pred deckom, jer znam da oni ne vole dlacice.
...pa gde si ruzzo, da se vratish u kutji odma'...
 
Brijanje - jok, mada je najzgodnije u trenutku ali ko će se zezati svaki čas, a i posle su gadne i meni koža loše reaguje na brijač. Radila i tačka. Neću više osim u slučaju krajnje nužde.
Kreme - još gore od brijača - crvenila, alergijske reakcije, peckanje, a ne skine ništa više niti dugotrajnije. Još kad osetim onaj odvratni miris...fuj!
Jedino (za sada) rešenje - intimna depilacija. Proredile se, meke su, mirna sam nekoliko nedelja, a mene npr. više boli ponekad sa nogu nego tu. Problemi sa urastanjem mi se javljaju i kod brijanja, tako da nema velike razlike, ko je sklon tome... ali ima pomoći - redovno piling rukavicom prilikom tuširanja i sve 5!
 

Back
Top