JAO TAJ FUDBAL!!!!!!!!

smoki 2004

Zainteresovan član
Poruka
199
Znam da nisam jedino zensko na svetu koju fudbal izludjuje,ali.....ma nemam komentara drage moje !!!
poludecu i vec ludimmmmmmm....
a onda se i ne cudim sto MUSKARCI kada dodje u situaciju da nesto pametno kaze on to ne zna da uradi?!!! A sto? jer se zaludjuje i tupi mozak gledajuci fudbal,jednu glupu loptu koja odskace po vestackoj zelenoj travi i prazne glave glupih igraca !!!

jao .....ne mogu vise !!!!
 
i ja gledam... :lol:

481673054419bcd8b3a2a8.jpg
 
Hahah "Vechiti derbi": Italijanska liga VS shpanske serije :D
Poshto ni moj izabrani ni ja ne pratimo ni jedno ni drugo, nemam komentar iz lichnog iskustva, ali znam kako su njegovi roditelji vrlo uspeshno reshili tu krizu: u istoj sobi dve fotelje jedna pored druge, u produzhetku - dve klupice za noge jedna pored druge a ispred njih dva televizora, jedan pored drugog, na samo tridesetak centimetara razmaka. Sa jednog se gotovo stalno chuje odjek sa tribina i pishtaljka sudija, a saa drugog 'Porfavor, mi amor' i slichne budalashtine! :) I zamisli, oboma lepo, vole se ljudi vec 30 godina! Za primer! :wink:
 
Black_cat:
Hahah "Vechiti derbi": Italijanska liga VS shpanske serije :D
Poshto ni moj izabrani ni ja ne pratimo ni jedno ni drugo, nemam komentar iz lichnog iskustva, ali znam kako su njegovi roditelji vrlo uspeshno reshili tu krizu: u istoj sobi dve fotelje jedna pored druge, u produzhetku - dve klupice za noge jedna pored druge a ispred njih dva televizora, jedan pored drugog, na samo tridesetak centimetara razmaka. Sa jednog se gotovo stalno chuje odjek sa tribina i pishtaljka sudija, a saa drugog 'Porfavor, mi amor' i slichne budalashtine! :) I zamisli, oboma lepo, vole se ljudi vec 30 godina! Za primer! :wink:
:D Pozdrav za roditelje!
Ali sam sigurna da pre 30 godina ne bi cucali ispred televizora, inace ne bi doziveli 30 godina braka. Mislim da to muci devojku.
 

Back
Top