kako prici devojci...

Krajnje neozbiljno !!! Na ovom forumu se ljudi bave GLOBALNIM temama, na pr. METRO ( Grbavica - Slana bara - Berlin - Stokholm ), ili uticaj radikalske gradske vlade na gerilu u Iraqu, a ne ovakvim stvarima koje, ni sa komunalnog aspekta, ne mogu nikog da zainteresuju, pa čak ni vlasnike pasa !!!
 
Prilazak devoci :?:
Kakva loša tema... :roll:

Ako nisi skontao mi se ovde ipak bavimo rešavanjem globalnih pitanja, mi smo nešto kao slobodni zidari i rešavamo sledeća bitna pitanja kao što su "TRAUME" IZ MLADOSTI
NAJLEPSE i NAJRUŽNIJE ZENSKO IME, ŠLIHTOM DANA, DA LI SMO FANCY, EPOHALNIM PITANJEM GDE KUPITI SUKNJU,LEPOTAMA KARLOVACA, RUPAMA ROVOVIMA I KANALIMA, a posebno smo zauzeti oko postizanja konsezusa oko pitanja koje je od životnog značaja za naš narod u celosti njegovog bitisanja na ovim prostorima a to je : ZAŠTO SU FORUMAŠI NESLOŽNI OKO PRVOG OKUPLjANjA ?

A ti na plasiraš neke opskurne teme :?: :?
Ajte molim Vas 8)
 
istraživanja su pokazala da prvih pet minuta razgovora pri upoznavanju m. i ž. pričaju o trivijalnostima, tako da sve ok....
ja preferiram kontekstualbo: kad oću da izađem iz lifta „Kolega, ispuhajte bicepse da mogu da prođem”...
druga varijanta (kad ti se ne dopada) „Molim vas da uvučete stomak, da se provučem do vrata”...
:lol: :lol: :lol:
 
know the pieces fit, cuz i watched them fall away
mildewed and smoldering
fundamental differing
pure intention juxtaposed will set two lovers souls in motion
disintegrating as it goes testing our communication
the light that fueled a fire that has burned a hole between us so
we cannot seem to reach an end crippling our communication

i know the pieces fit, cuz i watched them tumble down
no fault, none to blame
it doesn't mean i don't desire
to point the finger, blame the other, watch the temple topple over
to bring the pieces back together, rediscover communication

the poetry that comes from the squaring off between
and the circling is worth it
finding beauty in the dissonance

there was a time that the pieces fit, but i watched them fall away
mildewed and smoldering, strangled by our coveting
i've done the math enough to know the dangers of our second guessing
doomed to crumble unless we grow, and strengthen our communication

cold silence has a tendency to atrophy any sense of compassion
between supposed lovers
between supposed lovers
 
and i know the pieces fit i know the pieces fit i know the pieces fit i know the ieces fit i know tje pieces fit i know the pieces fit i know the pieces fit i nkow the pieces fit i know the pieces fit i know the pieces fit i know the pieces fit i know the pieces fit i know the pieces fit
 
'tjao ja sam milosh i mozda se to ne vidi odmah ali mogu mnogo brzo da trchim'
a ima i veoma dosadna fora: 'ja sam sportista, znash..' blah blah blah... sportista ovo ono i pola sata pricha lik kako je on sportista... pitam ga shta trenira. a on kao: 'pa znash ja se bavim shou densom'... e to nemojte nikada! to nije nimalo pohvalno... posebno ako prilazite devoci u kafitju u koji izlaze ljudi koji su skroz protiv takve muzike... gljack...
 

Back
Top