FRIZ MACKICE ILI RIBICE

  • Začetnik teme dugi7777jezik
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

dugi7777jezik

Gost
:twisted: :twisted: :twisted: Drage moje Dame, pre svega, Gazdarice, Blondi, Margott i ostale... kakav friz vase kapije zivota najvise volite, kakav vam je sad (ako smete da priznate), a kakav ste nekad negovale... Da li je lepsa mackica ispod gacica u trouglu grmlja, ili blistavo glatka, ili ciroki... Meni je slatko sve, samo ako uspem da postignem da Dama uziva, ali kakvi su vasi izbori u frizurama vasih ribica, da vas vidim, ako smete da priznate... Dobrodosle !
:wink: :wink: :wink:
 
:D :D :D Hajmo, Devojke i Zene, malo smelije, zasto se stidite da otkrijete vase bunde, zasto se stidite najjaceg oruzja u Vasioni, koje bas vi posedujete, ne morate sa nickom, mozete i anonimno, izvolite !!!... :wink: :wink: :wink:
 
dugi7777jezik:
:twisted: :twisted: :twisted: Drage moje Dame, pre svega, Gazdarice, Blondi, Margott i ostale... kakav friz vase kapije zivota najvise volite, kakav vam je sad (ako smete da priznate), a kakav ste nekad negovale... Da li je lepsa mackica ispod gacica u trouglu grmlja, ili blistavo glatka, ili ciroki... Meni je slatko sve, samo ako uspem da postignem da Dama uziva, ali kakvi su vasi izbori u frizurama vasih ribica, da vas vidim, ako smete da priznate... Dobrodosle !
:wink: :wink: :wink:

Omiljena mi je kada je skroz izbrijana:), nisam nikad bila dovoljno veshta da napravim onu 'straftu' a da budem zadovoljna njom... Posebno kad su ove vrucine, drugu kombinaciju ne praktikujem trenutno.... Nekako mi je najbrza varijanta od nekakvih dugotrajnih friziranja:))).
:twisted:
 
lolla:
dugi7777jezik:
:twisted: :twisted: :twisted: Drage moje Dame, pre svega, Gazdarice, Blondi, Margott i ostale... kakav friz vase kapije zivota najvise volite, kakav vam je sad (ako smete da priznate), a kakav ste nekad negovale... Da li je lepsa mackica ispod gacica u trouglu grmlja, ili blistavo glatka, ili ciroki... Meni je slatko sve, samo ako uspem da postignem da Dama uziva, ali kakvi su vasi izbori u frizurama vasih ribica, da vas vidim, ako smete da priznate... Dobrodosle !
:wink: :wink: :wink:

Omiljena mi je kada je skroz izbrijana:), nisam nikad bila dovoljno veshta da napravim onu 'straftu' a da budem zadovoljna njom... Posebno kad su ove vrucine, drugu kombinaciju ne praktikujem trenutno.... Nekako mi je najbrza varijanta od nekakvih dugotrajnih friziranja:))).
:twisted:

Hvala ti Lolla na ucescu...!
Prilikom doterivanja, da li koristis elektricni brijac (Braun ili sl.), ili neko finije sredstvo za depilaciju, ili pak samo obican rucni brijac sa jednim , dva ili tri seciva ? Da li si znala da postoje i intimni saloni gde se (narocito u Bg) Devojkama i Zenama neguju i odrzavaju zeljene forme njihovih va8ina, od "dugobradih" do glatkih...! Oni bi ti mogli pomoci da postignes zeljenu "straftu" i budes lepsa u svojim i ocima voljenog (ili voljene, ko ce sad znati), a verovatno i sladja na njegovom jeziku, u svakom slucaju... Da li sam bio od koristi, Lolla, molim Te, javi se... ;-)))
 
I pored toga sto je naznaceno da je poziv upucen damama ja moram da se umesam.Ova tema je skroz dobra.Naravno da su frizure pozeljne jer su fensi,stimulativne,hot,brrrrrrrrrrrrr...a za oralni glatke su najjjjjjjjace.
 
Nadala sam se da ce vishe devojaka odgovoriti, jerbo i mene zivo zanima kako duge devojke resavaju taj problem.. Nisu sve moje drugarice in vivo tako otvorene:)... Posebno me zanima da li bi dozvolile svom decku da im sredjuje ribicu:).
Ja se mudro ogranicavam na brijach:). On je efikasan, brz.. ako si dovoljno vest.
Nego, nije ti losha ta ideja sa salonima... Nisam znala konkretno za njih, par mojim poznanica koje rade depilaciju voskom rade i oko ribice..:).. al do sada nisam imala inspiracije da se 'prepustim' nekom drugom povodom te problematike:).
HVala na savetu, anyway!
:twisted:
 
Ja najvise volim kad svoju ribicu skroz obrijem...
Najhigijenskije je, a i momak je postedjen pljuckanja dlacica kasnije. ;)
Nekoliko puta sam pokusavala da oblikujem neku "strafticu", ali bezuspesno. Ne svidi mi se kako ispadne...
Nisam cula za te salone, ali cu se bas raspitati... Zvuci zanimljivo.

Iz sale sam nekoliko puta decku spominjala da bi mogli malo da experimentisemo i napravimo neku ludu frizuricu "down there" ... da ofarbam u neku boju ili sl.
Hehe...
Znate kako se kaze "U svakoj sali ima istine..." ;)
 
deplacija rucnim depilatorom za gornji deo, super je kada je glatko, a onaj skakljiviji deo uredujem makazicama seckam do korena tako da bude na kraju celavica i mislim da je to super.
Pri poslednjoj depilaciji mi je crko depilator pa se se mucim sa pincetom cupkam izrasle. Bila bih vam zahvalna ako bi mi dali adresu saloncica koji radi friziranje maleckih, raspolozena sam da malo promenim frizuru. Hvala. :)
 
pihhh dugi baš ti jaka provokacija... nisam tu 24 sata dnevno ali eto samo za tebe...

meni se dopada onako mali trokut iznad venerinog grebena (ili kako vi to več zovete)... to so mi sređivali u salonu ovde kod nas i to depilacija voskom... mada sada nemoram više jer sam to sredila laser depilacijom (permanent) :lol: :lol: :lol:
 
blondi:
pihhh dugi baš ti jaka provokacija... nisam tu 24 sata dnevno ali eto samo za tebe...

meni se dopada onako mali trokut iznad venerinog grebena (ili kako vi to več zovete)... to so mi sređivali u salonu ovde kod nas i to depilacija voskom... mada sada nemoram više jer sam to sredila laser depilacijom (permanent) :lol: :lol: :lol:

Ko zna, zna.... 8) Ja ne volim skroz obrijane, odnosno depilirane, nekako mi deluju sterilno, preferiram, ako sto Blondi rece, trouglic....Moze i crta, ali lepo uradjena....
 
Pustimo dame da rade sa sobom sto zele, to je njihovo pravo. Obracam se muskarcima - kad vidim obrijanu ribu, imam utisak da je preda mnom dete i gubim volju za seks. Ako sam vec uleteo u kombinaciju, otaljam posao kako bilo i ne pitam da se ponovo vidimo. Nisam pedofil. A vi, koji volite "glatke", jeste li se zapitali sta vam je u podsvesti? Da li ste robovi trenutne mode (nasi roditelji i ostali preci nisu sa bavili brijanjem i fazoniranjem), ili imate nastranu sklonost prema maloletnicama? Ja volim onako kako je Bog dao, i seks sa zenama a ne s devojcicama.
 
Muskarac:
Pustimo dame da rade sa sobom sto zele, to je njihovo pravo. Obracam se muskarcima - kad vidim obrijanu ribu, imam utisak da je preda mnom dete i gubim volju za seks. Ako sam vec uleteo u kombinaciju, otaljam posao kako bilo i ne pitam da se ponovo vidimo. Nisam pedofil. A vi, koji volite "glatke", jeste li se zapitali sta vam je u podsvesti? Da li ste robovi trenutne mode (nasi roditelji i ostali preci nisu sa bavili brijanjem i fazoniranjem), ili imate nastranu sklonost prema maloletnicama? Ja volim onako kako je Bog dao, i seks sa zenama a ne s devojcicama.

Bravo.
 
lolla:
Nadala sam se da ce vishe devojaka odgovoriti, jerbo i mene zivo zanima kako duge devojke resavaju taj problem.. Nisu sve moje drugarice in vivo tako otvorene:)... Posebno me zanima da li bi dozvolile svom decku da im sredjuje ribicu:).
Ja se mudro ogranicavam na brijach:). On je efikasan, brz.. ako si dovoljno vest.
Nego, nije ti losha ta ideja sa salonima... Nisam znala konkretno za njih, par mojim poznanica koje rade depilaciju voskom rade i oko ribice..:).. al do sada nisam imala inspiracije da se 'prepustim' nekom drugom povodom te problematike:).
HVala na savetu, anyway!
:twisted:

8) 8) 8) You are welcome, Lolla !!! Bio bih ti izuzetno zahvalan da podelimo tvoja iskustva nakon posete salonu, ili nakon promene friza, ili ako uspes da nabacis brcice maleckoj, da li skaklji, ili je cool... jednostavno, kako se dojmis promenama... Cujemo se ! Keep in touch Cool Girl Lolla ! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Anonymous:
Ja najvise volim kad svoju ribicu skroz obrijem...
Najhigijenskije je, a i momak je postedjen pljuckanja dlacica kasnije. ;)
Nekoliko puta sam pokusavala da oblikujem neku "strafticu", ali bezuspesno. Ne svidi mi se kako ispadne...
Nisam cula za te salone, ali cu se bas raspitati... Zvuci zanimljivo.

Iz sale sam nekoliko puta decku spominjala da bi mogli malo da experimentisemo i napravimo neku ludu frizuricu "down there" ... da ofarbam u neku boju ili sl.
Hehe...

8) 8) 8) Yes, down there... Da, tamo dole... Slast je u isprobavanju, promeni, eksperimentisanju, zasto te promeniti malo frizic ili ubaciti kakvu "friz a la siz" bojicu, nek ti dragi odmara oci na krznu dok ga napajas svojim aromama... nek bude opijen i ukusom i vizuelno... Pisi o impresijama i utiscima, zivim za tvoja nova iskustva i srecna postignuca "down there" and everywhere... :P :P :P
Znate kako se kaze "U svakoj sali ima istine..." ;)
 
blondi:
pihhh dugi baš ti jaka provokacija... nisam tu 24 sata dnevno ali eto samo za tebe...

meni se dopada onako mali trokut iznad venerinog grebena (ili kako vi to več zovete)... to so mi sređivali u salonu ovde kod nas i to depilacija voskom... mada sada nemoram više jer sam to sredila laser depilacijom (permanent) :lol: :lol: :lol:

8) 8) 8) Blagodarim Blondi, a vama moje Devojke i Zene i sve Dame (velikim pocetnim slovom, da!), evo korisnog saveta nase Blondike, inace glatke ribe i moderatora cvrste ruke (a kuzim kad je tako, sigurno i dojke) i mekog srca , a nadasve, britkog, bistrog i vizljastog intelekta... Jos jednom, HVALA BLONDIKA !!! :P :P :P
 
blondi:
pihhh dugi baš ti jaka provokacija... nisam tu 24 sata dnevno ali eto samo za tebe...

meni se dopada onako mali trokut iznad venerinog grebena (ili kako vi to več zovete)... to so mi sređivali u salonu ovde kod nas i to depilacija voskom... mada sada nemoram više jer sam to sredila laser depilacijom (permanent) :lol: :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted: Inace, kul mi je tvoj friz i dojmim ga se... Nadasve bih ga voleo gledati prilikom ruckanja, ali to se mora zasluziti, o tom potom... Uvek si bila jaka riba u trendu , Blondika, divim ti se, znaj ! Cmokic down there forever and always !!! :wink: :wink: :wink:
 
blondi:
pihhh dugi baš ti jaka provokacija... nisam tu 24 sata dnevno ali eto samo za tebe...

meni se dopada onako mali trokut iznad venerinog grebena (ili kako vi to več zovete)... to so mi sređivali u salonu ovde kod nas i to depilacija voskom... mada sada nemoram više jer sam to sredila laser depilacijom (permanent) :lol: :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted: Inace, kul mi je tvoj friz i dojmim ga se... Nadasve bih ga voleo gledati prilikom ruckanja, ali to se mora zasluziti, o tom potom... Uvek si bila jaka riba u trendu , Blondika, divim ti se, znaj ! Cmokic down there forever and always !!! :wink: :wink: :wink: 8) 8) 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top