veza sa ozenjenim?

sibirska:
soba23:
sibirska:
sta te interesuje? sta god...tu sam

Dakle,u vezi si i ti,da li ga volis?

Nisam vise bili smo 1.5 godinu
zajedno. Cuj volela...hehehe obozavala! Dan danas smo prijatelji, samo prijatelji. Koliko imas godina, ako sme da se zna?

24,moglo bi se reci da sam jos uvijek u vezi,traje nesto preko godinu dana,ali je privodim kraju a tako mi je tesko...i to je to
 
Svi izlaze povredjeni iz takvih varijanti. Procice, veruj mi. Nakon nekog vremena bice ti cak glupo da pricas drugaricama o njemu. Zasto uskracujes pravo sebi da budes VOLJENA na pravi nacin? Ne treba ti to. Sto pre prekines, manje ce da boli. jub jub devojko :wink:
 
sibirska:
Svi izlaze povredjeni iz takvih varijanti. Procice, veruj mi. Nakon nekog vremena bice ti cak glupo da pricas drugaricama o njemu. Zasto uskracujes pravo sebi da budes VOLJENA na pravi nacin? Ne treba ti to. Sto pre prekines, manje ce da boli. jub jub devojko :wink:

Najgore je sto se uvijek prekine i opet sastavi i tako u nedogled...Dokle?Hvala na podrsci,poljubac.
 
soba23:
sibirska:
Svi izlaze povredjeni iz takvih varijanti. Procice, veruj mi. Nakon nekog vremena bice ti cak glupo da pricas drugaricama o njemu. Zasto uskracujes pravo sebi da budes VOLJENA na pravi nacin? Ne treba ti to. Sto pre prekines, manje ce da boli. jub jub devojko :wink:

Najgore je sto se uvijek prekine i opet sastavi i tako u nedogled...Dokle?Hvala na podrsci,poljubac.

Dok ti ne stavis tacku! On nece sigurno. Ima predivnih muskaraca, probaj... 8)
 
ja sam isto imala takvo iskustvo.on je bio po ceo dan sa mnom i po celu noc.odlazio je kuci u 3h da bi prespavao i onda nanovo.sem nedeljom.e tad je pravio rostilj sa svojom dragom i vidjali se s prijateljima.nedeljom sam bila tako usamljena...hvala bogu ostavila sam ga.plakala sam bilo mi je tesko.zelela sam da se pomirimo ali srecom on je bio uvredjen sto sam ga tako ostavila (i cak se odselila zbog njega u drugi grad)tako da nije hteo vise da me cuje pa mi je to pomoglo.jadne zene i ljubavnice takvih kukavica!!!
 
Moja drugarica je u vezi sa ozenjenim covekom(on ima dvoje dece)vec 7 god.Ziveli su u istoj ulici,ona na jednom,on na drugom kraju.Svako vece je dolazio kod nje i spavao i ujutru isao na posao...Sretala se sa njegovom zenom i uredno su se javljale jedna drugoj.
A onda je ostala trudna....i porodila se pre mesec dana...rodila mu je devojcicu.Njegova zena i dalje ne zna(mozda se pravi da ne zna...verovatno i ona ima nekog :roll: ).
Obilazi ih stalno....nema nameru da se razvodi...
U svakom slucaju,fukcionise.....
 
e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj
 
denylop:
e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj

Ti inTELEgentni neupuceni... takve veze obicno pocinju tako sto se burma krije... i da, mogu sebe da zamislim danas-sutra u poziciji zloceste, posesivne zene koja se bori za svog muskarca... i sta sad?
 
tesko da sam neupucena, draga moja
nego, cini mi se da takvima kao sto si ti stalno treba neko opravdanje za to sto rade...
mislim na to sto svrsavaju sa tudjim muzevima, a pri tom ne osecaju da moralno posrcu.
a to sto kriju burmu...
pa se jadne emotivno nesrecne i seksualno isfrustrirane devojcice
prevare pa misle da ce mozda one moci da im nataknu istu (gore navedenu )...stvarno podlo od njih... :(
 
denylop:
tesko da sam neupucena, draga moja
nego, cini mi se da takvima kao sto si ti stalno treba neko opravdanje za to sto rade...
mislim na to sto svrsavaju sa tudjim muzevima, a pri tom ne osecaju da moralno posrcu.
a to sto kriju burmu...
pa se jadne emotivno nesrecne i seksualno isfrustrirane devojcice
prevare pa misle da ce mozda one moci da im nataknu istu (gore navedenu )...stvarno podlo od njih... :(

U cemu je tvoj problem? Vara te muz, sta? Daj malo konstruktivnog razgovora, necu da razglabam sa tobom bezveze. Ne dozvoljavam da me vredjas. Mozemo da komuniciramo otvoreno i pristojno ili da ne komuniciramo uopste. Sta si mislila da resis takvim nastupom?
 
na zalost, obaveze zovu...al eto me sutra....
kad vec pitas za zdravlje moje snaznije polovine,
sve je u najboljem redu...mir sloga i strast vlada...
medju nama supruznicima...
ljudi kad se vole - zive zajedno
kad se smuce jedno drugom - idu po sveze meso predpostavljam...
nisam se ja zato javila da komentarisem...
stvar je tome sto se pitam kako se ne osecas lose kad spavas (jer to se svodi samo na to , zar ne)sa nekim koga kuci cekaju zena i deca...
 
denylop:
na zalost, obaveze zovu...al eto me sutra....
kad vec pitas za zdravlje moje snaznije polovine,
sve je u najboljem redu...mir sloga i strast vlada...
medju nama supruznicima...
ljudi kad se vole - zive zajedno
kad se smuce jedno drugom - idu po sveze meso predpostavljam...
nisam se ja zato javila da komentarisem...
stvar je tome sto se pitam kako se ne osecas lose kad spavas (jer to se svodi samo na to , zar ne)sa nekim koga kuci cekaju zena i deca...

ma vazi... 8) ubuduce procitaj moje poruke, pa onda komentarisi. Inace, nisam u vezi sa ozenjenim covekom!!! kako god, nebitno! odoh kuci! Sutra...
 

Back
Top