veza sa ozenjenim?

Evo i ja sam se nasla u ovoj temi. Ja sam u braku 10 godina, ali imam vezu koja traje oko sest godina. Zivimo prilicno blizu ali se ne vidjamo preterano cesto. Ponekad prodje i po par meseci. Inace imam jako dobar i stabilan brak, ali se ovo jednostavno desilo. U pocetku je to bila samo avantura, da bi posle toga preraslo u obostranu ljubav. Inace i on je ozenjen, i otac je troje dece.
 
--------------------------------------------------------------------------------

e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj
Izvini a zasto mislis, da su zene koje su u vezi sa ozenjenim muskarcima *****. Ja nikada nebih povredila njegovu porodicu, a pogotuvu ne DECU. To se ponekad jednostavno desi. Ako sve to dobro organizujes, uopste nece biti problema.
 
quote="soba23"]
Da,petak je...Najvise volim vikend,svi muzici izacu da setaju...Zenice kuci ispijaju kafe sa drugaricama i jadikuju nad svojom sudbinom,ili jos bolje:dodju odje...Superiska,petak...''dan za metak''[/quote]

Srculence, jednom ces i ti imati muzica...i bebu... i bice petak...a muzic u setnjicu...
:twisted: a razvedenih kolko oces... :twisted:
Vidi, pogledi se drasticno menjaju u zavisnosti od polozaja iz kog govoris...Znam, iz iskustva... :wink:
I nema ljutis, svako je odgovoran za svoje postupke, a muzici pogotovo 8)
 
SINDI:
quote="soba23"]
Da,petak je...Najvise volim vikend,svi muzici izacu da setaju...Zenice kuci ispijaju kafe sa drugaricama i jadikuju nad svojom sudbinom,ili jos bolje:dodju odje...Superiska,petak...''dan za metak''

Srculence, jednom ces i ti imati muzica...i bebu... i bice petak...a muzic u setnjicu...
:twisted: a razvedenih kolko oces... :twisted:
Vidi, pogledi se drasticno menjaju u zavisnosti od polozaja iz kog govoris...Znam, iz iskustva... :wink:
I nema ljutis, svako je odgovoran za svoje postupke, a muzici pogotovo 8)[/quote]

Ne znam kakvo je tvoje iskustvo,obrati paznju u kom pravcu je isao razgovor i shvatices otkud ono ''petak''.
 
soba23:
SINDI:
quote="soba23"]
Da,petak je...Najvise volim vikend,svi muzici izacu da setaju...Zenice kuci ispijaju kafe sa drugaricama i jadikuju nad svojom sudbinom,ili jos bolje:dodju odje...Superiska,petak...''dan za metak''

Srculence, jednom ces i ti imati muzica...i bebu... i bice petak...a muzic u setnjicu...
:twisted: a razvedenih kolko oces... :twisted:
Vidi, pogledi se drasticno menjaju u zavisnosti od polozaja iz kog govoris...Znam, iz iskustva... :wink:
I nema ljutis, svako je odgovoran za svoje postupke, a muzici pogotovo 8)
Ne znam kakvo je tvoje iskustvo,obrati paznju u kom pravcu je isao razgovor i shvatices otkud ono ''petak''.[/quote]

shvatila sam , salim se ..a sto se iskustva tice- prvo sam bila zena koju je muz varao sa klinkom, a sad sam razvedena i izadjem ponekad petkom... :lol: :lol: :lol:


Ma nemOjte se toliko paliti , LJUDI SMO, DAKLE NISMO BEZGRESNI, NIKO!I ponavljam, treba samo biti svestan da svako sam odgovara za svoje postupke... :wink:
 
S_K_V_O:
soba23:
Da,petak je...Najvise volim vikend,svi muzici izacu da setaju...Zenice kuci ispijaju kafe sa drugaricama i jadikuju nad svojom sudbinom,ili jos bolje:dodju odje...Superiska,petak...''dan za metak''

Bas jadno...

a one "slobodne" samo cekaju njihove muzeve... bas...
preljuba nije nista strasno...
strasno je kada muzevi pricaju ruzno o svojim zenama i kada zbog ljubavnice hoce da napuste svoju porodicu... eeee, to je tragicna glupost!
 
soba23:
Da li je neka od djevojaka bila u vezi sa ozenjenim?Mislim u duzoj vezi?
I ja sam bila 6 meseci u vezi sa ozenjenim-mada nisam znala,a kada sam saznala raskinuli smo! Bilo je tesko naravno,cak sam se 1,5 dana nakon rastanka ponovo pocela vidjati sa njim,ali ubrzo se i to zavrsilo.Nisam mogla podneti da ga delim :( :cry:
 
biza ::
E bas mi je drago. Ja mislim da cete sa ovom temom i doktorirati

Bas sam hteo da pustim buvu o ozenjeno/udatoj varijanti, ali me pretece. Imam osecaj da su pojedinke pojele tastaturu kada su procitali tvoje postove...


Ma sve je to zivot. Desi se avantura pa sta :!: Sve to bude i prodje. Ako je brak ipak donekle normalan, nece se raspasti, nevezano dali su u pitanju deca ili ne.
 
inspirion:
Nisam fin, ali ste mi totalno nejasne.Necu da kazem da ste lose, ali veza sa ozenjenim covekom...hm,to je ipak stvar vaspitanja. I stvar vaseg kvaliteta kao samih osoba.Kako,ali kako, mozete da delite nesto? Jos vam je gluplja, ali bas gluplja, prica kao da ste se zaljubile.Po meni vi ste gubitnice.
Zasto jesti kakao, kad mozete cokoladu? Celu i samo za vas. Da se samo vama topi u ustima.

Stvarno ne kontam.

Pa sta ti hoces da kazes, da u ozenjenog coveka ne moze niko da se zaljubi? objasni mi samo zasto? Zato sto pored sebe ima zenu i decu? ti si verovatno birao u koga ces se zaljubiti. :?: Mozda je tebi glupo da posmatras nekog ko je u drugom polozaju u odnosu na tebe, ali veruj mi da osecanja ne znaju ni za pravila ni za vaspitanje. Mozda se osoba koja se upusti u vezu sa ozenjenim covekom moze smatrati slabom u smislu kontrole svoje volje i svojih emocija, ali niko nema prava da je naziva gubitnikom, cak i da to zaista jeste ( u smislu da ce jednoga dana ipak morati napustiti tog nekog). Pricam o ulasku u vezu s ozenjenim muskarcem onda kada postoje jeke emocije, ne pricam o "sponzorusama". Ja sam u vezi sa tipom koji je ozenjen i volim ga onako kako nikada nisam volela i u tome me ne moze niko spreciti ni njegova supruga ni deca.. niko.Ne opravdavdavam sebe ali nikada nisam ni mogla da pomislim da ce se meni tako nesto dogoditi, jer sam upravo vaspitavana tako da mi se to nikad ne dogodi...pa eto dogodilo mi se. Ne ocekujem da ce ostaviti porodicu radi mene, ne bi to ni zelela nikada, ne trazim nista ni od koga ... ali ga jednostavno neizmerno volim.
 
soba23:
Da li je neka od djevojaka bila u vezi sa ozenjenim?Mislim u duzoj vezi?


Pa evo ovako,avantura na kratko da,veza ne.Ne bih mogla nikad biti sa ozenjenim muskarcem.Ne zbog njegove zene i djece (oni me ne bi uopste interesovali iskreno da kazem,muskarac je odgovoran za sve a ne ljubavnica),nego ne bih mogla podnijeti da ga dijelim sa drugom.Moj stav je takav ali i respektiram one koji su u vezi sa ozenjenim.Svako ima pravo na svoj zivot da ga zivi onako kako hoce.Za one koji su u vezi sa ozenjenima porucujem:samo naprijed ljubav pobjedjuje sve i nema granica,a ima i jos jedno rjesenje RAZVOD. :wink:
 

Back
Top