veza sa ozenjenim?

Nije bas filozofska tema , vise je opis avantura , zato ne zelim da komentarisem kako to izgleda sad kada se nadjem u slicnoj situaciji , vec cu da kazem nesto o svojim iskustvima u smislu kako je to bilo kada sam bio mlad , a one starije i udate. Nisam bas siguran da sam ikada odbio udatu zenu. Mozda zato sto su mi prilazile ili mi davale signale one koje svakako nisu bile gore od devojaka.Ni jedna od njih tada nije trazila dugu vezu. Bilo im je bitno da da se sutsretnemo makar jednom. Vec tada je bio zacetak sadasnjeg stanja gde vlada pravilo "ubodi pa odi",te su teme ,kako se osecas posle , bile cisto isfolirane.Sada znam da mi je bila cast i zadovoljstvo da upoznam i utesim sve te zene , koje su izmisljale svakojake razloge da opravdaju svoju slabost. Koliko znam , i danas su devojke te koje s gomilom opravdanja nastupaju , kad zele da odvoje nekog ozenjenog. U sustini , jedina im je zelja da se "udome u bogato" , po svaku cenu , i ne biraju sredstva da bi postigle to. Sto bi ono rekli " da postanu kalfe , na mesto kalfe". S time ova folirantska prica pada u vodu , jer ne moze ni jedan ozenjen muskarac da "osvoji " devojku , ukoliko vec nije upao u njenu projekciju "kalfe". O tome bi mogao jos... ali mi nedostaje vreme. Kaza o devojci i ozenjenom , jos nije zavrsena. :D
 
Ma da...zapocinju nesto sa ozenjenima i posle placu kako su nesrecne...a zna se kako se zavrsava 95% takvih veza...

Ako neko ima moralne principe onda ce takvu vezu saseci odmah, dok jos nije pustila korenje i dok se nisu pojavile emocije.
Ljubav se kod zrelih osoba ne javlja posle 2 dana,vec naknadno tako da ona ne moze da bude uzrok, nego samo posledica veze sa ozenjenom osobom...sem u izuzetnim slucajevima...kada su osobe silom prilika upucene na ucestalije vidjanje.

Sve u svemu njima je svakako lepo sa vama...Sa vama ne mora da resava tekuce zivotne i finansijske probleme,da se raspravlja sta da radite sa detetom koje ima 3 keca u skoli,da deli dobro i zlo.Vi ste tu za zabavu i razonodu i za rasterecenje od svakodnevnih briga i problema koje zivot nosi.
 
zavodljiva1976:
Moja drugarica je u vezi sa ozenjenim covekom(on ima dvoje dece)vec 7 god.Ziveli su u istoj ulici,ona na jednom,on na drugom kraju......

haha da nije ovo neka forumashka pricha tako zvuci: ))
pojela sam dve pite i kao necu vishe. ovo je onaj tag shto ide posle minusa ali nema veze ja ionako nisam ovde ja sam osecajna sada
 
denylop:
.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj

ne ljulja se on zbog male qrvice nego iz moje tachke gledishta iz vishe razloga a udeo same supruge se nikako ne sme zanemariti. nikako. sa te tachke gledishta krivac je samo ona poshto je bila dosadna malo. ali ipak su se penjali na drvece nisam tuzhna
 
Goran Jovanic:
jer ne moze ni jedan ozenjen muskarac da "osvoji " devojku , ukoliko vec nije upao u njenu projekciju "kalfe". O tome bi mogao jos... ali mi nedostaje vreme. Kaza o devojci i ozenjenom , jos nije zavrsena. :D

ahah i ti citash jovu t. izvini ljubavi
ma da a te udate su tuzhne muzh ih ne ..vishe voli da igra karte i tako i onda shta ce one htele bi a nemaju.
 
denylop:
e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj

Јој, јадан мали, недужни заведени мужић! Он се баш ништа не пита о свом животу јер му је одвратна мала курвица завртела мозак!!! Страшно,страшно!!! :shock:

По већини ових постова за мужевљеве излете ван брака криве су жене: или сопствена што га није ''сачувала'', или ''курвица'' што му је ''завртела мозак''! Он ту нема своју вољу и своју одговорност, а? :?
 
Hellen:
denylop:
e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj

Јој, јадан мали, недужни заведени мужић! Он се баш ништа не пита о свом животу јер му је одвратна мала курвица завртела мозак!!! Страшно,страшно!!! :shock:

По већини ових постова за мужевљеве излете ван брака криве су жене: или сопствена што га није ''сачувала'', или ''курвица'' што му је ''завртела мозак''! Он ту нема своју вољу и своју одговорност, а? :?[/quot
Mozda si u pravu ali ne sasvim on je kriv sto je na k.... prso ona kriva sto se dala a ipak je znala za brak e to je ono glavno.
Zasto zeli da ispadne crveni krst kad to nije
i ona je tu glavni krivac da ga je otkacila,druga prica.
 
Gazdarica:
Nikad nisam spavala s ozenjenim muskarcem... No, znam da bi, kad bi me ljubav strefila u glavu, svi moji principu pali u vodu...
Stoga sam se jednostavno trudila da se nikad ne nadjem u situaciji da mi se neki ozenjeni muskarac toliko priblizi...
Mozda se na taj nacin lisavam neke zivotne ljubavi, ko zna... Svejedno, voljela bih da ovako i ubuduce ostane...
Ne sudim nikome ko se u to upusta, ali ja ne zelim...
Ima dovoljno slobodnog, mirisljavog cvijeca u ovoj bozijoj basti...

Pa to je bas pesnicki.Mora da si mislila na mene.
 
Hellen:
denylop:
e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj

Јој, јадан мали, недужни заведени мужић! Он се баш ништа не пита о свом животу јер му је одвратна мала курвица завртела мозак!!! Страшно,страшно!!! :shock:

По већини ових постова за мужевљеве излете ван брака криве су жене: или сопствена што га није ''сачувала'', или ''курвица'' што му је ''завртела мозак''! Он ту нема своју вољу и своју одговорност, а? :?

U pravu si.Brak bi bio bolji da on nije zaveden? Ne bi.To je posledica, a ne uzrok.
 
sa muske tacke gledista to je vec jedna sasvim druga filozofija.
naravno da sad moze da se raspreda mnogo o tome,
ali mi se cini da u vecini slicajeva oni zele seks i zabavu (sto je stvar duboko utemeljene muske frustracije),
naravno i da se posle toga vrate u svoj topli dom kod zenice koju vole i nemaju nameru da je ostave.
e sad, sa gledista devojke koja posle sexa ostaje sama
to ni malo nije prijatno , te ona krece u ofanzivu ...tu se podrazumevaju radnje u cilju raskrinkavanja njegovog braka...
sta, niste mozda imali prilike da cujete za takve slucajeve...?
 
denylop:
sa muske tacke gledista to je vec jedna sasvim druga filozofija.
naravno da sad moze da se raspreda mnogo o tome,
ali mi se cini da u vecini slicajeva oni zele seks i zabavu (sto je stvar duboko utemeljene muske frustracije),
naravno i da se posle toga vrate u svoj topli dom kod zenice koju vole i nemaju nameru da je ostave.
e sad, sa gledista devojke koja posle sexa ostaje sama
to ni malo nije prijatno , te ona krece u ofanzivu ...tu se podrazumevaju radnje u cilju raskrinkavanja njegovog braka...
sta, niste mozda imali prilike da cujete za takve slucajeve...?

Nije to bas uvek tako kao sto ti kazes. Nisi imala takvo iskustvo i to je dovoljno. Naravno devojka ostaje posle sama....ali moras priznati da je to samo njen izbor. U vecini slucajeva nije ni obmanuta ni prevarena niti bilo sta cini da raskrinka njegov topli dom. Uglavnom je tu kada je on treba zato sto treba i ona njega. Uostalom mozda je samo moje iskustvo takvo.
 
denylop:
sa muske tacke gledista to je vec jedna sasvim druga filozofija.
naravno da sad moze da se raspreda mnogo o tome,
ali mi se cini da u vecini slicajeva oni zele seks i zabavu (sto je stvar duboko utemeljene muske frustracije),
naravno i da se posle toga vrate u svoj topli dom kod zenice koju vole i nemaju nameru da je ostave.
e sad, sa gledista devojke koja posle sexa ostaje sama
to ni malo nije prijatno , te ona krece u ofanzivu ...tu se podrazumevaju radnje u cilju raskrinkavanja njegovog braka...
sta, niste mozda imali prilike da cujete za takve slucajeve...?

Upravo tako,o ovome bi se moglo raspredati jos dugo...Ipak,ne svodi se sve na sex i na rasturanje braka,govorim iz svog iskustva.U vezi sam sa ozenjenim(bila) godinu dana,ali on nije zivio sa zenom nekoliko godina unazad kao ni sad,a u braku je.Dakle,to vec govori da u braku nesto ne funkcionise.Zavoljela sam ga vise nego ikad ikog,ali uprkos mojoj ljubavi nikad nisam pozeljela da okonca ''brak''a znas zbog cega?Zbog njegovog sina,naravno.Nikad nisam htjela da budem ja glavni razlog raspadanja tzv.braka.Eto,tada je nastao nas problem,smatrao je da ga dovoljno ne volim i pocele su svadje...Naglasavam da je vrlo bogat,''faca'' u gradu i nikad nisam od njega nista prihvatila,ni parfem cak.Stvarno sam ga voljela.
 
denylop:
sa muske tacke gledista to je vec jedna sasvim druga filozofija.
naravno da sad moze da se raspreda mnogo o tome,
ali mi se cini da u vecini slicajeva oni zele seks i zabavu (sto je stvar duboko utemeljene muske frustracije),
naravno i da se posle toga vrate u svoj topli dom kod zenice koju vole i nemaju nameru da je ostave.
e sad, sa gledista devojke koja posle sexa ostaje sama
to ni malo nije prijatno , te ona krece u ofanzivu ...tu se podrazumevaju radnje u cilju raskrinkavanja njegovog braka...
sta, niste mozda imali prilike da cujete za takve slucajeve...?

i imamo ovu pricu ....
 

Back
Top