veza sa ozenjenim?

Nisam fin, ali ste mi totalno nejasne.Necu da kazem da ste lose, ali veza sa ozenjenim covekom...hm,to je ipak stvar vaspitanja. I stvar vaseg kvaliteta kao samih osoba.Kako,ali kako, mozete da delite nesto? Jos vam je gluplja, ali bas gluplja, prica kao da ste se zaljubile.Po meni vi ste gubitnice.
Zasto jesti kakao, kad mozete cokoladu? Celu i samo za vas. Da se samo vama topi u ustima.

Stvarno ne kontam.
 
Meni nije jasno zasto krivite te devojke.Dobro, one mozda i poseduju delic krivice ali onaj koji vara u potpunosti snosi svu odgovornost.

Nisu krivci oni koji bacaju mamac,vec oni koji se za njega hvataju.

I po ovim pitanjima bi vi zene trebalo da budete malo sloznije.U muskim krugovima,retki su oni koji ce kritikovati svog prijatelja zato sto vara svoju divnu zenu.
 
pilenca:
soba23:
Da li je neka od djevojaka bila u vezi sa ozenjenim?Mislim u duzoj vezi?
U vezi sam 5 meseci sa ozenjenim tipom. Zaljubila sam se u njega do usiju.Nikada mi sa nikim nije bilo tako lepo. Prvo sam se odupirala toj vezi ali sam onda odlicila sam da idem linijom manjeg otpora- jednom se živi

To je super- bacis se uvodu , pa gde te odnese...A njegova porodica? Naravno da je on najodgovorniji, ali zelis li ti da budes taj okidac koji ce pokrenuti lavinu? Da nisi ti samo apaurin kojim se drogira, samo beg od zivota? I razmisli, jednom ces i ti imati porodicu, ko je privlacniji- zena koja je vezana za kucu, decu, probleme, nedostatak novca, ili svalerka, pred kojom mozes da glumis ludilo? Pravi covek resava probleme, svaler stvara nove...Svako ko nije zadovoljan svojim brakom, moze taj brak da raskine...Pa onda da muva curice...Dobro razmisli, ko si ti u toj prici, a ko je on...
 
kami83:
Meni nije jasno zasto krivite te devojke.Dobro, one mozda i poseduju delic krivice ali onaj koji vara u potpunosti snosi svu odgovornost.

Nisu krivci oni koji bacaju mamac,vec oni koji se za njega hvataju.
I po ovim pitanjima bi vi zene trebalo da budete malo sloznije.U muskim krugovima,retki su oni koji ce kritikovati svog prijatelja zato sto vara svoju divnu zenu.

Eto zasto.
 
90 % ozenjenih muskaraca je bar jednom pozelelo da ima vezu sa "slobodnom,nesputanom" devojkom,ako ni zbog ceg drugog ono bar da imaju kome da ispricaju tuznu pricu o ljubomornoj i posesivnoj zeni koja pomno prati svaki njihov korak i ne dozvoljava im "da disu".Znam,jer je i to zvaka na koju hvataju. A uzimajuci u obzir da je slobodnim muskarcima jedina zelja da sto duze ostanu slobodni....
 
Svi vasi razlozi upereni protiv veza sa 'zauzetima' cvrsto stoje, i dalje ih drzim za svoje.Borio sam se protiv njih, i izgubio..


"I odvedoh je na reku,
misleci da je devojka,
A imala je muza...."
 
Denytop, to sto si rekla za vaspitanje i karakter, vazi, i to vazi samo dok ljubav ne krene da skache i shutira te iste moralne principe za koje si pre toga bio spreman da umresh.Imao sam dobro vaspitanje, kristalno jasna shvatanja chasti, poshtenja, a opet desilo mi se..Kako, zashto i zbog chega, ne znam.To shto se tebi nije desila ljubav sa ozenjenim, ne chini tebe boljim od nas, chini te samo srecnijom od nas, jer si ostala siromashna za jedno bolno iskustvo.
 
eh da... ne kazem da je to smrtni greh
ne mogu se zakleti da se meni nikad nista slicno ne moze desiti
i ne radi se o tome....mogu da razumem da se ljubav desi... i da onda nema granica,
samo ne bih rekla da su to sad sve tako velike ljubavi da se nije moglo nista uciniti...
ovde pricam o mladim devojkama koje bez razmisljanja ulaze u takve veze,
takozvane rasturacice brakova...
stvarno strasno koliko je bre to rasprostranjeno.
to sto neko ima kuci porodicu vise ne predstavlja apsolutno nikakvu prepreku...
 
denylop:
eh da... ne kazem da je to smrtni greh
ne mogu se zakleti da se meni nikad nista slicno ne moze desiti
i ne radi se o tome....mogu da razumem da se ljubav desi... i da onda nema granica,
samo ne bih rekla da su to sad sve tako velike ljubavi da se nije moglo nista uciniti...
ovde pricam o mladim devojkama koje bez razmisljanja ulaze u takve veze,
takozvane rasturacice brakova...
stvarno strasno koliko je bre to rasprostranjeno.
to sto neko ima kuci porodicu vise ne predstavlja apsolutno nikakvu prepreku...
stvarno strasno........ :D
posto ti se nije desilo, sto ne znaci da nece, pricekaj pa onda iznesi svoj sud... :wink:
 
Nikad nisam spavala s ozenjenim muskarcem... No, znam da bi, kad bi me ljubav strefila u glavu, svi moji principu pali u vodu...
Stoga sam se jednostavno trudila da se nikad ne nadjem u situaciji da mi se neki ozenjeni muskarac toliko priblizi...
Mozda se na taj nacin lisavam neke zivotne ljubavi, ko zna... Svejedno, voljela bih da ovako i ubuduce ostane...
Ne sudim nikome ko se u to upusta, ali ja ne zelim...
Ima dovoljno slobodnog, mirisljavog cvijeca u ovoj bozijoj basti...
 

Back
Top