veza sa ozenjenim?

ukratko cu reci svoju pricu ... rastala sam se jer me muz varao, prokinjala sam svaku zenu koja mi je usla u zivot i pokusavala razoriti brak, poslje razvoda sam sama sebi obecala " sada sam sama, nikada nikome necu razarati ono sto su meni godinama razarali" to boli, to nije dobro... sada , godinu dana nakon razvoda, upoznala sam covjeka koji je ozenjen, volimo se, slazemo se, i ve cmo neko vrijeme u vezi. borim se za njega i ne planiram odustat od njega, makar mu i razorila brak, sto mi je i zelja , koliko god to grubo i ruzno zvucalo. zelim ga samo za sebe.. eto... kraj .. to sto radim je za svaku osudu, ali mi se volimo...
 
ukratko cu reci svoju pricu ... rastala sam se jer me muz varao, prokinjala sam svaku zenu koja mi je usla u zivot i pokusavala razoriti brak, poslje razvoda sam sama sebi obecala " sada sam sama, nikada nikome necu razarati ono sto su meni godinama razarali" to boli, to nije dobro... sada , godinu dana nakon razvoda, upoznala sam covjeka koji je ozenjen, volimo se, slazemo se, i ve cmo neko vrijeme u vezi. borim se za njega i ne planiram odustat od njega, makar mu i razorila brak, sto mi je i zelja , koliko god to grubo i ruzno zvucalo. zelim ga samo za sebe.. eto... kraj .. to sto radim je za svaku osudu, ali mi se volimo...

marta drago mi je sto se volite,interesuje me da li se razveo...od prilike imam slicnu situaciju..;)
 
To je upravo to sto sam mislila!! Tesko da je na kraju ok!! Slazemo se, u nacelu, dakle :D :D :!:

E cure moje nije zivot tako crno-bijel..ja sam bila prevarena od strane bivseg muza i momka (s kojim sam se vidjala nakon razvoda) za kojem sam tad mislila da je moja najveca ljuvab...patila kao pas... nasla pristojnog partnera da bih nakon 9 godina (zelim da napomenem da sa partnerom ne zivim niti imamo zajdenicu djecu) upoznala veoma zgodnog, sarmatnog i par godina mladjeg stranca na poslu koji je ozenjen i otac dvoje male djece...ispocetka smo radili zajdno samo subotom pa je pala poneka sala itd...razvijalo se to par mjeseci...cak je i njegova zena sa djecom dosla jednom na posao da posjeti neke prijatelje...fina zena...i poslije svega toga mi nastavaljamo suptilno flertovanje da bih nakon par mjeseci on sjeo pored mene na stolicu u toku nekog seminara na poslu...samo je ruku prebacio preko stolice...ja sam se bukvalno tresla...poslije toga se moj odjel premjesta u zgradu u kojoj on radi...vidjam ga skoro svakodnevno...nekad namigne, nekad mi kao slucajno dotakne ruku...uvijek se siroko nasmije kad me vidi i pita gdje radim subotom zato sto me svud salju tako da ne radimo uvijek zajedno...izgleda nesrecan kad kazem da radim negdje dalje..ja sam sada vec u fazi da setam po firmi ne bi li ga slucajno srela...ako ga ne vidim jedan dan jako sam razdrazljiva...ako ga vidim i procaskamo srce mi lupa tako da mislim da ce mi pozliti...znam da nije u redu da flertujem i da sa igram sa vatrom itd... imam 40 godina...ne planiram se udavati i imati vise djece...niti zelim da se on razvede zbog mene i ostavi svoju djecu…ali zivot je jedan…I svi kazu da zivis svaki dan kao da ti je zadnji… a poslije svi savjetuju: ne pij previse, ne jedi, ne flertuj sa zauzetima….sranje…ja odlucila da zivim kao da mi je zadnji…ako me on hoce…bicu sretna I sa malim flertom ako je on raspolozen…ne mozemo birati ko nam se svidja…ovo mi je trenutno jedino uzbudjenje i olaksava mi radne dane i daju smisao mom zivotu...tudicu se da budem diskretna i nadam se da ce ova opsesija uskoro prestati...:confused:
 

Back
Top