Da li verujete u duhove? :)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Neki kazu da postoje duhovi... Tu su iznad nas... Gledaju nas. Prate pazljivo... Ali nikada se ne jave, osim ako ih pecnesh. :) A, tada mogu biti ili druzeljubivi ili jako opasni... Ostavimo na stranu zloduse, mene zanimaju oni dobri i fini duhovi... Oni koji nas ne napadaju. Oni koji samo tiho posmatraju... Samo ponekad ih neko prizove... Neki slatkorecivi medij. Inace, dobri duhovi padaju na lepe reci... No pazite... Oni takodje mogu biti tuzni, ljubomorni ili depresivni... Tada ce vas izignorisati, bez obzira na vasu besednicku sposobnost... A najgore je izgubiti dobre duhove... Jer oni nas paze, laskaju nam, ljube nas... Vole nas kao da smo njihovi... I to je istina: vise vredi jedna dobra dusica, nego 1000 zloduha... Cuvajte je... Sanjaj te je... Volite je... I ona ce voleti vas. Ma koliko bila zauzeta, nece odoliti da tek tako potrosi vasu ljubav i poverenje... Volece vas kao sto voli svoje najblize... Volece vas i stitice vas u nocima bez zvezda...

Tako neki kazu... Da postoje duhovi... I dusice... Ali, ako i postoje, samo jedna je dodeljena nama... Da je volimo, da je zelimo i da je sanjamo... ;) Bez obzira sto je tako daleko i ne mozemo joj se pribliziti.

Volite je! Divite joj se! Uzdizite je u nebo... I ona ce vas stititi... Evo i ja pozdravljam svoju dusicu... :) Volim je... Divim joj se... Uzdizem je iznad oblaka... Sigurno... Sto posto sam siguran... Veceras ce se spustiti u moje snove i ulepsati mi noc...
 
Znam da ce ona procitati ovo... Dobra i jedina dusica... Koja me je ikad interesovala... Koja me cuva i prati svojim svevidecim mislima... I kad kaze da nije tu, ona je tu... Prigviruje svojim slatkim okicama... Ona me pokriva da se ne smrznem veceras... Tonem polako u san... Da sanjacu te, jedina moja dusice... :) Sanjacu kako tvoja stopala maze rosu sa vlaznih, kisom natopljenih travki... Sanjacu leptirice koji te ljube, po telu, vratu, stomaku... Da, stomaku... Lickaju te tiho... Vole te... Kao moji snovi koji stvaraju caroban i velicanstven film... U realnosti tako nemoguc... Rezervisan bas i jedino za njih... Zaljubljujem se polako u mesec koji popusta pred naletom zore... Veliki, okrugao, sjajan mesec... Poput tvog lica obasjanog svetloscu... Zaljubljujem se... No, to nije vise mesec, to si ti... ;)
 
iluzionista:
Znam da ce ona procitati ovo... Dobra i jedina dusica... Koja me je ikad interesovala... Koja me cuva i prati svojim svevidecim mislima... I kad kaze da nije tu, ona je tu... Prigviruje svojim slatkim okicama... Ona me pokriva da se ne smrznem veceras... Tonem polako u san... Da sanjacu te, jedina moja dusice... :) Sanjacu kako tvoja stopala maze rosu sa vlaznih, kisom natopljenih travki... Sanjacu leptirice koji te ljube, po telu, vratu, stomaku... Da, stomaku... Lickaju te tiho... Vole te... Kao moji snovi koji stvaraju caroban i velicanstven film... U realnosti tako nemoguc... Rezervisan bas i jedino za njih... Zaljubljujem se polako u mesec koji popusta pred naletom zore... Veliki, okrugao, sjajan mesec... Poput tvog lica obasjanog svetloscu... Zaljubljujem se... No, to nije vise mesec, to si ti... ;)
E, jel ti zaje8avas ovog tvog duha/dusicu, ili sta?
 

Back
Top