Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Udala se seljanka za momka iz grada...
Posle nekog vremena vratila se na selo da poseti roditelje i staro drustvo. I tako kada se srela sa svojim drugaricama sve su bile pune pitanja.
Je li kako ti je u gradu?
Super nista ne radim samo uzivam.
Ma pusti rad i mi smo se mehanizovale, nego reci kakav mu je???
Pa isti kao i kod nasih sa sela ali meksi!?! :oops:
 
Znam da je ovakva tema vec 100 puta bila...nema veze....samo pisite viceve! Ja cu poceti:

Pitao Mujo kolege s posla kako da provjeri da li ga Fata voli.
Kada dodjes doma pravi se mrtav pa ces vidjeti kako Fata reagira. I
tako dodje Mujo doma otvori vrata i slozi se na pod. Vidje to Fata
pa ga preskoci potrcavsi prema susjedu Hasi vicuci: -Hasooo, evo ga
rikno Mujo! Dodje Haso pa gleda. Pita Fata: - U cemu da ga pokopam?
Kaze Haso:
- Pa u onom odijelu sto ste ga kupili u Italiji!
- Ma to ces ti obuci, njega cemo obuci u onu staru Nike trenirku,kaze
Fata A sta da mu obujemo? Pita Fata.
- One talijanske kozne cipele. Kaze Haso
- Ma te cipele obuj ti, njemu cemo na noge one stare Adidas tene.
kaze Fata. I tako dodje dan sahrane pa Fata onako reda radi pocne
naricati: EEE, mooj Muujo kamo te noseee! Dize se Mujo iz kovcega pa
kaze: NA OLIMPIJADU, P**** TI MATERINA!

--------------

Kaže učiteljica đacima:
• Ko od vas za sebe smatra da je glup, neka ustane.
Svi sede, niko ne ustaje. Posle dužeg vremena, ustaje Perica. Učiteljica sva zapanjena, ne može da nveruje da on za sebe smatra eda je glup, pa ga upita:
• Štaaaa!? Ti sebe smatraš glupim???
A Perica odgovori:
• Ma ne, nego mi bilo žao da sami stojite!


:twisted: :twisted: :twisted:
 
Pre neko vece su me prijateljice pozvale na "zenski izlazak". Rekla sam muzu da cu doci kuci do ponoci i svecano obecala! Sati su prolazili, margarite su se nizale prebrzo.
Oko 3 sata, pomalo pripita, krenula sam kuci. Cim sam usla u kucu, oglasila se "kukavica" u hodniku i odkukala tri puta.

Skontala sam da ce mi se muz verojatno probuditi, pa sam na brzinu ja odkukala preostalih devet puta. Bila sam stvarno ponosna na sebe kako sam u trenu tako domisljato odreagovala (iako sam bila totalno u komi).

Tako sam izbegla mogucu svadju sa muzem. Sledeceg jutra me pitao kad sam dosla, a ja mrtva hladna odgovaram:

o U ponoc.
To ga uopste nije uzrujalo. "Uh, ovog puta sam se izvukla!" - pomislila sam.
Tada je rekao:
...

o Treba nam nova "kukavica".
Kad sam ga upitala zasto, odgovorio je: o Pa, sinoc je nasa "kukavica" odkukala tri puta, zatim je rekla: "Oh, sranje", odkukala jos cetiri puta, procistila grlo, odkukala jos tri puta, zakihotala, odkukala jos dva puta, zatim srusila stocic za kafu i prdnula.

Vic je prepisan sa sajta MIDI Studio
 
Dolazi čova u javnu kuću i u holu ugleda plavušu kako sedi crncu u krilima.
Ode-završi posao-vrati se,kad plavuša i dalje sedi crnji u krilima.
Onda upita upravnicu javne kuće:Zašto ova plavuša sve vreme sedi crnji u krilima?
Ona je nova,pa smo je stavili na KALUP..':lol:'
 
Putovali avionom Japanac, Amerikanac i Mujo...Avion poce da se rusi usled kvara a oni imali samo dva padobrana...Misle se kome da daju prvi padobran i Amerikanac predlozi da ga daju japancu jer je steta pogine pametan covek, ipak su kaze oni svetski pronalazaci...Slozi se i Mujo i tako japanac iskoci iz aviona...Sta cemo sad Mujo kaze Amer imamo samo jedan ko ce ga uzeti? Pa ti naravno slobodno uzmi i skaci...Kako Mujo ti to tako hladnokrvno da ja uzmem...pa sto ti da pogines...Ma uzmi bolan imam ja samo ti sebe spasavaj...opet ce Mujo...Ma kako imas kad smo dva imali a jedan Japancu dali...Ma nismo...ja sam mu samo ruksak dao a padobran zadrzao...jer on kakav je pametan i kakvi su pronalazaci oni smislice nesto do zemlje veruj mi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top