zasto muskarci vise vole sex nego zene

koja tema :roll:

Ajde da nekulturno upotrebim sexualnu psihologiju :roll:

Nije stvar u tome da mi vise volimo sex od njih,vec u tome da muskarcima treba mnogo manje da bi se napalili, nego sto treba zenama da bi se zagrejale.Sex volimo podjednako.Mada kad dodje klimaks one znaju da polude :roll: :roll:

koja tema...
 
niko_mk:
Recimo prplazi zgodna cura i muskarac odma pomisli na sex.Cura vidi dobrog fraera i ne pomisli na sex.
Pa zar ima nesto bolje i lepse nego kad se vodi ljubav.Kad bi cure htele kao mi to bi bio raj.padao bi sex na sve strane raj bozji
VODIMO LJUBAV A NE RAT :D :D :D :D :D :D :D

Istina je da devojke uglavnom ne pomisle prvo na sex kad vide super tipa, vec pre na poljubac i sl. Kod tipova je bas tako kao sto si rekao. Ali, to uopste ne znaci da vi volite sex vise os nas! :D :wink:
 
Prijatelju stvari stoje ovako jeste da mi u odnosu na zene vise mislimo na sex ali otkud ti to da vise volimo sex od njih nikako mi nije jasno :roll: !

mali savet:
Sto se tice postova, nemoj na silu da ih postujes!
Nije bitan kvantitet vec... znas :lol: !

a Dz.. ce se vec prepoznati
:P
 
severac:
Apsolutno su zene strpljivije od muskaraca. Njima su potrebne emocije za sex, muskarcima nisu presudne.
Mada sve vise srecem muskaraca koji su sve emotivniji i zena koje su sve spremnije na sex prilikom prvog susreta, kao da se podela menja :D
U svakom slucaju, mnogo sta se menja u odnosima muskarac zena, pa i to. Nije to bas za pohvalu, po meni je vise za brigu. :roll:
 
mrvica 2:
severac:
Apsolutno su zene strpljivije od muskaraca. Njima su potrebne emocije za sex, muskarcima nisu presudne.
Mada sve vise srecem muskaraca koji su sve emotivniji i zena koje su sve spremnije na sex prilikom prvog susreta, kao da se podela menja :D
U svakom slucaju, mnogo sta se menja u odnosima muskarac zena, pa i to. Nije to bas za pohvalu, po meni je vise za brigu. :roll:
Naravno da je za brigu i to nije zanemarljivo ...
 
Gluposti,žene reaguju isto kao i muškarci, samo što su diskretnije ;)
I muškarci se retko oblače toliko provokativno kao žene kod nas. Juče sam videla jedno "parče" u providnoj odeći i momentalno sam reagovala :oops:
Štaviše, žene uživaju u sexu mnogo, mnogo više.
 
Apsolutno si u pravu niko mk. Stvar je u tome da seks zenama nije osnovni nagon dok muskarcima jeste. Nemamo iste bazicne nagone.
Primetio si koliko se zene bave svojim izgledom.
Iza toga je zenski osnovni nagon - biovlast, tj izmamiti muski nagon i paznju ka sebi, a zatim demonstrirati silu i putem uslovljavanja davanja svojih genitalija uspostaviti kontrolu nad pravom muskarca da zadovoljava svoj osnovni nagon.
Time zena ostvaruje psiholosku dominaciju unutar muskarca, ona se poput trojanca instalira u njegov softver i zatim koristi i manipulise muskarcima po potrebi. tako da bih pre rekao da je po legendi trojanski konj u stvari bio kobila. a i sama unutrasnja dominacija u muskarcu joj je dovoljna satisfakcija ponekad.
Na te zenske nagonske mehanizme koji su u ogromonoj ekspanziji danas potreban je adekvatan muski odgovor, inace ce muskarci nestati s lica zemlje.
 
random_cloud_form:
Apsolutno si u pravu niko mk. Stvar je u tome da seks zenama nije osnovni nagon dok muskarcima jeste. Nemamo iste bazicne nagone.
Primetio si koliko se zene bave svojim izgledom.
Iza toga je zenski osnovni nagon - biovlast, tj izmamiti muski nagon i paznju ka sebi, a zatim demonstrirati silu i putem uslovljavanja davanja svojih genitalija uspostaviti kontrolu nad pravom muskarca da zadovoljava svoj osnovni nagon.
Time zena ostvaruje psiholosku dominaciju unutar muskarca, ona se poput trojanca instalira u njegov softver i zatim koristi i manipulise muskarcima po potrebi. tako da bih pre rekao da je po legendi trojanski konj u stvari bio kobila. a i sama unutrasnja dominacija u muskarcu joj je dovoljna satisfakcija ponekad.
Na te zenske nagonske mehanizme koji su u ogromonoj ekspanziji danas potreban je adekvatan muski odgovor, inace ce muskarci nestati s lica zemlje.

Која те је толико исфрустрирала?! :wink: :? :)
 
ok...znachi i dalje smo potpuno razlichiti...
pored razlike u PISH-aparatu....
e batja...zamisli da te riba overi na bankini...ili bi se ukenjao...ili bi se do jaja zbunio....ili...
e to poslednje "ili" je presudno...
shta ako si bolid koji bi skochio na nju u tom trenutku????...shto da se rizkikuje
 
pa ne bi mogla da ga nabaci na bankinu nego neshto suptilno da ga ceshka onda bi to bilo OK kao zavela ga je. znachi samo je drugachije to pokazala.
a zashto nisu zato sto nije tako vaspitano. mozhda. na zapadu je to valjda drugachije. a kao nece sex, pa ima i zavodnica. ma u stvari nemam pojma srecno je.banje svima
 
niko_mk:
Pa zar ima nesto bolje i lepse nego kad se vodi ljubav.Kad bi cure htele kao mi to bi bio raj.padao bi sex na sve strane raj bozji
VODIMO LJUBAV A NE RAT :D :D :D :D :D :D :D

e, cura koja mnogo oce je u vecoj opasnosti nego momci. osh ti da je cuvas kad joj bude red pred vratima. neces nego ces sa ortacima 'hahaha ona ****** pedeset ju je trpalo a i ja' i onda se to pricha a dobro njoj je svejedno. jedino da ode u belo roblje a i mozhe da dobije dete. a shta vama fali da se lepo zabavljate s devojkama
hahah : ))
u stvari to kako oni prichaju zavisi od njenog stava. to sam razumela.
 
random_cloud_form:
Time zena ostvaruje psiholosku dominaciju unutar muskarca, ona se poput trojanca instalira u njegov softver i zatim koristi i manipulise muskarcima po potrebi. tako da bih pre rekao da je po legendi trojanski konj u stvari bio kobila. a i sama unutrasnja dominacija u muskarcu joj je dovoljna satisfakcija ponekad.
Na te zenske nagonske mehanizme koji su u ogromonoj ekspanziji danas potreban je adekvatan muski odgovor, inace ce muskarci nestati s lica zemlje.

ahahah chovece pa evo i ja da teoretishem. pa kad zena i nadje te shto im se ugradjuje i manipulishe i uzia im pare a smeshka se i vrcka, ona je nesrecna i trazhi dalje MUSKARCA znachi da ima vezu i zashtitnika i nekog s kim ne mozhe tako. znaci ti sto njima lupa recke su samo da je malko pridrzhe recimo ali ona i dalje trazhi musko. ako i ne trazhi, nego je stvarno kao ledena, opet je negde nesrecna jer oce da ima nekog za decu. mozes li ti da precizno navedes jedan zenski nagonski mehanizam. ispade da tobom bash manipulishu??
evo shta je raka radovic rekao, samo da pronadjem, to ide u iducu poruku.
 

Back
Top