GUROVIC I TETOVAZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skoro da neznam sta bi rekao jer je sve receno. Ali tacno je da Draza nema nikakve veze sa hrvatima. Imam par pitanja za sve:

1) Da li je partizan i prije igro u Hrvtskoj, meni se cini da jeste ali nikakvih problema nije bilo (nisam siguran u to jer nisam bio toliko pratio pa neznam pa me bas interesuje)

2)Znateli da i bosna tacnije federacija bih hoce da zabrani ulazak Gurovicu?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
crni djordje:
Ej,Veco,pa kad bolje razmislim mozda je i dobro sto su Ustase digle frku zbog Draze.Sad je cela Evropa cula za njega,a ko se raspitao malo,saznao je ponesto o tom coveku.Jedino je bivsa SFRJ ucila ljude da je Draza bio fasista.Ako se uzmu u obzir drugi izvori Draza je bio borac za oslobodjenje Srbije od Nemackih,a na kraju krajeva i Ustaskih okupatora,i sto je najbitnije,zakleti borac protiv KOMUNIZMA.
Mozda Hrvatska postaje komunisticka drzava,ko zna sta im je u glavi,kad je non stop drze u ANUSU mocnih drzava.
Jedan predlog za celnike Partizana:zasto Gurovic ne bi jednostavno bio pametan pa ispod dresa obukao lepo jednu majcicu koja ce mu pokriti svima nedopadajucu tetovazu?
Pa i Mesic,taj Hrvatski predsednik ima na bradi istetovirano slovo U,zato i nosi bradu.Ako to nije fasisticki simbol,ne znam sta je.
Razbicemo ih u Evroligi nece im biti dobro!!!
:P :P :P :lol: :lol: :lol: :P :P :P
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: [/i]


I eto pslusase me ljudi iz Godyear lige,pa izdadose saopstenje da cika Gurovic treba da igra,samo neka nosi majcu ispod dresa.
RAZBICEMO IH SADA!!! :lol:
 
Као што рекох раније...
Ljuba82:
Не желим да уплићем политику на овом форуму, али ми се некако чини да је ово покушај усташа да замене улоге у WW2! Држава која је пре пола века отворено подржавала фашизам и у којој и сада на концерте оног усташе Томсона (или Томпсона не знам) долази по 10 000 људи покушава сада да се опере (и не само то...такође да свали кривицу на нас). Не да је безобразно...него је дрско до бола.
Најстрашније је што ове наше пичк*тине од политичара ћуте и ништа не говоре!
 
Ma nije ovo nista Djenka. Na drugom sajtu sam video da covek pod jednim nickom postavi pitanje, nick sa njegovom slikom mu odgovori, sa trecim (kojim citira njegov odgovor) komentar: pametan covek!

Svasta ima!
 
Đenka:
Mala_ptica, Pustinjski_vetar i ti ste jedna te ista osoba koja se prijavljuje pod različitim nadimcima kako bi sama sebi davala podršku. To je strogo zabranjeno pravilnikom Foruma Krstarice.
Nemam komentar na tebe i na tvoje poruke,vreme mi je suvishe dragoceno da se bavim tobom...Uzhivaj ti samo u svom malom,nesretnom svetu...
 
Šta? :shock: Zar ti još nisi banovana? :?
Uuuu, ali je velikodušan ovaj moderator.

Kažeš da nemaš komentar na moje poruke, a upravo si citirala jednu i odgovaraš na nju. :lol: :lol:
Pa ti ni sama ne znaš ni šta želiš ni šta radiš! :lol:
 
Đenka:
Znači, Hrvatska je ta koja bi trebala da bude ekskomunicirana iz ostatka sveta, sve dok se iskreno i u potpunosti ne odrekne svog ustaškog, fašističkog nasleđa, a ne da fašizam pripisuje onima koji fašisti nikad nisu bili.
Pa videh neki dan na HRT neku kontakt emisiju a u dnu ekrana pitanje nesto poput "da li amatrate da su NDH i Ante Pavelic negativna pojava u Hrvatskoj" (ili slicno, ali smisao je taj)...
preko 75% je bio odgovor NE!!!!
To mi dovoljno govori o hrvatskoj drzavi i pucanstvu... da se ne zavaravamo..
Ja ne mislim o Drazi pozitivno, ali sam siguran da nije bio fasista.
I sta onda da ocekujemo u "slucaju Gurovic"? BIce jos takvih slucajeve, nema da omane. JOs malo pa ako ima mladez na desnoj plecki, ne moze da udje u lijepu njinu...
Njima treba zabraniti ulazak u Srbiju ako imaju na dresu sahovnicu. To je USTASKI simbol!
 
Tačnije, pitanje je bilo - kakav stav imate prema Anti Paveliću i NDH i preko 70% je odgovorilo da ima POZITIVAN stav prema ustašama.
Vi ovde mislite da ja mrzim Hrvate kad kažem da su 95% njih otvorene ustaše ili simpatizeri ustaša.
Vi Srbijanci ste jednostavno suviše naivni kad su Hrvati u pitanju. Hrvati su najveći obmanjivači na svetu i vi im jednostavno niste dorasli, ne polazi vam za rukom da ih shvatite i prozrete. Zato srpsko-hrvatske odnose treba prepustiti bivšim izbeglicama, da ih one vode, jer samo mi znamo pravu narav Hrvata jer smo vekovima živeli s njima.

Evo, sad nam Hrvati svima yebu kevu, optužuju nas za fašizam, a njihova se ustaška šahovnica vijori usred Beograda. A naša šprentljava Vlada i ministarstvo inostranih poslova ćute ko mutavi.
Ali zato se na sav glas radikale naziva fašistima.

E pa, gospodo draga, dok god Srbi jedni drugima budu pripisivali fašizam, pravi fašisti će da rade po Srbiji šta požele. Tek dolazi vreme kad će Hrvati da karayu kevu svima nama, ovako kilavi i posvađani postaćemo njihova ekonomska polukolonija u okviru EU.

A zašto?

ZATO ŠTO JE SRPSKA NAIVNOST, MEĐUSOBNA ZAVIST I NESLOGA KAO REZULTAT SVEG TOGA OOOOOOOOOOOGROMNA KO RUSIJA.

Ma ima i ja da se odselim negde, u Rusiju najverovatnije, i ZABORAVIM ovaj idiotski narod! :x
U p.m. s njim kad ne želi sam sebi dobro! :x
 
Đenka:
Tačnije, pitanje je bilo - kakav stav imate prema Anti Paveliću i NDH i preko 70% je odgovorilo da ima POZITIVAN stav prema ustašama.
Vi ovde mislite da ja mrzim Hrvate kad kažem da su 95% njih otvorene ustaše ili simpatizeri ustaša.
Vi Srbijanci ste jednostavno suviše naivni kad su Hrvati u pitanju. Hrvati su najveći obmanjivači na svetu i vi im jednostavno niste dorasli, ne polazi vam za rukom da ih shvatite i prozrete. Zato srpsko-hrvatske odnose treba prepustiti bivšim izbeglicama, da ih one vode, jer samo mi znamo pravu narav Hrvata jer smo vekovima živeli s njima.

Evo, sad nam Hrvati svima yebu kevu, optužuju nas za fašizam, a njihova se ustaška šahovnica vijori usred Beograda. A naša šprentljava Vlada i ministarstvo inostranih poslova ćute ko mutavi.
Ali zato se na sav glas radikale naziva fašistima.

E pa, gospodo draga, dok god Srbi jedni drugima budu pripisivali fašizam, pravi fašisti će da rade po Srbiji šta požele. Tek dolazi vreme kad će Hrvati da karayu kevu svima nama, ovako kilavi i posvađani postaćemo njihova ekonomska polukolonija u okviru EU.

A zašto?

ZATO ŠTO JE SRPSKA NAIVNOST, MEĐUSOBNA ZAVIST I NESLOGA KAO REZULTAT SVEG TOGA OOOOOOOOOOOGROMNA KO RUSIJA.

Ma ima i ja da se odselim negde, u Rusiju najverovatnije, i ZABORAVIM ovaj idiotski narod! :x
U p.m. s njim kad ne želi sam sebi dobro! :x

Moram da priznam da sam ostao bez texta! Svaka cast Djenka! potpuno si u pravu i potpuno se slazem sa tobom! Ko god moze nek pali odavde!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Đenka:
Tačnije, pitanje je bilo - kakav stav imate prema Anti Paveliću i NDH i preko 70% je odgovorilo da ima POZITIVAN stav prema ustašama.
Vi ovde mislite da ja mrzim Hrvate kad kažem da su 95% njih otvorene ustaše ili simpatizeri ustaša.
Vi Srbijanci ste jednostavno suviše naivni kad su Hrvati u pitanju. Hrvati su najveći obmanjivači na svetu i vi im jednostavno niste dorasli, ne polazi vam za rukom da ih shvatite i prozrete. Zato srpsko-hrvatske odnose treba prepustiti bivšim izbeglicama, da ih one vode, jer samo mi znamo pravu narav Hrvata jer smo vekovima živeli s njima.

Evo, sad nam Hrvati svima yebu kevu, optužuju nas za fašizam, a njihova se ustaška šahovnica vijori usred Beograda. A naša šprentljava Vlada i ministarstvo inostranih poslova ćute ko mutavi.
Ali zato se na sav glas radikale naziva fašistima.

E pa, gospodo draga, dok god Srbi jedni drugima budu pripisivali fašizam, pravi fašisti će da rade po Srbiji šta požele. Tek dolazi vreme kad će Hrvati da karayu kevu svima nama, ovako kilavi i posvađani postaćemo njihova ekonomska polukolonija u okviru EU.

A zašto?

ZATO ŠTO JE SRPSKA NAIVNOST, MEĐUSOBNA ZAVIST I NESLOGA KAO REZULTAT SVEG TOGA OOOOOOOOOOOGROMNA KO RUSIJA.

Ma ima i ja da se odselim negde, u Rusiju najverovatnije, i ZABORAVIM ovaj idiotski narod! :x
U p.m. s njim kad ne želi sam sebi dobro! :x

Ја баш не волим радикале, али најмање због спољно-политичких ставова због којих их називају фашистима...у многим тим стварима се апсолутно слажем, ако занемаримо начин (идиотлук) на који желе да остваре неке ствари! Али ово твоје...горе написано је апсолутно тачно! Па ево данас у Задру је био неки усташки дефиле! Званични Загреб се брже-боље оградио (нешто размишљам...да им није тих Павелићевих следбеника не би ни имали своју државицу, значи сигурно имају велике симпатије у народу!) Али сад су као шатро Европа, па као осуђују фашизам, међу њима и Великог српског мученика Чича Дражу! Човече какве су то контрадикторности и замена теза! Баш ме занима како ће неки хрват да погледа у очи сину и одговори на питање зашто осуђују оне који су им направили државу! Yебо те какве су они искомплексиране јајаре!
Ма само кад се сетим шта су причали старији...БГД и Србија су за њих били центар света...центар свих културних, спортских, осталих друштвених активности...одувек су имали тај комплекс према Србима и мрзели нас...а ми им спашавали буљу и примили у Југославију уместо да правимо Велику Србију!
...хахаха кад се сетим летос каква је фрка настала у ХРВ када је отказан годину дана раније заказан концерт Metallice, а после ови убацили Београд између концерата на турнеји у Немачкој у Немачкој (и том приликом транспортовали 30 шлепера до Београда и назад).
5.gif
3.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top