Sruseno cigansko naselje u Beogradu

kako im nije bitno- pa cigi je bitnije da je u krugu dvojke, senjaku ( ili tu negde) nego tebi !!!

oni pate od lokacije, zato se tu i nakace pa traze "prava"

Naravno, takva im je kultura na koju se mora uticati jer oni sami nikada nece osetiti potrebu da se uklope u preovladavajuce stanovnistvo. Ne samo ovde vec svuda u Evropi... Drugo, sve mi uzmi ali iz centra me ne vadi, pupcanom vrpcom sam spojena za njega;)
 
Svi znamo šta se desilo sa onim čergarima što im je Đilas obezbedio one kontejnere za stanovanje, bilo na TV. Iz kartonske kutije dobili kakav takav smeštaj i vodu i struju BADAVA pa se opet nešto žalili. A tamo gde su im bile one kutije oni su ih postavili POTPUNO BESPRAVNO. Traže stanove... kod mene u firmi ima ljudi koji RADE po 30 godina i ko im je obezbedio stanove? Niko, neki čak nisu dobili ni kredite da sami zidaju a imali obezbeđene lokacije. A sada da se nekim LEZI LEBU DA TE JEDEM obezbede stanovi, u situaciji kakva vlada kod nas. Kada malo nema mleka u prodavnicama pa malo nema zejtina i tako u krug.
A kada im neko ko ih nezna i obezbedi stan oni ga prodaju i pod sledeći most i tako u krug . I tako od pamtiveka.
Ok, svi ovi kojima su puna usta humanosti i borbe za prava cigana neka na delu pokažu tu svoju brigu. Neka prime po jedno od te dece koja se sada negde mrznu.
:rtfm::rtfm::rtfm:
 
А нико се не пита коме је експроприсано то земљиште и додељено годинама за џабе Циганима?
Циганима за џабе, а власницима су исплатили нетржишну цену. То није важно у овој држави, ако се не ради о Циганима, како друкчије да читам..
 
Зашто се од мога и вашег рада скидају доприноси за ове паразите? Ја од своје плате плаћам њихову социјалну помоћ да би они могли да ленчаре, краду и убијају белу децу? И свему томе уче и своје наследнике!! Србин мора да се отели да упише дете на факс, и то не на буџет, а неко буде уписан само зато што је Циган? Ко од њих нема документа Србије - МАРШ НАПОЉЕ. Па нека иду у Ромију, то им је ваљда отаџбина.
 
Зашто се од мога и вашег рада скидају доприноси за ове паразите? Ја од своје плате плаћам њихову социјалну помоћ да би они могли да ленчаре, краду и убијају белу децу? И свему томе уче и своје наследнике!! Србин мора да се отели да упише дете на факс, и то не на буџет, а неко буде уписан само зато што је Циган? Ко од њих нема документа Србије - МАРШ НАПОЉЕ. Па нека иду у Ромију, то им је ваљда отаџбина.

Jedan koga znam tupi da je Egipćanin, pa bi ih ja lepo poslao među piramide. Tamo ima da isprose od turista, i to devize!
 
Zato sto se nezele uklopiti u normalno drustvo i ponasati kao normalni ljudi.Nezele se obrazovati,i zive kao klosari.Isti problem je u Hrvatskoj,gdje imaju jako puno prava ,a nisu ih zasluzili(imaju cak cigu u saboru :confused:).Znaci dok se neuklope u drustvu sve vratiti u njihovu zemljju
 
nove stanove? :confused: koliko znam, ovi prethodno naseljeni su dobili kontejnere.

А колико их је само добило нове станове? Док многи млади брачни парови у Србији не могу да имају децу јер немају свој стан,анти-српска власт циганима даје бесплатне станове,које они одмах продају и наставе да живе у својим чергама и да прљају наше улице...
 
А колико их је само добило нове станове? Док многи млади брачни парови у Србији не могу да имају децу јер немају свој стан,анти-српска власт циганима даје бесплатне станове,које они одмах продају и наставе да живе у својим чергама и да прљају наше улице...

i ja sam cula za te price, ali pouzdano znam da su ovi ispod gazele i oni oko belvila dobili kontejnere. sto se mene licno tice, ja bih sa njima kao sarkozi :)
 

Back
Top