Sama........

Majche

Početnik
Poruka
17
Oduvek sam se pitala da li sam ja jedini ili najveci baxuz na svetu ..... I bas juce dodjem do odgovora.... Naravno da nema veceg baxuza od mene...
Upoznala sam ga pre mesec dana...... sve je bilo super... I juce odem ja na zurku kod ortakinje i pojavi se taj lik.... I ja kao ono sva happy... i posle nekih pola sata pridje on meni i poljubi me... vece smo proveli zajedno... ljubili smo se razmenjivali neznosti... sve je bilo savrseno.... i danas posle zurke.....ustvari pre pola sata..... stize meni sms poruka od njega... "Izvini bio sam sinoc pijan, nisam znao sta radim, nije nam sudjeno da budemo zajedno (izvini ali ja imam devojku)...." I sta ja sada kao treba da zivin sasvim normalno ne osvrcuci se na sve ODVRATNE stvari koje su mi se dogadjale u poslednjih mesec dana... Ljudi ja vise nemam snage :(
 
Uf-nezgodno,priznajem.
Znas kako-ja verujem u moc svesti i podsvesti.
Citala sam toliko knjiga o tome i na kraju i sama probala,i stvarno radi.
Pretprosla godina je bila nesto najodvratnije u mom zivotu-citava godina.
Mislila sam na kraju da cu se ja stvarno ubiti. Toliko problema,u SvIm poljima,toliko pruzene ljubavi a tako olako shvacene.... Nisam imala vise snage.Nisam znala sta da radim.Odakle da krenem i da sredim svoj zivot.
I onda sam otkrila da je zivot ZAISTA ono sto ti sama od njega napravis.
Tako dobro mozes sebe ubediti u nesto,da toga nisi ni svesna.
Pocela sam sa tim i stvarno sredila svoj zivot....u potpunosti...
Mozes sad ovo procitati,reci,AHA DOBRO,i vec za pola sata zaboraviti-ali ti stvarno iskreno savetujem-SHVATI DA SVOJIM ZIVOTOM UPRAVLJAS SAMO TI-ni on ni neki drugi,peti,deseti on,ni tvoji roditelji,ni drugovi(pogotovo ne oni pravi)-NITI SAM ZIVOT!!!! SAMO TI!!!!!!! A ja verujem da si dovoljno jaka za tako nesto. Ubedi sebe da si predobra za njega,sto verovatno i jesi,ali ne verujem da tako mislis. Nadji drugog tipa i natrljaj mu nos njim. Pocni da uzivas maksimalno u zivotu.Zajebavaj se.Ubedi sebe da si najbolja(ali nemoj preterivati i nemoj da te to odgurne u aroganciju)!Probaj nesto novo! Ima toliko toga novog da se proba,nisi ni svesna! ZIVOT JE IGRA A TI JOJ POSTAVI PRAVILA

I ako poslusas sve moje savete(nekim chudom)stvarno ce ti zivot biti bolji. Preokreni SVE u svoju korist(u pozitivnom smislu).

:wink:
 
Neobuzdana tresnja:
Uf-nezgodno,priznajem.
Znas kako-ja verujem u moc svesti i podsvesti.
Citala sam toliko knjiga o tome i na kraju i sama probala,i stvarno radi.
Pretprosla godina je bila nesto najodvratnije u mom zivotu-citava godina.
Mislila sam na kraju da cu se ja stvarno ubiti. Toliko problema,u SvIm poljima,toliko pruzene ljubavi a tako olako shvacene.... Nisam imala vise snage.Nisam znala sta da radim.Odakle da krenem i da sredim svoj zivot.
I onda sam otkrila da je zivot ZAISTA ono sto ti sama od njega napravis.
Tako dobro mozes sebe ubediti u nesto,da toga nisi ni svesna.
Pocela sam sa tim i stvarno sredila svoj zivot....u potpunosti...
Mozes sad ovo procitati,reci,AHA DOBRO,i vec za pola sata zaboraviti-ali ti stvarno iskreno savetujem-SHVATI DA SVOJIM ZIVOTOM UPRAVLJAS SAMO TI-ni on ni neki drugi,peti,deseti on,ni tvoji roditelji,ni drugovi(pogotovo ne oni pravi)-NITI SAM ZIVOT!!!! SAMO TI!!!!!!! A ja verujem da si dovoljno jaka za tako nesto. Ubedi sebe da si predobra za njega,sto verovatno i jesi,ali ne verujem da tako mislis. Nadji drugog tipa i natrljaj mu nos njim. Pocni da uzivas maksimalno u zivotu.* se.Ubedi sebe da si najbolja(ali nemoj preterivati i nemoj da te to odgurne u aroganciju)!Probaj nesto novo! Ima toliko toga novog da se proba,nisi ni svesna! ZIVOT JE IGRA A TI JOJ POSTAVI PRAVILA

I ako poslusas sve moje savete(nekim chudom)stvarno ce ti zivot biti bolji. Preokreni SVE u svoju korist(u pozitivnom smislu).

:wink:


Bas lepo.Svaka cast na energiji.
 
ok treshnja slazem se i to je super shto si sredila i svaka cast.
ali mislim da nije ok misliti da je neko 'bolji ili gori' od tebe. to da si 'predobra' zan jega
to vodi u sujetu, aroganciju i ogranicava te i tera u drugu krajnost. to je isto lose kao i inferiornos, a oba su nesigurnost. sprecava te
da vidis sebe kakav jesi i da napredujes. kao sto drugi imaju mane i povredjuju, tako imamo i mi.
ta tvoja situacija boli, i ja sam dozivela slicno, doduse ne od tipa koji mi se dopao kao tebi. i cuj dozivela, dozivljavala.
ali to sluzi da izvuces pouku. budi jaka. pitaj se zasto te je to povredilo i gde je tvoja greska? zasto se to tebi desava? postavljaj glupa pitanja sebi samo tako mozes nesto da naucis. isplaci se crtaj itd.. ili da ne naucis:)) ali nemoj se muciti. svaka 'losa' stvar je i dobra jer te necemu uci. trudi se da budes posmatrac kao da gleda sebe sa strane. oprosti sebi ali i razumi druge. i onda ih oteraj u persun. osveta je slabost. svima je ponekad do afekata, ali ipak treba i razmisljati
 
jagodica:
ok treshnja slazem se i to je super shto si sredila i svaka cast.
ali mislim da nije ok misliti da je neko 'bolji ili gori' od tebe. to da si 'predobra' zan jega
to vodi u sujetu, aroganciju i ogranicava te i tera u drugu krajnost. to je isto lose kao i inferiornos, a oba su nesigurnost. sprecava te
da vidis sebe kakav jesi i da napredujes. kao sto drugi imaju mane i povredjuju, tako imamo i mi.
ta tvoja situacija boli, i ja sam dozivela slicno, doduse ne od tipa koji mi se dopao kao tebi. i cuj dozivela, dozivljavala.
ali to sluzi da izvuces pouku. budi jaka. pitaj se zasto te je to povredilo i gde je tvoja greska? zasto se to tebi desava? postavljaj glupa pitanja sebi samo tako mozes nesto da naucis. isplaci se crtaj itd.. ili da ne naucis:)) ali nemoj se muciti. svaka 'losa' stvar je i dobra jer te necemu uci. trudi se da budes posmatrac kao da gleda sebe sa strane. oprosti sebi ali i razumi druge. i onda ih oteraj u persun. osveta je slabost. svima je ponekad do afekata, ali ipak treba i razmisljati
Pogresno si me shvatila jagodice. Ja sam upravo naglasila da ne dozvoli sebi da predje u aroganciju i sl.,a da ubedi sebe ne da je bolja od svih nego od nekog ko joj uradi tako nesto-od muskih skotova. Ok sad? Mislim ne bi ni trebalo da ubedjuje sebe da je od takvih bolja jer jeste svakako,ali to ce joj pomoci. Samo nek se smeje. Kad drugi vide da je stalno nasmejana i da se tesko slama(makar to samo tako izgledalo)vise ce je postovati i trcati za njom.Znam po sebi.E tako :)

A gde si ti nestala,vec sam se zabrinula jagodice!Cmok! :wink:
 
Majche:
Oduvek sam se pitala da li sam ja jedini ili najveci baxuz na svetu ..... I bas juce dodjem do odgovora.... Naravno da nema veceg baxuza od mene...
Upoznala sam ga pre mesec dana...... sve je bilo super... I juce odem ja na zurku kod ortakinje i pojavi se taj lik.... I ja kao ono sva happy... i posle nekih pola sata pridje on meni i poljubi me... vece smo proveli zajedno... ljubili smo se razmenjivali neznosti... sve je bilo savrseno.... i danas posle zurke.....ustvari pre pola sata..... stize meni sms poruka od njega... "Izvini bio sam sinoc pijan, nisam znao sta radim, nije nam sudjeno da budemo zajedno (izvini ali ja imam devojku)...." I sta ja sada kao treba da zivin sasvim normalno ne osvrcuci se na sve ODVRATNE stvari koje su mi se dogadjale u poslednjih mesec dana... Ljudi ja vise nemam snage :(



koji KREEEEEEEEEEEEEEE*TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!JA/?JA BIH MU JEB*ALA KEVU,DEVOJKU,SVE BIH IH POUBIJALA...NJEGA BIH SMARALA,SKOVALA PLAN KAKO DA GA DEVOJKA OSTAVI...UF,SESTRO BRANI SE! :twisted:
 
Majche:
Oduvek sam se pitala da li sam ja jedini ili najveci baxuz na svetu ..... I bas juce dodjem do odgovora.... Naravno da nema veceg baxuza od mene...
Upoznala sam ga pre mesec dana...... sve je bilo super... I juce odem ja na zurku kod ortakinje i pojavi se taj lik.... I ja kao ono sva happy... i posle nekih pola sata pridje on meni i poljubi me... vece smo proveli zajedno... ljubili smo se razmenjivali neznosti... sve je bilo savrseno.... i danas posle zurke.....ustvari pre pola sata..... stize meni sms poruka od njega... "Izvini bio sam sinoc pijan, nisam znao sta radim, nije nam sudjeno da budemo zajedno (izvini ali ja imam devojku)...." I sta ja sada kao treba da zivin sasvim normalno ne osvrcuci se na sve ODVRATNE stvari koje su mi se dogadjale u poslednjih mesec dana... Ljudi ja vise nemam snage :(

Ma opusti se. :) Ponekad su i najbolji ljudi usamljeni. ;) Govorim ti iz licnog iskustva. :D
 
Postajem nervozna.
Dlanovi mi se znoje.
Cupkam nogom i grizem usnu.
Palim cigaretu.
Palim jos jednu...
odjednom kutija sa cigaretama postade samo kutija.
Gledam u prsten sto bacen na sto moli za milost
Sto sam ga uopste vadila iz prasnjave kutije uspomena??
Posle toliko bolova mislim da je sad sve otislo dodjavola.
Prekrivam drhtavim rukama lice i opet pocinjem.
Ne,ne brinite zidovi-prijatelji moji,bicu sasvim tiha i ove noci...
 
Neobuzdana tresnja:
Postajem nervozna.
Dlanovi mi se znoje.
Cupkam nogom i grizem usnu.
Palim cigaretu.
Palim jos jednu...
odjednom kutija sa cigaretama postade samo kutija.
Gledam u prsten sto bacen na sto moli za milost
Sto sam ga uopste vadila iz prasnjave kutije uspomena??
Posle toliko bolova mislim da je sad sve otislo dodjavola.
Prekrivam drhtavim rukama lice i opet pocinjem.
Ne,ne brinite zidovi-prijatelji moji,bicu sasvim tiha i ove noci...

Nemam sta reci.
 
Neobuzdana tresnja:
inspirion:
Pa to da su ljudi usamljeni ok.Mada je mnogo lose biti usamljen.Bice da sam zavistan od devojaka.
Mada,koji muskarac nije.
.....kako je to lepo cuti :) .....A osoba ako je ok onda je ok-usamljena ili ne. Ja verujem u to :D .

Pa i nije.Muskarci se menjaju sa devojkom.Ja cak i politicke stavove promenih. :roll:

Ja se na bolje menjam.A ima nekih koji na gore.Manjina, ali ima ih.
 
eh he
kako kazhe nada topcagic...ima pesma o prstenu
ali sam je zaboravila
inspirisha da ti ne fali mama
ma mozhda je moglo ovako onom liku da se napishe
ma ok je, i ja ne volim mushkarce, samo sam isprobavala
ali si me ostavio u gay uverenju hvala
 
Daj majche mani se toga,pa meni se desilo da posle divne veceri provedene sa jednom omladinkom na nekoj zurci dobijem od iste broj telephona njenog bivseg stana...naravno to sam tek posle par dana saznao od njene drugarice....jeste strasno ali ebi ga sta ces takav je zivot nekad siv nekad zut.ps zelim ti zut zivot!!!!!!!!
 

Back
Top