Sasa Vasic.....

chokolada:
Ne slusam narodnu muziku tako da ne znam.
Ali mislim da peva kvalitetniju narodnu sa normalnim tekstovima...
Meni ga je jako zao! :(

Ne,ne,ne...Nisam mislila na Sasu Matica(ja ne slusam narodnu muziku)vec na Sasu Vasica.On peva pesme Nije znala,Ko lijana,Kad zena place....Inace Sasa ne kopira Georgijeva,jer on postoji duze od njega,samo album koji je izdao RTS nije dobro reklamirao,pa je presao u Citi rekords.Ima super pesme....Inace mi je Georgijev totalno ok.
 
Lucky girl:
Ne,ne,ne...Nisam mislila na Sasu Matica(ja ne slusam narodnu muziku)vec na Sasu Vasica.On peva pesme Nije znala,Ko lijana,Kad zena place....Inace Sasa ne kopira Georgijeva,jer on postoji duze od njega,samo album koji je izdao RTS nije dobro reklamirao,pa je presao u Citi rekords.Ima super pesme....Inace mi je Georgijev totalno ok.
A pogresno sam procitala! :oops: :oops: :oops:
I meni on kopira Vladu, svaki put kada cujem neku njegovu pesmu pomislim evo Vlade! :roll:
 
Lucky girl:
Ja njega bas volim,mislim da super peva i da ima super muziku.Da je jedan od kvalitetnijih pevaca kod nas.Mnogi ga ne vole,a vi?[/quote "Kad zena place, ona isplace oluju ceo svet da potopi, kad zena place, ona place tuznu pesmu da moje srce polomi".......ja ga gotivim, drugaciji je nego ostali iako su mi pesmice malo u fazonu bla bla truc :)
 
Iskreno,meni se njegove pesme svidjaju.I ne vidim neke velike slicnosti sa Georgijevim.Mislim da je to pogresno misljenje.Veliki animozitet prema Sasi proizilazi pre svaga zbog cinjenice da je City-evac.Zato ga dosta ljudi apsolutno pograsno anatemise.Po meni,on ima dosta fine tekstove i lepe aranzmane.Sve naj za Saleta :ok:


 
Sjajan pevac sa sjajnim pop pesmama.
Ima odlicne kompozicije i tekstove i specificnu intepretaciju.

I ne moze nikako da ''kopira Georgieva'' sto zbog toga sto im ni muzicki pravac ni boja glasa nisu slicni, a sto zbog toga sto je dosta duze na estradi od Vlade :)))

Preporucujem pesme: Ko lijana, Zivot si mi dala ti, Tezak sam na recima, Nije znala, Kad odes ti, Nije istina...
Ko ga ne zna, najbolje ce ga upoznati kroz ove pesme.
 

Back
Top