Sadasnji vs. bivsi

Poruka
16.002
Drugari,

Srela sam danas bivseg decka. Kako je sladak! On mi je veoma drag, jer smo bili u vezi i dosta smo toga proziveli zajedno. Trebalo bi da se nadjemo veceras on i ja, ali ja imam decka, a on to zna, pa je pozvao i njega. Idemo malo da se zezamo. Ne znam, sta ce biti, ali me bas zanima sta misle jedan o drugom. Posebno sto je moj sadasnji decko, kada sam mu rekla da cemo se naci sa mojim bivsim rekao: "SVasta cu ja doziveti jos sa tobom, Pevacice." Nista, samo da se spremimo i cekamo.
Kakva su vasa iskustva sa susretima bivsih i sadasnjih?
 
koliko god da su ti textovi debilni, teme imaju smisla

kxm, the ex vs. present love...mmmm
pa.. zacudjujuce dobro, dobro je
moj Vladimir i taj bivsi, K. su skroz okee, mislim znali su se i pre mene ali, ono, nikakav poseban kontakt... i sada oke, bili smo svi tugedr i jos par ljudi, npr. na psy-u za vikend....sve super
el treba ja da se zapitam u vezi sa tim? el tu nesto dismr?
 
Drugari,

Srela sam danas bivseg decka. Kako je sladak! On mi je veoma drag, jer smo bili u vezi i dosta smo toga proziveli zajedno. Trebalo bi da se nadjemo veceras on i ja, ali ja imam decka, a on to zna, pa je pozvao i njega. Idemo malo da se zezamo. Ne znam, sta ce biti, ali me bas zanima sta misle jedan o drugom. Posebno sto je moj sadasnji decko, kada sam mu rekla da cemo se naci sa mojim bivsim rekao: "SVasta cu ja doziveti jos sa tobom, Pevacice." Nista, samo da se spremimo i cekamo.
Kakva su vasa iskustva sa susretima bivsih i sadasnjih?
Moj dragi ih ponekad sretne,cak popije i pice s nekima od njih ,ali ,naravno,ne znam da taj,neki kod mene spada u kategoriju bivsi :kafa:
 
Drugari,

Srela sam danas bivseg decka. Kako je sladak! On mi je veoma drag, jer smo bili u vezi i dosta smo toga proziveli zajedno. Trebalo bi da se nadjemo veceras on i ja, ali ja imam decka, a on to zna, pa je pozvao i njega. Idemo malo da se zezamo. Ne znam, sta ce biti, ali me bas zanima sta misle jedan o drugom. Posebno sto je moj sadasnji decko, kada sam mu rekla da cemo se naci sa mojim bivsim rekao: "SVasta cu ja doziveti jos sa tobom, Pevacice." Nista, samo da se spremimo i cekamo.
Kakva su vasa iskustva sa susretima bivsih i sadasnjih?

Nisu se sretali. Bio je samo susret tadašnjeg sa budućim :lol: Nisu se dopali jedan drugom:eek:
 
Ne bih da budem previse ostar ali,vodis sadasnjeg decka da se vidi sa bivsim,samo da bi ih uporedjivala,videla kako se slazu,to ti je totalni debilizam.Kao prvo sadasnjeg decka dovodis u neprijatnu situaciju da se "upoznaje" sa bivsim a volis ga pretpostavljam(a verovatno ni taj bivsi nije najsrecniji da se vidi sa tipom koji mu je*e bivsu),kao drugo sama sebe (ocigledno svesno ali pogresno) stavljas u sitaciju da ih "vagas" sto nikako nije dobro za tebe samu,pogotovo sto si pricu o bivsem pocela "jao kako je sladak",jer tako mozda sadasnji decko ti ne odgovara u ovome,a onaj ti je odgovorao u onome,...itd.Ako si zelela ipak da se vidis sa bivsim deckom kao sa drugom,kazes sadasnjem,ako se chovek slaze palish,a ako ne,nista to je to.:ljutko:
 
Evo skockala sam se. Decko mi je na putu do mene i 18. 30 treba da se nadjemo sa mojim bivsim. I am ready!

Sad samo polako,ostanite bar par dana zajedno,strpicemo se,na nas se ne obaziri..
Laie_7.gif
 
Ne bih da budem previse ostar ali,vodis sadasnjeg decka da se vidi sa bivsim,samo da bi ih uporedjivala,videla kako se slazu,to ti je totalni debilizam.Kao prvo sadasnjeg decka dovodis u neprijatnu situaciju da se "upoznaje" sa bivsim a volis ga pretpostavljam(a verovatno ni taj bivsi nije najsrecniji da se vidi sa tipom koji mu je*e bivsu),kao drugo sama sebe (ocigledno svesno ali pogresno) stavljas u sitaciju da ih "vagas" sto nikako nije dobro za tebe samu,pogotovo sto si pricu o bivsem pocela "jao kako je sladak",jer tako mozda sadasnji decko ti ne odgovara u ovome,a onaj ti je odgovorao u onome,...itd.Ako si zelela ipak da se vidis sa bivsim deckom kao sa drugom,kazes sadasnjem,ako se chovek slaze palish,a ako ne,nista to je to.:ljutko:

Vidi se da ovde neko nije u toku :lol:
 
Stigla sam, drugari. Prespavala sam kod bivseg decka, a on je otisao na put. Sinoc smo se videli i bilo je stvarno lepo. Moj sadsnji decko je pristojan i komunikativan (mada sebe ne dozivljava tako) i nasao je zajednicke teme sa mojim bivsim deckom. Moj bivsi decko je malo smotan, ali znate vec, da je bio ozenjen i da nije izlazio, pa i ne zna kako da se ponasa medju svetom, sto se kaze. Ja sam pila nesic, moj sadsnji decko "biter lemon", a moj bivsi decko "koka kolu". Stvarno je bilo opusteno vece. Posle smo se moj decko i ja rastali, on nas je dovezao do mog ulaza. Ja sam jos malo caskala sa mojim bivsim deckom, pa smo otisli do njega. Bilo je hladno i kasno, pa sam prespavala kod njega.
Lepo su se slozili obojica.
 
oće li neko da mi objasni koja je fora sa oživljavanjem svojih tema koje su dospele na dnu stranice ili na neku tamo stranu...?

...misim...aj sad svako da krene da oživljava svoju temu koja je zamrla...:confused:
 
oće li neko da mi objasni koja je fora sa oživljavanjem svojih tema koje su dospele na dnu stranice ili na neku tamo stranu...?

...misim...aj sad svako da krene da oživljava svoju temu koja je zamrla...:confused:

Tvoje teme su glupe, zato su zamrle, a ti si ljubomoran na mene, jer sam popularna i u srecnoj vezi, dok ti samo camis pred kompjuterom, kljuckas po toj tastatuti i mastas da te neka devojka pogleda.
 

Back
Top