Sex na pocetku veze!

zmajkojihoda:
Zasto vecina devojaka bezi od sexa na pocetku veze??? .... Da ispadnu andjelchici???...a kasnije djavolcici????
neznam!!!!!

zato shto ti onda odmah pobegnes od nje. posle trpe. ovako ako malo ostanes - mozda hoces i da se druzis s njima.
ili zato shto hoce da se udaju
ili zato sto mozda bi i mogle da se ? zabave, ali posle ce da se prica o njima ruzno, pa buduci muzh...
ili zato sto nisu sigurne da ih neces opet smarati, a njima nece biti do toga, a kome da kazu?
a posto je vecina ima i manjina koja nije takva tako da eto.
// danas sam citala knjigu koju igru igras, prepoznala sam se u jdnoj. neko ko deli savete a nema pojma. bila sam malo besna dok sam citala. ok. i ovo bi bila neka. maaa da lincujemo pisca. nema veze //
 
zmajkojihoda:
Zasto vecina devojaka bezi od sexa na pocetku veze??? .... Da ispadnu andjelchici???...a kasnije djavolcici????
neznam!!!!!
Ja imam druga koji omalovazava devojku koja je spremna na sex posle 3-4-5 dana veze.To mi nikako nije jasno!Kakve veze ima da li ce sex da bude posle 3 ili posle 15-20 dana.On ustavri misli da ako mu devojka da posle 3 dana ili ne daj boze prvo vece da je *****.To mi ne ide u glavu.Za mene su vece ***** one koje ne daju,nego se femkaju i izigravaju neku nevinost.To je debilno.
Ne znam kada ce ljudi da shvate da je sex jedna obicna zajebancija.Imam utisak da bi ovde svi muskarci hteli da nekoj devojci budu prvi.Klasican strah.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja imam druga koji omalovazava devojku koja je spremna na sex posle 3-4-5 dana veze.To mi nikako nije jasno!Kakve veze ima da li ce sex da bude posle 3 ili posle 15-20 dana.On ustavri misli da ako mu devojka da posle 3 dana ili ne daj boze prvo vece da je *****.To mi ne ide u glavu.Za mene su vece ***** one koje ne daju,nego se femkaju i izigravaju neku nevinost.To je debilno.
Ne znam kada ce ljudi da shvate da je sex jedna obicna *.Imam utisak da bi ovde svi muskarci hteli da nekoj devojci budu prvi.Klasican strah.
Ponovo izjavljujem: Ti si idealan! :D
 
PLESsitnihDEMONA:
zmajkojihoda:
Zasto vecina devojaka bezi od sexa na pocetku veze??? .... Da ispadnu andjelchici???...a kasnije djavolcici????
neznam!!!!!
Ja imam druga koji omalovazava devojku koja je spremna na sex posle 3-4-5 dana veze.To mi nikako nije jasno!Kakve veze ima da li ce sex da bude posle 3 ili posle 15-20 dana.On ustavri misli da ako mu devojka da posle 3 dana ili ne daj boze prvo vece da je *****.To mi ne ide u glavu.Za mene su vece ***** one koje ne daju,nego se femkaju i izigravaju neku nevinost.To je debilno.
Ne znam kada ce ljudi da shvate da je sex jedna obicna *.Imam utisak da bi ovde svi muskarci hteli da nekoj devojci budu prvi.Klasican strah.
Jedino što je debilno u celoj ovoj priči si ti i tvoji moronski postovi...A da i ova kurvetina koja misli da si idealan jer je retardirana kao ti.
 
srebro:
PLESsitnihDEMONA:
zmajkojihoda:
Zasto vecina devojaka bezi od sexa na pocetku veze??? .... Da ispadnu andjelchici???...a kasnije djavolcici????
neznam!!!!!
Ja imam druga koji omalovazava devojku koja je spremna na sex posle 3-4-5 dana veze.To mi nikako nije jasno!Kakve veze ima da li ce sex da bude posle 3 ili posle 15-20 dana.On ustavri misli da ako mu devojka da posle 3 dana ili ne daj boze prvo vece da je *****.To mi ne ide u glavu.Za mene su vece ***** one koje ne daju,nego se femkaju i izigravaju neku nevinost.To je debilno.
Ne znam kada ce ljudi da shvate da je sex jedna obicna *.Imam utisak da bi ovde svi muskarci hteli da nekoj devojci budu prvi.Klasican strah.
Jedino što je debilno u celoj ovoj priči si ti i tvoji moronski postovi...A da i ova kurvetina koja misli da si idealan jer je retardirana kao ti.
Sto me guras?Ovde nigde ne pominjem sebe konjino jedna nepismena.I nemoj da me diras,jer te nisam dirao.
 
inspirion:
Koliko isfrustriranih muskaraca na forumu.

A ni jedna zena nije drolja.Svaka je vredna ljubavi.Ako ne tvoje,onda nekog drugog.Shvati to i imaces vece sanse za pravu ljubav.Sigurno.
Ma jok nije...I to kaže nesrećnik kojeg ni jedna ni da pogleda pa zato neuspešno prodaje sebe po forumu za male pare a pritom nema herca ni da postuje svoju sliku koliko je jak frajer(pogledati temu "malo muškog mesa bla bla bla..").Lol da se ubiješ od muke kad vidiš...
 

Back
Top