On ce sam znati.............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

VALENTINA-BG

Početnik
Poruka
23
Kisa nocas pada, ne prestaje…I ja sam tu, blizu,blizu naseg utocista od sveta. Ljubavnici noseni snovima koji su ziveli u ta cetiri zida gde je sve bilo moguce, i ti i ja, sa skinutim maskama, golih obrisa koji se naziru u mraku. Mrak koji toliko volim, koji i sada sanjam. Teram ga, ne odlazi, tu je i pomno me posmatra, bespostedno se uvlaci u svaku poru podseca me da si jos uvek tu, u ovim mislima stojis kao bezvremena statua koju grlim rukama punim ceznje i krika da ne odes, da ne nestanes……jer odneces sve moje, sve sto sam ti dala i sto sam htela reci, ali nije bilo reci…ne , one su ostale zguzvane u kricima zore koja je okoncavala sve. To radjanje a za mene tiha smrt i svaki put sam umirala prelazeci prag, zamisljeno hodajuci i misleci hoce li biti sutra…da li cu ponovo oziveti dok te drzim u svom zagrljaju. Tada nije postojalo vreme, nista nije bilo vazno, osim tebe i mene i noci u kojoj smo bili ususkani, sakriveni u svetu koji je tu postojao, nasa planeta u par desetina kvadrata. Strangers in the night, two lonely people…
I dok me je nocas skidao pogledom stranac pored mene, nudeci mi zanosni cvet njegovog uspeha, vodeci me ulicama koje su vodile opet u jednom pravcu – TEBI. Stranac i ja nasli smo se blizu naseg skrovista, nase planete, i tada sam znala da to je znak, da ce on nocas sam leci, bez mog tela pored svog, da ce kisa sakriti suze i ponore koji su se opet otvorili. I ja cu stajati u ulazu cekajuci taxi da me vrati kuci pod izgovorom da se skrivam od kise, ali ne……ja sam tu da jos jednom osetim miris postojanja, da to nije bio samo san, da smo tu bili ti i ja, sklupcani , isprepletani , jedno bice ….i evo me sedim i kucam ove reci , bacajuci vetru snove da ih i ti osetis, da me osetis kao sto si umeo…..uvek…
 
Noc je bila sveza i divna,mirisala je na tebe a mesec je svojim zracima obasjavao tvoje vedro i prelepo lice,moje oci nisu mogle da skrenusa tvog pogleda bio sam zacaran,u tvojim divnim tamnim ocima su se pojavljivale iskre koje su u meni palile strast,nisammogao da odolim tvojim mekim i slatkim usnama koje su me u tom trenu ljubile, a srce mi je tuklo veoma jako dok su pored nas u parku prolazili nepoznati prolaznici i gledali u zaljubljeni par.
 
Zelim te sresti barem u snovima, taci te, opet osetiti tvoju ruku u mojoj. Prozeti zanos strasti, davati, uzimati…pa opet davati…lomiti usnula polja beskraja, poigravati se senkama, odblescima…cekati, nadati se…i opet uzimati………
Ne prestati ziveti , ne prekinuti tu nit koja nas spaja
 
Cepam ovo malo duse sto je ostalo….neka ode…neka je odnesu psi u noc, neka iskezenih zuba gledaju svoj plen i neka je nose….sto dalje od mene…..
Jer sve je nebitno..i ona..i ja…..u kovitlacima , otkucajima tvoga srca …..pala sam …umrtvljena u sivilu oko mene i cekam da me ponovo poneses na zracima, belucima nasih sanja. Jer ja ne mogu prestati da sanjam, ne mogu tek tako dati ono sto je bilo, ostaviti zgazeno na putu dalekom, koji ne vodi nigde. Moj put si ti….put kojim zelim ici…poigravati se tvojom kosom, provlaciti ruke kroz nju, igrati pikado sa vremenom dok snevas na mojim rukama, carlijati kao maestral tvojim telom…….ja ti nosim miris juga, cvet purpurnih boja i skrinju mojih snova……….otvorio si je….otvorio….niko to nije umeo ali kljuc je oduvek stajao u tvojoj ruci…i onda, morao si me naci i oziveti cvet koji je stajao zaboravljen od svih…..stavio si ga na prozor i dao mu svetla i gle cuda….on je oziveo . On zivi na prozoru tvog i mog doma, mog srca koje je zauvek tvoj dom………
 
Valentina, NEMOJ VIŠE !!! Imaj milosti !!! Neki zli usud me natera, svako malo, da pogledam ovu temu, onda počnu da mi drhte ruke, oči zasuze, ne jedem, ne spavam, dobio sam podočnjake, a čak i moj pas, ispod stola, počne tužno da cvili !!!
P. S. izvini, ako mi je rukopis malo krivudav ....
 
Waaah...........,kroz zevanje otvarao sam lagano oci......,a ipred njih mi se pojavljivala prelepa zenska figura divnija nego suncano jutro koje nas je budilo.....,malo sam se izdigo i podbacio glavu na ruku da bi mogao da te gledam kako mirno spavas, a pogledi su prelazilipreko tebe neostavljajuci za sobom nijedan deo tela nepregledan, uhhhhhh....... sa velikim uzdahom pomislih"BOZE KAKVO PREDIVNO STVORENJE, JA SAM NAJ SRECNIJI COVEK STO SE BUDIM KRAJ NJE" pomerio sam ti lagano kosu sa lica pomazio preko ruke i nezno naj neznije poljubio tvoje slatko mekane usne, podigo sam se i necujno izvukao iz kreveta u kom smo spavali ostavljajuci te da spavas dok je na tvom licu blistao predivan osmeh koj je u meni budio zarku ljubav prema tebi. :oops: :oops:
 
Sta mi je trebalo da navratim ovde, valjda me je dosada navela da vidim sta ovde pise. Bas imas stila za pisanje, umes da osecas i to mi se svidja. Jos da si crnka ili crvenokosa :) Jedino sto o tebi znam je da si zensko i da si sa zemlje (hvala Bogu da nisi od onih sa Marsa :))))) Poklanjam ti jednu pesmu, cuces je ako otvoris stranicu:
waterflower2011.tripod.com/colorofthenight.html
Dakle ne znam o tebi nista a zeleo bih da znam puno, pa ako te dosada i samoca bace na net posalji mi sta o sebi na: crni_79@yahoo.co.uk
 
Kada moji snovi postanu stvarni
I kad moja masta postane java
Tad bices kraj mene ljubavi prava

I srce moje planuce
iz ljubavi granuce
Tada me zagrli jako
i nepustaj ko svako

A kad dodju crni dani
moja ljubav tebe brani
moje srce tebi prija
nasa ljubav zarko sija 8)
 
Ostavljeni su snovi na nezapocetim stranicama, u senkama , cekajuci pocetak druge price...price koje se vise nece cuti. Nema se vise nista nikome dati, jer ne postoji, odneto je sa tvojim koracima.
Blesnula je svetlost i nestala kao sto je i dosla. Podzemni hodnici duse su sada u mraku , hladni, prazni, bez znakova zivota , ostavljeni da budu zaboravljeni zauvek.....
 
a nebo bez zvezda nad nama nadvilo je tamu i ceka da utonemo u zimski san,a ledenim srcem ostavlja za sobom umrtvljenu prirodu u kristalno beloj odri.
Jedina svetla u tami su nase senke,lutalice,tragaci noci koje pokusavaju da se nadju u nasim mimoilazenjima,dok im mesec tiho obaslava puteve do kuce.........
 
bOOmKa:
a nebo bez zvezda nad nama nadvilo je tamu i ceka da utonemo u zimski san,a ledenim srcem ostavlja za sobom umrtvljenu prirodu u kristalno beloj odri.
Jedina svetla u tami su nase senke,lutalice,tragaci noci koje pokusavaju da se nadju u nasim mimoilazenjima,dok im mesec tiho obaslava puteve do kuce.........
AU!Odvaliste nas vas dvoje sa patetikom!Kapiram KRVOLOKA (imam i ja psa), nego poceo i comp da me j... od patetike!
 
VALENTINA-BG:
Krenula ja lavina.....i nece stati...ja to znam...

Idem ja sa prijateljem na sastanak kluba, kad na ulici zamalo da zgazim jedno ghovno.
- Šta se deshilo? - upita ovaj.
- Kralj je imao dve ćerke, jednu dobru i pametnu, a drugu zlu ali lepšu. Princ iz susedne zemlje dovezao se u svom belom Mercedes kabrioletu da vidi čime ga to gnjave njegovi matorci, kad ima riba kolk'o mu duša želi. Prijavio se na audenciju kod kralja, ovaj ga upoznao sa svojim ćerkama, a njemu se odmah digho na onu lepšu, ali pokvarenu. Razvlačili se oni tako nekoliko dana po kraljevskom apartmanu, ali ne u dvorcu nego u njegovom hotelu, sve dok mu ona ne smesti neku zvrčku, pa ovaj iz inata, da joj se osveti, počne da muva njenu sestru. Ova, dobra ali u nekim stvarima ne baš pametna, prihvati udvaranje. Stvar krene dobro (i ova je bila dobra kresulja) ali princu brzo dosadi, više mu se sviđalo malo onako perveznije sa zlobnom sestrom. Ne mogavši da skonta šta mu je činiti, obrati se kraljici (bilo ga je blam da o takvim stvarima razgovara sa ćaletom od ženskadije), a ona, puna razumevanja, uputi ga u stvari najbolje što je mogla, a zna se, ćerke na majku liče, pa je ova imala sve... Na kraju se celo kraljevstvo zgrane kada mlađani princ i još uvek držeća kraljica zajedno zbrišu na Azurnu obalu. Usledio je malo krvavi rat između dve kraljevine, ali to je već druga priča.
- U redu to, ali... A šta je s ovim?
- Ma to se neko poshrao!
 
The Edge:
VALENTINA-BG:
Krenula ja lavina.....i nece stati...ja to znam...

Idem ja sa prijateljem na sastanak kluba, kad na ulici zamalo da zgazim jedno ghovno.
- Šta se deshilo? - upita ovaj.
- Kralj je imao dve ćerke, jednu dobru i pametnu, a drugu zlu ali lepšu. Princ iz susedne zemlje dovezao se u svom belom Mercedes kabrioletu da vidi čime ga to gnjave njegovi matorci, kad ima riba kolk'o mu duša želi. Prijavio se na audenciju kod kralja, ovaj ga upoznao sa svojim ćerkama, a njemu se odmah digho na onu lepšu, ali pokvarenu. Razvlačili se oni tako nekoliko dana po kraljevskom apartmanu, ali ne u dvorcu nego u njegovom hotelu, sve dok mu ona ne smesti neku zvrčku, pa ovaj iz inata, da joj se osveti, počne da muva njenu sestru. Ova, dobra ali u nekim stvarima ne baš pametna, prihvati udvaranje. Stvar krene dobro (i ova je bila dobra kresulja) ali princu brzo dosadi, više mu se sviđalo malo onako perveznije sa zlobnom sestrom. Ne mogavši da skonta šta mu je činiti, obrati se kraljici (bilo ga je blam da o takvim stvarima razgovara sa ćaletom od ženskadije), a ona, puna razumevanja, uputi ga u stvari najbolje što je mogla, a zna se, ćerke na majku liče, pa je ova imala sve... Na kraju se celo kraljevstvo zgrane kada mlađani princ i još uvek držeća kraljica zajedno zbrišu na Azurnu obalu. Usledio je malo krvavi rat između dve kraljevine, ali to je već druga priča.
- U redu to, ali... A šta je s ovim?
- Ma to se neko poshrao!

El u Nišu još uvek jaka radijacija, ili su ovo POSLEDICE ?!?
 
bOOmKa:
a nebo bez zvezda nad nama nadvilo je tamu i ceka da utonemo u zimski san,a ledenim srcem ostavlja za sobom umrtvljenu prirodu u kristalno beloj odri.
Jedina svetla u tami su nase senke,lutalice,tragaci noci koje pokusavaju da se nadju u nasim mimoilazenjima,dok im mesec tiho obaslava puteve do kuce.........
:roll: evo jedne pesničke dušice :!: ovo treba podsticati :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top