najbolje igre
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: najbolje igre

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano najbolje igre

Radim jedan sajtic na temu igara, igraonica, online igara i sl. Licno se "lozim"

iskljucivo na voznje poput "Undergrounda" i nekad sam voleo "Doom2", ali zeleo bih

da znam:

- KOJE IGRICE su sada u trendu,
    - ko su najbolji proizvodjaci igrackog software-a
    - koje legendarne igrice se i dalje igraju (ili menjaju, doradjuju) i posle par i

vise godina.

Fan-ovi, unapred hvala na pomoci!

Zainteresovan član cages (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: najbolje igre

Citat Original postavio lezgubeaux
    Radim jedan sajtic na temu igara, igraonica, online igara i sl. Licno se "lozim"

iskljucivo na voznje poput "Undergrounda" i nekad sam voleo "Doom2", ali zeleo bih

da znam:

- KOJE IGRICE su sada u trendu,
    - ko su najbolji proizvodjaci igrackog software-a
    - koje legendarne igrice se i dalje igraju (ili menjaju, doradjuju) i posle par i

vise godina.

Fan-ovi, unapred hvala na pomoci!
    Verujem da ce veliki hit biti Warhammer40k-dawn of war,Blizzard,Starcraft-brood war...

Zaslužan član Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    316

Podrazumevano

sto se mene tice deefinitivno Fallout 2, koga sam presao 5-6 puta. I Fallout 1 je ok, al 2 je majka...kako cujem pravi se i treci deo...

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

- Koje su igre sada u trendu? Pa, naravno, uvek one najnovije. Trenutno je Warhamer40000: Down of the war popularan, kao i World of warcraft, Half-Life 2 (samo što nije izašao) i sl.
    - Najbolji proizvođači? Na to se nemože dati konkretan odgovor. Ali recimo Valve (Half-Life), Gearbox (HALO, nastavci za Half-Life), Electronic Arts (Need for speed, Sims), ID software (Quake, Doom..), Gray mastter studio (Call of Duty), Microsoft (Flight Simmulator), Bethesda softworks (Elder scrolls), Codemasters (CM Rally), Blizzard (warcraft, starcraft), Ensemble (Age of Empires, Age of Mythology), Remendy (Max Payne).... što su neki poznatiji, ali naravno neznači i da su najbolji. Ima i mnogo manjih, za koje se uopšte i nečuje, a eto prave mnoge genijalne naslove.
    - Legende? Igraju se, a igraće se još dugo legendarni Heroji, zatim Age of Empires, Quake 3 za kojeg se stalno prave novi modovi, ....

Aktivan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio DabaMAN
    - Koje su igre sada u trendu? Pa, naravno, uvek one najnovije. Trenutno je Warhamer40000: Down of the war popularan, kao i World of warcraft, Half-Life 2 (samo što nije izašao) i sl.
    - Najbolji proizvođači? Na to se nemože dati konkretan odgovor. Ali recimo Valve (Half-Life), Gearbox (HALO, nastavci za Half-Life), Electronic Arts (Need for speed, Sims), ID software (Quake, Doom..), Gray mastter studio (Call of Duty), Microsoft (Flight Simmulator), Bethesda softworks (Elder scrolls), Codemasters (CM Rally), Blizzard (warcraft, starcraft), Ensemble (Age of Empires, Age of Mythology), Remendy (Max Payne).... što su neki poznatiji, ali naravno neznači i da su najbolji. Ima i mnogo manjih, za koje se uopšte i nečuje, a eto prave mnoge genijalne naslove.
    - Legende? Igraju se, a igraće se još dugo legendarni Heroji, zatim Age of Empires, Quake 3 za kojeg se stalno prave novi modovi, ....
    A Siera i SidMaider`s, Rockstar... :wink:
    A trenutno su najpop. Fifa 2005 (stvarno ne znam zasto se igra svima svidja ), Manager2005, Generali(jos se drze)...
    Bar je tako kod mene :wink:

Legenda Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    411

Podrazumevano

Fallout - Black Isle

Slične teme

1. Najbolje online igre!!