problem

gost222

Početnik
Poruka
4
Imam 20 godina,dobro izgledam,zgodna sam,slatku facu itd.(tako bar drugi kazu)Ali moj problem je u tome sto imam strije po grudima :( :( :( :( To je za mene veliko opterecenje jer me je blam da se skinem pred deckom :( ,deckom koji mi stalno govori kako imam dobre tj.fine grudi,koji inace obozava zenske grudi...Inace uvek dobijam komplimente na racun mojih grudi od drugih,sto od muskih,sto od zenskih,ali oni nemaju pojma sta se krije ispod :( :( :( Inace,jesam zadovoljna svojim izgledom,ali ovo mi predstavlja veliki problem jer ne mogu da se opustim kad sam sa deckom,jer se plasim kako ce da reaguje :( Zato molim vas,prvenstveno muskarce da kazete svoje misljenje tj.kako bi vi reagovali da ste na mestu mog decka,a i vi dame mozete da date svoje misljenje i komentar.
Pozdrav
 
gost222:
Imam 20 godina,dobro izgledam,zgodna sam,slatku facu itd.(tako bar drugi kazu)Ali moj problem je u tome sto imam strije po grudima :( :( :( :( To je za mene veliko opterecenje jer me je blam da se skinem pred deckom :( ,deckom koji mi stalno govori kako imam dobre tj.fine grudi,koji inace obozava zenske grudi...Inace uvek dobijam komplimente na racun mojih grudi od drugih,sto od muskih,sto od zenskih,ali oni nemaju pojma sta se krije ispod :( :( :( Inace,jesam zadovoljna svojim izgledom,ali ovo mi predstavlja veliki problem jer ne mogu da se opustim kad sam sa deckom,jer se plasim kako ce da reaguje :( Zato molim vas,prvenstveno muskarce da kazete svoje misljenje tj.kako bi vi reagovali da ste na mestu mog decka,a i vi dame mozete da date svoje misljenje i komentar.
Pozdrav

Ti imas olaksavajucu okolnost: naime kome to smeta - najverovatnije i nije za tebe. Tako da imas pride filter koje druge nemaju... :D
 
To je lepo.Meni se to bas svidja.Nesto normalno,pa te to onda cini bliskim muskarcu.

A sto je to ruzno? Ja stvarno ne kontam.
Savrsena devojka ne postoji.
A sto neko rece,gledaj na to kao filter.Ako je to neki nedostatak
 
Sto rece pokojni premijer, ako treba tog dana da progutas zabu, progutaj je odmah ujutro. Tako i ti, pre ili kasnije tom decku ili nekom drugom moras pokazati sise, odlaganjem samo se mucis i preuvelicavas situaciju. I drugo, na tome ti moze zameriti samo neka devojka, ili drugarica, koje rado kriticki sagledavaju svoju konkurenciju. I trece nemoj da omalovazavas ili mrzis neki deo svog tela, poradi na osecanju potpunosti a ne samo na savrsentvu.
 
begunac:
...kome bude zaista stalo do tebe,nece mu smetati....

ali $ta ako ga je dotichna navatala na dobre sise.. onda je problem... ako ga je slagala...

mada svako normalan bi mogao da iskulira malo strijica zarad sexa i eventualno ljubavi.. te strije su manje bitna stavka...

ali opet ponavljam ako ga je zhe$ce slagala i navatal neka bere sise na $iljak :)
 
Ma nikakav problem, nisi jedina a ni muskarci bas ne obracaju toliku paznju na to (osim ako su ti grudi rutave kao kod muskarca, sto ne verujem). Ne moze zenska da nema bas ni dlacicu, bas da bude bez njih. Ne obracamo paznju toliko na to.

Tvom decku mozda i smeta pomalo (ne znam koliko ih imas, ako je kao kod muskarca, kao sto rekoh...), ali verovatno da mozda nije ni primetio (ne predstavlja mu problem) za razliku od tebe, koja trazis savrsenstvo. Stvarno se ne brini i poslusaj svog decka. Pusti ga da uziva u lepoti tvojih grudi, ali i ti se opusti i uzivaj.

Slicnih psihickih problema imaju i muskarci pa dolazi do impotencije a posle kazu nije nam dobar sex.

Zato, opusti se i uzivaj!
 
Kazanova:
Ma nikakav problem, nisi jedina a ni muskarci bas ne obracaju toliku paznju na to (osim ako su ti grudi rutave kao kod muskarca, sto ne verujem). Ne moze zenska da nema bas ni dlacicu, bas da bude bez njih. Ne obracamo paznju toliko na to.
Tvom decku mozda i smeta pomalo (ne znam koliko ih imas, ako je kao kod muskarca, kao sto rekoh...), ali verovatno da mozda nije ni primetio
??????? Sta je sad ovo? Da li sam ja ziveo u neznanju... ili...? Sta su strije? Ljudi, pomagajte!
 
cLick - OR - Die:
begunac:
...kome bude zaista stalo do tebe,nece mu smetati....

ali $ta ako ga je dotichna navatala na dobre sise.. onda je problem... ako ga je slagala...

mada svako normalan bi mogao da iskulira malo strijica zarad sexa i eventualno ljubavi.. te strije su manje bitna stavka...

ali opet ponavljam ako ga je zhe$ce slagala i navatal neka bere sise na $iljak :)
Pa,u tome i jeste problem.Decko se stvarno 'pali' na moje grudi.Dobro,znam da to nije jedino sto ga privlaci,ali redovno spominje kako mu se svidjaju moje grudi i to mi nekako stvara jos veci 'pritisak' :cry: A ja ga nisam slagala,niti sam mu pricala price o mojim grudima.Sve u svemu,nije mi bas svejedno sto su se te strije pojavile BAS na grudima :(
 
Pa, cekaj, totalno ne kontam... Ako ti je to jedan od najvecih problema u zivotu.... onda si ti jedna presrecna cura! Ako, nije, molim te, zanemari tu glupost. Da li bi vise volela da imas prelepo glatke ravne bubuljicice umesto velikih lepih grudi sa ponekom strijom??? Razmisli. :wink:
 
e pa uzmi neku devojku
i onda pogledaj npr butine...ili grudi
znaci moras da gledas kozhu
i onda vidis kao neke linije..kao oziljke
e to.
nastaju kad nesto naglo poraste
 
gost222:
Imam 20 godina,dobro izgledam,zgodna sam,slatku facu itd.(tako bar drugi kazu)Ali moj problem je u tome sto imam strije po grudima :( :( :( :( To je za mene veliko opterecenje jer me je blam da se skinem pred deckom :( ,deckom koji mi stalno govori kako imam dobre tj.fine grudi,koji inace obozava zenske grudi...Inace uvek dobijam komplimente na racun mojih grudi od drugih,sto od muskih,sto od zenskih,ali oni nemaju pojma sta se krije ispod :( :( :( Inace,jesam zadovoljna svojim izgledom,ali ovo mi predstavlja veliki problem jer ne mogu da se opustim kad sam sa deckom,jer se plasim kako ce da reaguje :( Zato molim vas,prvenstveno muskarce da kazete svoje misljenje tj.kako bi vi reagovali da ste na mestu mog decka,a i vi dame mozete da date svoje misljenje i komentar.
Pozdrav
Muskarci znaju mnogo da sseru i da jedu govnna sto se tice zneskog izgleda.Kad slusam drugove kako se prosseravaju, muka mi ja.Ja do pre 2-3 meseca nisam znao sta je celulit,niti me je zanimalo.Kad mi je koleginica objasnila sta je celulit ja sam pomislio "boze, cime se ljudi zamlacuju".Bio sam sa devojkom koja je imala strije na duppetu cak i jedan poveci oziljak,ali ja to jednostavno nisam primecivao.niti me interesuju te trivijalne stavri.Zasto bih trazio dlaku u jajetu?Tako da devojko,osobodi se...mada je to jako tesko,ali...Face you fear!
 

Back
Top