DA LI VAM JE ZENE ZAISTA BITNA VELICINA????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
duzina je bitnija od kratine....ali ne i od krtine...


zatim je bitno i lepo telo...ali nije neophodno (pricham i za tete i za chike!!)...takodje i solid income...ali nije neophodno...zatim sharm...ali nije toliko bitno....takodje i dobra kondicija-ali moze i bRez ( :lol: pozdrav) toga....
potrebnan je smisao za humor...ali ne moramo se uvek i sa svakim smejati....potrebna je neznost....ali je nekada suvishna....
potrebno je umeti saslushati partnera...ali je ok i ako verglamo....
potrebno biti skoro savrshen-ali ponekada to zestoko smara....
potrebno je biti drkadzija-ali mozesh biti i slina
potrebno je biti in-head-of-the-game-ali je super kada padnesh u senku....
potrebno je znati kuvati...poznavati alat....ali za to mozesh i da platish....
potrebno je biti bez poroka....ali i to je porok i navika
potrebno je biti objektivan-ali je ok da nam se spuste roletne....

bito je imati izbalansiran odnos mana i kvaliteta...ako si mnogo dobar-partner ce te smoriti..mnogo losh-takodje.....
i to je to.....

e da....naravno.....ako sve to znash i umesh....a takodje imash i oooooogrooomnu pishu....e...onda si car
 
Ma kako da ne! Strašno je važna veličina... I to sve dimenzije!
Budući da ni cm nije uvek cm, te se kod pojedinih persona isti razlikuje, ja npr. na sastanak uopšte nejdem bez tkz. šublera (ili po našem JUS "kljunasto pomično merilo"), pa dok sve lepo ne premerim i ne proverim - ništa.
 
smeh:
Ma kako da ne! Strašno je važna veličina... I to sve dimenzije!
Budući da ni cm nije uvek cm, te se kod pojedinih persona isti razlikuje, ja npr. na sastanak uopšte nejdem bez tkz. šublera (ili po našem JUS "kljunasto pomično merilo"), pa dok sve lepo ne premerim i ne proverim - ništa.

Kad sam ja u pitanju uzmi zidarski metar i obicnu olovku (da bi zabelezila gde si stala i nastavila merenje), ipak moj direk nije za fini strikarski santimetar ili subler (pomicno kljunasto merilo)... vec za obradu... i podupirac.
 
goodday:
duzina je bitnija od kratine....ali ne i od krtine...


zatim je bitno i lepo telo...ali nije neophodno (pricham i za tete i za chike!!)...takodje i solid income...ali nije neophodno...zatim sharm...ali nije toliko bitno....takodje i dobra kondicija-ali moze i bRez ( :lol: pozdrav) toga....
potrebnan je smisao za humor...ali ne moramo se uvek i sa svakim smejati....potrebna je neznost....ali je nekada suvishna....
potrebno je umeti saslushati partnera...ali je ok i ako verglamo....
potrebno biti skoro savrshen-ali ponekada to zestoko smara....
potrebno je biti drkadzija-ali mozesh biti i slina
potrebno je biti in-head-of-the-game-ali je super kada padnesh u senku....
potrebno je znati kuvati...poznavati alat....ali za to mozesh i da platish....
potrebno je biti bez poroka....ali i to je porok i navika
potrebno je biti objektivan-ali je ok da nam se spuste roletne....

bito je imati izbalansiran odnos mana i kvaliteta...ako si mnogo dobar-partner ce te smoriti..mnogo losh-takodje.....
i to je to.....

e da....naravno.....ako sve to znash i umesh....a takodje imash i oooooogrooomnu pishu....e...onda si car

hahahahahaha ti si bre car :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top