kickbox za zane??

Z

zivanshe

Gost
ajde ljudi, recite mi, molim vas, da li postoji neki klub u beogradu u kome devojke mogu da treniraju kickbox i to da kazem rekreativno (mislim kao vrstu samoodbrane, primenljivo :) )?
 
ne, ne, ne...
ja bih neki borilachki sport koj je bash, bash primenljiv u "svakodnevnom" zivotu. dakle, pesnica i noga, a ne otvorena shaka...
ne mora da bude kick boxing, ali onda predlozite neshto drugo shto nije sa istoka.
nishta lichno, lepe su te veshtine, ali to nije ono shto meni u ovom trenutku treba.
 
Hmmm ja s nesh malo vezbo borilacke vestine ,pa.... radije bih udario otvorenom sakom nego pesnicom, ako bih bas morao da se upustam u takve stvari :roll: A o nogam tek ne bih bas previse razmisljao u nekoj tuci (bar ne u pocetku dok je protivnik na nogama :twisted: )
 
Imas kick box klub u Zemunu u Pinkiju i znam da ima nekoliko devojka koje tamo treniraju, ali ako hoces nesto zaista primenjljivo onda bih ti preporucio sistem i dziudzicu.
Ako te interesuju kontakti mozes ih naci na topicu "Zapadno borenje ili istocnjacke BV"
 
JA predlazem Okinawa KarateDo - stil ShoHei-Ryu .
Jako cvrst i praktican stil tradicionalnog sistema borenja sa Okinawe. Mogu ga trenirati i zene i muskarci. Ako neko zeli da pogleda trening moze ga pogledati na Slaviji u ulici Svetozara markovica u podrumu zgrade gde je B92. mislim da je 79 broj zgrade. Znam da je to zgrada pre askrsnice gde je kafana GUSAN.


Pozdrav Ko ode na trening nek slobodno kaze ko mu je reko.
 

Back
Top