Kablovski internet

kizabre:
Hej, narode, kakva je mogucnost za kablovski internet na Karaburmi? Ko pruza tu uslugu? Kakva su vasa iskustva? Koliko to kosta?...
Dojadio mi ovaj dial-up! Unapred zahvalan na svim informacijama!
:Zsvisi koi ditributer ima kablovsku tv tu u zgradi gde živiš.Kod mene u naselju SBB je počeo sa uvodjenjem kablovskog interneta i to je super stvar.Trenutno ga neposedujem ali imam komšiju koi ga ima i mali je oduševljen.Ptotok informacija je 512Kb/s mp3 skine za 15 sec.Vidi kod Sbb na njihov korisnički servis,ili na sajtu www.sbb.com Uslov je da ti prvo montiraju kablovsku pa tek onda net.Nadam se da sam ti pomogao.Pozdrav :)
 
Nešoni:
kizabre:
Hej, narode, kakva je mogucnost za kablovski internet na Karaburmi? Ko pruza tu uslugu? Kakva su vasa iskustva? Koliko to kosta?...
Dojadio mi ovaj dial-up! Unapred zahvalan na svim informacijama!
:Zsvisi koi ditributer ima kablovsku tv tu u zgradi gde živiš.Kod mene u naselju SBB je počeo sa uvodjenjem kablovskog interneta i to je super stvar.Trenutno ga neposedujem ali imam komšiju koi ga ima i mali je oduševljen.Ptotok informacija je 512Kb/s mp3 skine za 15 sec.Vidi kod Sbb na njihov korisnički servis,ili na sajtu www.sbb.com Uslov je da ti prvo montiraju kablovsku pa tek onda net.Nadam se da sam ti pomogao.Pozdrav :)
Misliš www.sbb.co.yu :wink:
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
HAHAHAHA sbb su najveci dripci i prevaranti verujte mi ponekad je net u prekidu i po sedam dana, a oni iz tehnicke sluzbe prvo vas ubedjuju da nije donjih pa tek onda posalju nekog majmuna, a i cene su im idiotske
 
Pa... dobro i nije u prekidu baš 7 dana... al ponekad se dešava da se konekcija puca svakih 5 minuta, a to je još gore nego da nemam 7 dana za redom [makar znam da nemam :)]. A najgore mi je to što posle svakog uploada moram da isključim konekciju na nekih 2-3 minuta :shock:
Cene ... ah cene ... pa iskreno, nisam video ništa jeftinije, mada nisam ni puno gledao... :roll:
 

Back
Top